Hogyan lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elèg hosszù a törtènetem!

Èn egy 29èves fiù vagyok! A törtènetem ott kezdődik, hogy szeptember vègèn kiderült, hogy a baràtnőm terhes lett! Nagy volt az öröm szinte az egèsz csalàdban! Tervezgettünk hogy s mint legyen, kerestem jobban fizető munkàt, ment minden!

Aztàn eljött a fordulòpont a 11.hèt vègère! A baràtnőm hirtelen 360fokos fordulatot vett ès egyfolytàba csak a kifogàsokat kereste, hogy nem akar a szüleihez szülni, pedig igen jò körülmènyek közt lett volna a gyerek, meg hogy ő tùl fiatal (24èves)!!

Vègül a 12hèten, november elejèn elvetette ès egyszerűen nem tudom feldolgozni!! Szeretnèm megölelni, megpuszilgatni, magam mellè fektetni a gyerekemet............ès màr soha nem kaphatom vissza.......èrtitek?????

Mondjàk hogy majd lesz màsik valaki màstòl.........de ez nem igaz emberek.........ő nem lesz ugyanaz!!!

Csak rà tudok gondolni........nem tudom mi tèvő legyek.......ez akkora fàjdalom!!!:( :( :(



#terhesség #abortusz #gyerek elvesztèse
2014. dec. 18. 20:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Még mindig nem a Gyámügy bírálja el az abortuszkérelmet, valamint a törvényi szabályozás alól nincs kibúvó, ki kell várni a megadott időt. Ez ugyanis a magzat védelmét szolgálja, hátha meggondolja az anya az abortuszt.
2014. dec. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Elnèzèst kèrek a csùnya, bìràlò szavakèrt!! Nagyon ideges lettem!!

Örülök h ilyen okos vagy ès plàne annak h ott voltàl velünk ès mindent tudsz!! Most szèpen kèrlek h ne ìrj többet a kèrdèsemhez, nem akarok tovàbb menni, èpp elèg nagy fàjdalom ez nekem!!

Ha elìtèlsz ès nem hiszel nekem kèrlek szèpen tartsd meg magadnak!!

Èn tudom h minden szò igaz amit leìrtam!!!

Köszönöm Neked!

Azoknak is köszönöm akik kedvesen vàlaszolnak!!!

Mègegyszer kijelentem h èn egy 29 fiù vagyon aki nem szègyenli h ilyen èrzèsei vannak ès h ennyire èrzèkeny ember!!

Nem tudom kivel kevertek össze ès nem is èrdekel!! Elèg szomorù h ilyen a vilàg, az emberbe mèg legnagyobb fàjdalmàban is bele akarnak rùgni!!!

Nem azèrt nèzik megamit ìrtàl mert èrdekli, hanem h hibàt talàlhasson valamiben amiről elkèpzelèse sincs h hogyan törtènt!!

Mindegy, nem fogok haragudni ràd, csak kèrlek többet egy szòt se ìrj!!Keress màs hibalehetősèget!!

Mègegyszer köszönöm!!

2014. dec. 20. 04:06
 23/32 anonim ***** válasza:
Gyámügynél voltam gyakorlaton, valóban el lehet vetetni 3 nap alatt. Persze nem ez a módi, de ha már csúszik ki az illető a bűvős 12.hét határidejéből akkor gyorsabb a folyamat. Sőt megsúgom, mikor tinédzserekről van szó, a gyámügy még el tudja intézni hogy 14 vagy legkésőbb 16.-ik hétig elvegyék a babát. Ez van, ilyen van, nem a kérdező a problémás, hanem a kommentelők felfogása, vagyis inkább tudatlansága. Kedves Kérdező! Sajnálom ami történt, jogos amit érzel, de fel a fejjel idővel jobb lesz! Sok sikert a továbbiakban!
2014. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Nézd meg a kérdező következő kérdését is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Meg számold hozzá a kifejezésmódját, meg azt, hogy máshol meg 30 éves nőként mutatkozott be.

Nagyon jóhiszemű vagy, de kérlek ne ítélj el mást azért, mert nem vesz be minden kamut.

2014. dec. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Sajnalom ezt a sok szanalmas, primitiv embert, aki a sajat frusztraciojat azzal vezeti le, hogy nem a kerdesekre valaszol, hanem magaba a kerdesbe kot bele es ettol okosabbnak erzi magat!! Azert mernek itt egy altalanos IQ-t ugy kivancsisagbol. Ez esetben teljesen mindegy, hogy a kerdes kamu- e, vagy igaz, az mar bizonyos, hogy igencsak sotetek vagytok. Kinek nem inge, ne vegye magara. Eszem agaba nem jutna idegenekkel kotekedni az interneten, ez annyira alja, bocs. :D Ezekre a kerdesekre akkor valaszolunk, ha informaciot kivanunk cserelni, marpedig ha meg vagy gyozodve arrol, hogy a kerdes nem valos, akkor miert is fecserled a "draga" idod ostoba fecsegesre?


Nem mintha a kerdes szempontjabol relevans volna, de a gyengebbeknek azert elmondanam, hogy el lehet vegezni, le lehet zsirozni egy abortuszt par nap leforgasa alatt Magyarorszagon. Szemelyesen ismertem olyan not, aki 20 hetes magzatat vetette el egy kis (az orvosnak atadott) anyagi jutalek elleneben.


Kerdezo, azt javaslom, hogy keress fel valamilyen krizis- vagy tanacsado kozpontot, amely kifejezetten hozzad hasonlo helyzetu ferfiaknak hivatott segiteni. Olvastam errol valamikor egy orvosi cikket, hogy sokszor a ferfiaknak is legalabb akkora trauma az abortusz feldolgozasa, mint a noknek, hiszen ugy erzik, hogy teljesen kimaradnak a donteshozatalbol. Nem vagy egyedul, es az ostoba hozzaszokasokkal ellentetben teljesen normalis, hogy a gyasz egy ferfinak is ugyanolyan gyasz, mint barki masnak. Hidd el, hogy a legtobb no ilyen apat szeretne gyermekeinek, es ennek is el fog jonni az ideje. Remelem, hogy hamarosan jobban leszel. Azt tanacsolom, hogy beszelgess olyan emberekkel, akik hasonlo cipoben jarnak, mint te. Fel a fejjel!

2014. dec. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Nem érzem magam szánalmasnak, csak nem tudom elfogadni, ha valaki kamukérdésekkel manipulatív módon próbál hatni mások érzelmeire. Hogy miért? Mert általában később felhasználja ahhoz, hogy rákényszerítse másokra az igazát.

Az abortuszkérdéseknél elég jellemző, hogy más néven hivatkozik vissza saját magára, hogy erősítse a maga oldalát. Pedig ez pont olyan kérdés, ahol nem szabadna másra nyomást gyakorolni.

Ezért írtam választ.

2014. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mit írjak vagy mit higyjek az az igazság. Lehet hogy a kérdező írta azt a kérdést is amit linkeltél, bár nekem nem egyezik sem az írási stílusa, csak maga a sztori, bár hasonlít az tény. Ez a kérdések közötti hasonlítgatás nagyon csalóka tud ám lenni, mert magamról tudom hogy engem már 3külön témakörben vádoltak meg hogy ne írjam ki 100x már az x kérdésem, meg hogy én vagyok xy, vagy épp szórakazom mint tinédzser. Nem kell mondjam köpni nem tudok olyankor a lepődöttségtől. Már csak mert egy országos anonim oldalra írnak az emberek. Ha valakinek nincs Nick neve nem tudni ki a kérdező. De tegyük félre emberek ezeket a dolgokat, és nézzük meg ha van egy kis lélek bennünk, hogy egy elkeseredett ember írt ide. Jó tegyük fel nő a kérdező, nem egy kérdést írt már ki különböző formában, legyen x éves vagy még bármi. Nem szórakozásból írt, próbálja feldolgozni ami egy jó dolog. Mi pedig próbáljuk már ezt elfogadni, nem kötözködni.. Tudom most lepontoztok majd, de kiállok az mellett, hogy el kell gondolkodni hogy profitál-e a válaszainkon a kérdező.
2014. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

A belinkelt kérdésnél más is észrevette az azonosságot, rá is kérdezett, a kérdező meg nem tiltakozott, hanem kimagyarázta, meg mosakodott. Amúgy meg miért érdekelné, terhes-e újra a csaj, ha az ab. után rögtön otthagyta?

Azt is borítékolni lehet, hogyan akart profitálni a kérdésből, erre is többen rávilágítottak már másik nevesített kérdésénél is.

Valaki kiír egy ab-os kérdést, ő meg belinkelte volna ezt, ha a várt válaszokat kapja. Nehéztüzérség, mert nézzük meg, még egy pasi is hogy kikészült.

Na mindegy, én befejeztem ezt a sztorit.

2014. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ennek a témakörnek semmiképp nem szabad "szappanoperának" lennie. És sajnos megint a kommentek azzá tették. :/
2014. dec. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ő írta mindkettőt mert akkor még kint volt a felhasználói neve. Csak azóta leszedte, gondolom hogy még több hasonló kérdést is ki tudjon tenni.
2014. dec. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!