Kiskorom óta vashiányos vérszegénységben " szenvedek" es kb 12 eves korom ota feherfolyasom van (eros) ez nehetitheti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
3 hete szakitottunk az exemmelakkor voltunk utoljara egyutt szexualis ertelemben es ket napja kesik. Terhessegi tunetemnek mar kellett volna lennie mert semmi erre utalo dolgot nem erzek. Viszont a nagyszuleimmel elek ok nem tudtak hogy van/volt kapcsolatom mert szerintuk fiatal vagyok hozza. Nem fogadnak el. megszakitasos modszert alkalmaztunk egyszer voltunk csak egyutt. En ragaszkodtam az ovszerhez de o azt mondta hogy tud vigyazni es hogy ne hisztizzek. Azt mondta hogy ha terhes vagyok ot ez nem erdekli csinaljak vele amit akarok es hagyjam beken. Vettem tesztet kettot ma egyet megcsinaltam de nem erzekelt semmit. Hogy mondjam el nagyszuleimnek ha netan terhes vagyok? Egyszer csinaltunk es nem ment el benne es vashianyos verszegeny vagyok es feherfolyasom van 12 eves korom ota...ezeket figyelembe veve mennyi az esely ra h terhes vagyok es ha az lennek hogy mondjam el itthon nagyon "vallasosak" 19L

2015. jan. 29. 21:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
amiket írtál (vashiány,folyás), nem befolyásolja a teherbeesést .. a megszakításos NEM védekezés! hányadik napon voltatok?
2015. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
15.en. ugyolvastam a neten h ez kicsit neheziti. es a dohanyzas?
2015. jan. 29. 21:20
 3/24 anonim ***** válasza:

Persze, nehezíti annak, akinek nem jön össze és mindent sorra vesznek, hogy mi lehet esetleg nehezítő körülmény.

Nem, ezekre nem lehet építeni.


Nekem valóban nehezítette, hogy nem volt peteérésem, csak évente kétszer. Két gyerekem van, teljesen spontán, segítség nélkül 3 éven belül.

2015. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Mivel egy ferfi a merevedes minden pillanataban "ereszt" magabol anyagot, amit elovalladeknak vagy termeszetes sikositonak is hivnak, es mivel abban a folyadekban is mindig van ondo igy nagy valoszinuseggel terhes lehetsz. Szoval ha legkozelebb talalkozol az exeddel jol rugd tokon es kuld el szexualis felvilagositasra!

Egy felelotlen bunko. Jo, hogy szakitottal vele!


Viszont nagy eselyed van egy gyerekre! Hiaba nem mutat semmit a teszt attol meg lehetsz terhes. Nekem 5hetig nem mutatott semmit.6-7hetes koruli volt a babam mikor eloszor voltam orvosnal.

Az, hogy vashianyos vagy nem jelent semmit, en is az vagyok. Tinikent sok vasat kellett szednem. A folyas mas kerdes, de szerintem az sem befolyasolja, bar kivizsgalast nem art beiktatni.


Hogy mondd el a nagyszuleidnek? Vegy egy mely levegot, es mondj el mindent, megbuntetni ugyse fognak, legfeljebb leszidnak.


Vagy ne mondj semmit, hanem holnap menj el orvoshoz, oda evente ugyis el kell menni, es ha nincs gyerek utban akkor el se kell mondanod, hogy minek mentel oda, mert senkinek semmi koze hozza!

2015. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ha most megúszod akkor legközelebb ügyelj magadra, mert az a pasi aki azt mondja hogy nem jó neki gumival, se perc alatt megpattan a bajban a nőt meg otthagyja egyedül, a következményeket mi nők viseljek ne tedd ki magad abortusznak, vagy egyedülálló anyaságnak. Egyébként ha késik és két negatív tesztet csináltál nem valószínű hogy terhes vagy.
2015. jan. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

én vashiányos és vérszegény is vagyok, mindkéttszer első probálkozásra teherbe estem. hátránya terheség alatt is végig vasat kellet szednem, és a kisfiam is örökölte:(

ha már megkeelt volna jönnie a mansidne és úgy teszteltél és nega lett nem hiszem hogy abbaás vagy.

2015. jan. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én vashiányos vérszegény vagyok (vagyis voltam terhességek előtt) első babám első hónapban, második a másodikban, harmadik az első hónapban sikerült,szóval nem nehezíti. Amúgy meg ezeknek semmi közük a teherbeeséshez.
2015. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

komolysn miert fekszel ossze egy ilyen barommal?

nincs onbecsulesed?

tesztelj szedj gyogyszert

vallas ide vagy oda en se orulnek ha hulye lenne a rokonom

2015. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Azert mert szeretem. Sajnos babat varok. A masik teszt poz. Lett.
2015. jan. 31. 10:58
 10/24 anonim ***** válasza:

A szeretet es a viszontszeretet ott kezdodik tiszteljuk a masikat.

Vigyazunk ra nem a sajat oromunket hajtjuk.

Szerintem fogalmad sincs rola mi a szeretet ha egy ilyen pasit szeretsz.

Aki nekem azt mondana ,,ne hisztiz vigyazok,,azt ugy tokon rugnam hogy elmenne a kedve mindentol.

szerintem tanulj belole es tanuld meg magadat tisztelni azzal hogy megfelelo part valasztasz magadnak.

2015. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!