Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha egy nő biztosan nem akarja...

Ha egy nő biztosan nem akarja a terhességet, gyerekvállalást megbánhatja az abortuszt?

Figyelt kérdés
Ha terhes lesz, és a magzat apját is megutálja a viselkedése miatt mert nem akarja a gyereket. Így egyedül a nő sem akar végigcsinálni egy terhességet, meg nem is volt betervezve ő sem örül neki. Aki volt ilyen helyzetben, és férjhez ment, gyereke lett bánja így utólag a döntést, vagy úgy érzi hogy ez akkor így volt jó, mert akkor nem így alakul a családi élete?
2015. febr. 10. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Én 19 évesen lettem terhes gyógyszer mellett. Nővéremmel laktam albérletben, szüleink nincsenek.

Az akkori párom egy alkoholista játékfüggő volt (sajnos lassan jöttem rá, hogy az is marad), így gyorsan tudtam, hogy kell döntenem.


Most 31 éves vagyok, boldog házasságban, egy gyönyörű 2 éves fiam van.

NEM bántam meg az akkori döntésem. Most nem élnék így, nem lenne a fiam.

2015. febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Mi a kérdésed? Van, aki megbánja, van aki nem. Úgy tűnik, te nem bántad meg...mi akkor a problemád?
2015. febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Rengetegen megbánják. Életük végéig számolgatják, hogy most lenne ennyi idős, és nemet mondtak rá. Örökké gyötörni fog a bűntudat, főleg, amikor felismerted, hogy mit is tettél a babáddal.
2015. febr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Biztosan van ilyen is. Mindenfélék vagyunk.

Én csak sajnálni tudom azt, aki a múltban él, és azon agyal, mi lett volna, ha....

2015. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy megbánja lehet, hogy nem. Ez nem törvényszerű dolog, csak az adott emberen múlik.
2015. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos erre nincs recept.Ahogyan arra sem,hogy az ember megszüli és kiegyensúlyozott lélekkel felneveli,anélkül,hogy a gyereken verné le minden baját.
2015. febr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!