3 abortusz. Mivel tudnék segíteni?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek most lesz a 3. abortusza. Az első után nagyon padló alatt volt, hetekig a pszichiátrián kezelték. A második után nem voltak különösebb problémák. Most újra abortuszra megy és nem akarom hogy pszichiátri legyen a vége. Hogy tudnék neki segíteni?
2015. márc. 24. 09:20
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
69%
En nem vagyok az abortusz ellen, m tudom, h vannak helyzetek, amikor sajnos ez a legjobb megoldas mindenkinek...De meg az abortusz lehetosegenek tudataban sem szabad ennyire felelotlennek lenni. A baratnodon szakember segithet az tuti. Ugyanis az, aki 2 elozo abortusz tudataban kiteszi magat egy 3.-nak es azzal indokolja, h nem hasznal gumit, m kenyelmetlen...hat az finoman szolva is gáz es minimum szakemberre szorul.
2015. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Mivel tudnék segíteni neki? A kérdésre válaszoljatok, mert én nem vihetem sajnos be a pszichológushoz.
2015. márc. 24. 16:59
 23/40 anonim ***** válasza:
19%
semmivel az ilyen menthetetlen. te normálisnak tűnsz ne barátkozz egy ilyen értékrendű nővel
2015. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
18%

Mi az, hogy a magzat megbocsájt meg visszajön?! Nem jön vissza!


Veled amúgy minden o.k.?!

2015. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
69%
Egyszeruen ertelmetlen neki segiteni probalni, m nem lehet, hidd el. Fel sem fogja, h mit tesz! Lyukat beszelhetsz a hasaba, akkor is annyit fog erni, mint halottnak a beontes...
2015. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
20%
nem, a magzat nem bocsájt meg hisz megölte őt, aki a saját felelőtlenségéből fogant. Esküszöm az ilyet törvényileg büntetném, vagy legalábbis kötelezném az elkötést. Ne is akarj segíteni egy ilyen lelki nyomorékon.Meséld el neki szépen milyen az mikor vákummal szétszedik a babát majd kikaparják, ahogy kiszedik csöpp kis testrészeit. Pont múlthéten láttam egy abortuszt, hát én képtelen lennék meggyilkolni a saját gyerekem.Bár az ilyennek nincs lelkiismerete.
2015. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

Igen velem minden ok, nem kellene bosztohónak lenned, ne haragudj.


Mellette állok mert más mindenki elfordult tőle és nem szeretném ha a lányát elvennék tőle. Elmondtam már hogy nem értek egyet azzal, amit tesz, de kötelességemnek érzem menteni a menthetőt, magyarul a kislányát. Egyébként példásan neveli a lányát.

2015. márc. 24. 18:27
 28/40 anonim ***** válasza:
23%
nem is csodálom hogy elfordultak tőle. Ilyen nő közelében én se szívesen lennék. Szegény kislány borzalmas példát lát.
2015. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
24%

Érdemes volt hozzászólnom, legalább megtudtam, mi az a bosztohó:))

Életemben nem hallottam.


Az ilyen nőkkel nem finomkodni kell. Az nem lesz hatásos.

2015. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz már megint? Milyen nőkkel? Soha az életbe nem volt abortuszom és soha nem lennék rá képes. És nem vagyok rád kiváncsi ugyhogy ne irogass többet.
2015. márc. 24. 19:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!