Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogy történhetett? Második...

Hogy történhetett? Második abortusz védekezés mellett.

Figyelt kérdés

Sajnos volt mar egy 18 évesen. Aláírom felelőtlen voltam. De most a párommal rendszeresen vedékeztünk óvszerrel és terhes vagyok :( Párom is meg volt lepődve hogy hogy történhetett mert ő is tisztában van vele, hogy védekeztünk. Nagyon fájt, de megkérdezte hogy biztos tőle van-e. Amit teljes mértékben megértek mert védekeztünk. Sajnos most se tudom megtartani a babát. Teljesen le vagyok törve, hogy ez hogy történhetett :(

21/L


2015. ápr. 29. 06:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%
Nem nézegetni kell, hanem vízzel megtölteni és akkor látszik, bármilyen pici is a lyuk. Ne nevessetek ki, mert aki nem akar gyereket, annak ez az alap.
2015. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

99,5%-os biztonsaggal ved.

Tehat 200-bol 1 alkalommal nem ved.

2015. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

11es, te tényleg minden alkalom után vízzel töltögeted a használt óvszert? Ilyet se hallottam mèg :)

Kérdező miújság?

2015. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ma voltam nőgyógyásznál és még nagyon korai terhes vagyok. Akkora még mint egy borsó azt mondtak. Úgyhogy vissza kell mennem 19.en. En meg pont arra gondoltam, hogy minél kisebb annál jobb minél előbb elvetetni, de sajnos nem így megy. Ameddig nem ver a pici szíve addig várnom kell :( Sajnálom szegényt. De anyagilag nagyon rosszul állunk. Most is itthon ül az öcsém mert annyi pénzünk nincs, hogy a bérletét meg vegyük hogy tudjon menni iskolába.
2015. máj. 5. 13:24
 15/23 anonim ***** válasza:
17%

Minden abortusszal gyengul a mehszaj a tagitas miatt, es serul a mehfal.

Lehet, hogy legkozelebb mar te magad szeretnel babat, es vagy nem esel teherbe, vagy elvetelsz.

2015. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást... De inkább abortusz minthogy itt éhezzen majd velünk együtt..:(
2015. máj. 5. 14:10
 17/23 anonim ***** válasza:
79%
Soha nem fogom megérteni ezt a hozzáállást... ha egyszer valaki tökéletesen kifejti hogy miért nem tudja vállalni azt a szegény babát, minek kell mégjobban a lelkébe taposni? Védekeztek. Mégis terhes lett. Úgy mint kb 10ből minden 2. Nő. Sajnos így alakult. Nem egy 14 éves csitri aki azt se tudja mi micsoda. Jobb lenne nekik a híd alatt vagy anyaotthonban? Persze akkor élne a baba, de úgy hogy az anyja nem ilyen életet szánt se neki se magának. Ne rúgjatok már még bele 10szer...
2015. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
6%

Nem lelkiztem, hanem tenyszeru dolgokat kozoltem.

A Gyk szabalyzata ertelmeben jogomban all kifejteni a velemenyem.

Ha nem tetszik, pontozz le. A kutyat sem erdekli, hogy mit bofogsz.

2015. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre..
2015. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
0%

Nem szeretnél tanácsot/segítséget kérni? Szóban? Nyíltan? Családod, barátaid, környezetetek? Netán papok vagy egyéb védő szervezetek? Örökbeadni vagy nevelőszülőknek? Netán egy távolabbi rokon aki segít amíg megteremtitek az alapokat?

Átgondoltad hogy lehet hogy rámegy a 6 éves kapcsolatotok? Nem mindig bírja ki egy kapcsolat..

Gondold meg, hátha..

Látom rajtad hogy szeretnéd a babát..

Ha így mész neki, szörnyen fogod utána sajnálni. Gondold át.

Ahogy a 2-es is beszámolt személyes történetéről, nem biztos hogy könnyű lesz, de mindig jön az utolsó pillanatban valami segítség amiből lehet tovább menni...

Gondold meg! :-)

Hajrá! Biztos lesznek bőven akik melléd állnak! Csak beszélj róla bátran a környezetedben!?!

Gondold meg :-D

2016. szept. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!