Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ilyen helyzetben megtartanátok...

Ilyen helyzetben megtartanátok a magzatot?

Figyelt kérdés
4. gyerek, anyuka még fiatal, segítség nincs, apuka napi pár órát van otthon.
2015. máj. 10. 18:03
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Ha azt írom védekeztünk, akkor te elkezded hajtani a magadét hogy NEMISNEMIS!


Ha meg azt írom hogy nem védekeztünk akkor is csak istennek képzeled magad.


A lényeg: KOPJ LE!

2015. máj. 10. 19:13
 22/42 anonim ***** válasza:
55%

nem te vagy az az anyuka aki nem tud elmenni a szülőikre mert semmi segítsége és a kóbor kutyák miatt nem tudtok még sétálni sem? ha igen, akkor a körülmények miatt nem :(


ha nem te vagy az akkor bocsánat! ha bírnád lelkileg is akkor persze, de nyilván te sem vagy ebben biztos, azért kérdezed. kívánom, hogy jól dönts :)

2015. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Nemtudom kivel kevertek, de én járok szülőire. Köszi, énis remélem.
2015. máj. 10. 19:15
 24/42 A kérdező kommentje:
Bár úgy érzem nincs jó döntés.
2015. máj. 10. 19:15
 25/42 anonim ***** válasza:
32%
Örömmel lekopok, visszataszítóan agresszív vagy:)
2015. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
92%
Az attól függ, hogy milyen az anyagi helyzet. Arra is gondolni kell hogy a gyerekek nőnek, lesznek igényeik, változatos étkezést átgondolnám hogy ezeket tudom biztosítani ennyi gyereknek vagy nem? Illetve hogy szeretnéd a magzatot megtartani vagy nem? Én magam tudom, hogy nem szeretnék nagycsaládos anya lenni, mert nem nekem való max. kettőt szeretnék, hogy utána tudjak dolgozni, azt te tudod hogy milyen temperamentumú vagy mi a jó neked, jövőbeli terveid.
2015. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
50%
én megtartanám
2015. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
50%
Nem tartanàm meg ! 3 gyerek is bőven elég a mai vilàgban ... Söt !!! De ez csak az én véleményem .
2015. máj. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
74%

Én nem tartanám meg akkor sem, ha anyagilag beleférne a 4.baba, mert én vissza szeretnék menni dolgozni, élni szeretnék, utazni a családommal, élvezni, hogy vége a kisbabás időszaknak, kimozdulhatunk. Hogy ne annyi maradjon meg a kiskamasz gyerekeim emlékeiben, hogy nem voltunk sehol nyaralni soha, mert folyton jöttek a tesók,akik anyát 100%-ban lekötötték, apa meg alig volt otthon, annyit gürizett, hogy a sok gyereket el tudja tartani.


Inkább kevesebb gyerek, de minőségi élet. Az még nem minőségi élet, ha anyagilag éppen csak kijöttök hó végére 4 gyerekkel. Meg gondolj bele kérdező, lehet, hogy neked már annyira sok lenne 4 gyerek ,annyira fárasztana, hogy több lenne benne a szenvedés, mint az öröm. Persze, amikor már megvan a 4. baba, ezt már nem is illik bevallani, panaszkodni sem illik, mert úgyis azt mondaná mki, hogy minek kellett 4 gyerek. Szóval még csak megértést sem találnál sehol. Ha úgy érzed, 3 gyerekkel elérted a tűrőképességed határait, akkor inkább ne tartsd meg és legyetek boldogok, kiegyensúlyozottak 3 gyerekkel.


Igazad van abban, h a férjed könnyen bólint rá a köv. gyerekre, hiszen nem ő van otthon velük. Sőt neki ez egy biztonságot jelent, hiszen te 4 gyerekkel őt soha az életben meg nem fogod megcsalni és elhagyni sem fogod, akármit is csinál. Ez egy férfinek hatalmas biztonságérzetet ad, hogy ő a munkaidejében vagy munkaidő után akár flörtölgethet is és ki is derülhet, nem lesz következménye, hiszen hová mennél 4 gyerekkel.


Szerintem fontos, hogy egy nő is megőrizzen valamit a függetlenségéből, és ez már ennyi gyerekkel nem megy. De lehet, hogy neked nem fontos, nem ismerlek.

2015. máj. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Nagyon igazad van kedves utolsó, köszönöm a választ.
2015. máj. 11. 10:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!