Abortuszra kell mennem de halálfélelmem van az altatás miatt. Aki már átesett ilyen műtéten tud valamit mondani? Állítólag leszijjazzák az embert és el altatják. Félek hogy nem kelek fel.

Figyelt kérdés

2015. jún. 16. 23:02
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
25%
30-as! Ez hogy jön ide? Az én szülész orvosom is kórházban dolgozik, mégsem végez abortuszt. Sőt, nem ő az egyetlen kórházi nőgyógyász, aki nem végez...Ez egy pocsék érv volt a részedről! Törvényileg egy kórház sem kényszerítheti erre az orvost és ha egyéb módszerekre akarsz hivatkozni, az sem állja meg a helyét. Fenyegethetnék kirúgással persze, de elég hiány van így is a szakemberekből és akad azért mindig olyan, aki félre tudja tenni az erkölcsi érzéseit és megcsinálja. Ráadásul az én dokim nem áll olyan magasan a kórházi ranglétrán, mégis dolgozik...
2015. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
0%
... talán olvasd el és értelmezd a két idézett mondatrészt...
2015. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 piroska és a farkas ***** válasza:
20%
Kérdező, nagyon sajnálom, hogy ennyi várakozás után végül ezt a döntést kellett hoznotok. Engem egyszer mütöttek csak, de felébredtem....nem volt semmi gond. Pontosan mit mondtak a babárol? Hányadik hétben vagy? Bocsánat a kérdésekért, de kislányom születése előtt sérült gyerekekkel foglalkoztam, és olyan oriási különbségek vannak köztük is.... Bár - annak ellenére, h én magam elítélem az abortuszt amennyiben az kényelmi okokbol történik - azt is megértem, ha úgy érzitek, hogy nem tudjátok vállalni. Régebben volt itt olyan a gyakorin, aki azért akarta elvetetni a babáját, mert kiderült, hogy nincs karja. Az nekem akkor sokkolo volt, kar nélkül basszus még matematikaprofesszor is lehet valaki, ha esélyt kap...
2015. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
0%
-Sem-. Azt hiszem, értelmes ember, tudja értelmezni így is. Egy elíráson lovagolni pedig elég gáz szerintem. Ez csak annyit jelent, hogy normális érveket nem tudsz felhozni, ezért ott kötözködsz, ahol nem kellene.
2015. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy az "is" arra vonatkozik, hogy a professzor is elítéli az abortuszt, pedig orvos. Egy kis segítség az értelmezéshez...
2015. jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
63%

#34, látom elsőre nem jött össze a _saját_ állításod értelmezése, fuss neki még egyszer talán, hátha sikeresebb leszel...

Segítek: "az orvosok jelentős része nem végez abortuszt, mert erkölcsileg bűnnek tartják." - az orvos és a nőgyógyász NEM szinonim fogalmak, az orvosok 9x%-a valóban nem végez abortuszt, mert miért végezne egy háziorvos vagy egy gégész vagy egy kardiológus vagy egy pszichiáter abortuszt, amikor se eszköze, se szakértelme, se felhatalmazása hozzá... és pont ugyanez igaz egy genetikusra is, mint Czeizel...

Az meg, hogy ki mit tart bűnnek és mit nem, az a magánügye...

2015. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
18%
Igen...ezt hívják értelmetlen kötözködésnek! Nyilván ebben a kategóriában ezen kérdés alatt nem szülész-nőgyógyászra kell elsősorban gondolni, ha orvost emleget az ember, hanem mondjuk agysebészre...Unalmas az élet, hogy ennyi időd van cseszegetni? Amúgy az állításom így is igaz. Az orvosok többsége elítéli az abortuszt, hiszen az élet védelmére esküdtek fel, nem annak az elvételére. Legyen szó bármilyen orvosról is. Nálunk például a háziorvos rendelőjében is kinn van egy abortusz-ellenes plakát.
2015. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
22%
Czeizel amúgy szülész-nőgyógyásznak tanult. A János-kórház szülészetén dolgozott már az egyetem alatt is, ahol végzett császármetszést, illetve szülést is vezetett le. Akkoriban csinált néhány abortuszt, amit nagyon megbánt és úgy döntött, hogy genetikus lesz és a magzatok megmentéséért küzd majd.
2015. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
29%
"Az orvosok többsége elítéli az abortuszt, hiszen az élet védelmére esküdtek fel, nem annak az elvételére." - aha... nyilván nem blöffölsz, hanem ismersz ilyen hazai számokat, amit meg is osztasz velünk...:)
2015. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
0%
Piroska! Ez az ember kötözködik itt egyfolytában! Olvasd vissza milyen undormányokat írt, ha még nem törölték!
2015. jún. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!