Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Aki ellenzi az abortuszt mit...

Aki ellenzi az abortuszt mit tenne ha a lánya elmondaná neki, hogy el akarja vetetni a magzatát?

Figyelt kérdés
Nem szeretné megtartani, ez az egyetlen oka. Sokat dolgozik, szeret utazni nem egy anyatipus, és határozot a terhességéről. Anyakent mennyire segítenétek a lányotoknak a műtét időszakában ha ellenzitek az abortuszt? Változna valamit az érzésetek a gyereketek iránt?
2015. jún. 29. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem kényszeríthetem hogy megtartsa mert az az ő élete nem az enyém, ő dönt. Leülnénk elbeszélgetnénk és ha döntött mellette állnék. Abortusz után megbeszélnénk melyik védekezési módszer szimpatikusabb neki, mert 3 havonta nem kísérgetném el rá az biztos. Ha normálisan állna a védekezés témához, nem változnának az érzéseim iránta, mindenki hibázhat.
2015. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Első,nem értetted!Felnőtt nőről van szó,akinek az életvitelébe nem fér bele a gyerek.Én nem mondanék semmit,ő élete,ő döntése.Ugyanúgy szeretném.
2015. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Akkor nem kísérgetném, többi ugyanaz..
2015. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
Oldja meg magának, nem segítenék neki. Ha ő lehet önző lehetek én is. Nagyot csalódnék benne, nem ilyen embernek neveltem, aki csak így eldobja a gyerekét. És nem érteném, miért csodálkozna ha én nem állnék mellette, mivel ő se állt ki a gyereke mellett.
2015. jún. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
Elbeszélgetnék vele, hogy ne tegye! Segítek a nevelésben, vagy valahogy támogatom. Csak gondolja àt, mert lehet később nagyon megbánja.
2015. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Ha szüksége lenne rám természetes, hogy segítenék neki, hisz a gyerekem! Az, hogy mi a véleményem próbálnám háttérbe helyezni és elsősorban az anyukája lennék, aki támogatja az erre rászoruló gyerekét és elfogadja olyannak amilyen és ebbe beletartóznak a döntései is.


Persze könnyű ezt leírni, remélem tényleg tudnék így viselkedni, bár remélem soha nem kerül rá sor. Az én kislányaim még igen picik 4,5 hónapos mazsolák.

2015. jún. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Felnőtt nő önálló döntéssel, ebbe sajna nem tudsz beleszólni.
2015. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
de egyébként egy anya bármilyen körülmények között segítené a gyereket szerintem ha ápolni kell akár abortusz után is
2015. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%

Én nem tudnék a lányom mellé állni és támogatni egy ilyen döntésben, mivel egyáltalán nem tudok és nem is akarok azonosulni egy ilyen döntéssel.


Én őt megszültem, felneveltem, elég sok áldozatot hoztam érte, és akkor ő, csak azért, mert önző és csak magával törődik, kiolt egy ártatlan életet, a saját gyerekét.


Nagyon nagyot csalódnék benne, ha ez kiderülne, és magamban is, mert nem ilyen felelőtlennek és önzőnek neveltem.


Szerencsére ez csak gondolatkísérlet, 2 lányomtó eddig 2 unokám van, imádok fiatal nagymama lenni, fiatal anyuka is voltam.

2015. júl. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó!

Mit tudnál jobban viselni?

Ha a lányod abortuszra megy, vagy ha a nyomásodra megszüli, aztán nem törődik vele, nem ad neki figyelmet és törődést, rossz anya lenne?

Nem mindenkinek való az anyaság. 100%os védekezés nincs.

Én inkább lennék halott, mint néhány szülő gyereke az ismerettségi körömből.

2015. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!