Aki gyesen van annak ugyan annyit kell fizetni az abortuszra?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs mas lehetőségem 5honapos kis babam van es meg nem vagyok ra felkészülve egy másodikra igyis eleg fiatal vagyok de az elso babát semmi fele képen nem akartam el vetetni. Azt hallotam hogy aki gyesen van annak csak 15000-'Ft ot kell be fizetni

#Abortusu
2015. aug. 9. 00:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, persze, vannak nagyon nehéz esetek. Ugyanakkor épeszű felnőtt ember nem szül gyereket 18 évesen, mikor azt se tudja mit fog enni aznap.. Bár az is igaz, hogy te még nem vagy felnőtt.


Szóval lehet a hozzászóló szellemi fogyatékos, de elég furcsa a helyzet, ezt te is beláthatod.


17 évesen teherbe esel, szülsz a semmire. Miért?! Hiszen nem utasítod el elvből az abortuszt, ha most meg elmész rá. És akkor odajutottunk a másik dologhoz.. a 4 hónapos gyereked mellett újra teherbeestél..


Ne csodálkozz, ha ezért nem tapsikolnak neked az emberek.

2015. aug. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%
utolsó, azért tedd hozzá azt is, hogy mindezt egyedülállóként!
2015. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, a kommentedet alig bírtam elolvasni, nem ismered a mondattagolást?! Se pont, se vessző.


Ellenben nem írtad, mivel védekezel, ha már egyedülállóként van szexuális kapcsolatod. Tudom, semmi közöm hozzá, de talán más még tanulhat a te károdon.

2015. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12%

Emberek; társadalomban élünk.


Előbb kellett volna a kérdező mellett lenni, nem most bírálni, hogy EGYEDÜL mire képes, mit csinál!


SEgíteni kell, törődni egymással, közösen kell gondoskodni a gyerekekről, nem mindenki egyedül és kizárólag.


Szerintem vannak különböző -igaz, hogy főleg vallásos- szervezetek,aki a helyzetedben segítenek, abban is, hogy eligazodj az adott lehetőségek között.

Vannak egyedülálló anyáknak közösségi házak is, nem tudom hol laksz, de ha a közelben nincs, ezért érdemes lenne költözni is.

A segítésre képtelen család helyett melléd állnak.

Remélem, egészséges(ek) a gyerekek, mert az könnyebb.


Kérni, kell, hogy segítsenek, és meg fogsz lepődni, hogy hányan fognak, csak nem tudták,hogy kellene.

2015. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!