Egyetértesz azzal, hogy itthon még mindig nem lehet hoozájutni az abortusztablettához?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 19:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
37%
10-es! Ki keverte itt össze a két tablettát? Visszaolvastam a válaszokat, de nem értem a felháborodásodat. Szóba került ugyan a 72 órás is, de senki nem mondta arra, hogy abortusztabletta. Értőolvasás!
2015. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
66%

nem értek egyet... itt Franciaországban már lassan 30 éve engedélyezett...

sajnos nekem is volt rá egyszer szukségem. annak, aki már szult, nem okoz semmiféle fájdalmat (aki meg még nem szult, annak pokolian fájhat, mert rendes fájásokat okoz), minden szépen távozott, kiurult..nem volt semmi komplikácio.

nem értem miért van tiltva Magyarországon..

2015. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
27%

talán többen vennének be abortusztablettát, mint ahányan abortuszra mennének, ill nem ügyelnének a 72 órás tabi utáni rohanásra, a magzat akárhogy nézzük csak rosszabul jönne ki a helyzetből.

szóval továbbra is a felelősségteljes szexuális életen inkább a hangsúly, amit így sem tartanak be, nemhogy ha még "abitabi" is lenne

2015. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó,ez azokban az országokban,ahol hozzáférhető az abortusztabletta messze nincs így,sőt csökken is az abortuszok száma,úgyhogy ez biztosan nem jó ok
2015. aug. 22. 00:12
 15/26 anonim ***** válasza:
64%
Attól hogy az abortuszosokat illik utàlni, és illik nekik a lehető legtöbb szenvedést kìvànni ( ha érti valaki az iróniàt) még nem kellene megvonni ezt a.lehetőséget a többiektől (sem) akik mondjuk nem önként dalolva mennek ab-ra, hanem mert elhalt a terhességük. Orvosi felügyelet mellett igenis elérhetővé kellene tenni. Nehogymàr a 72 óràshoz hasonlìtsuk. Bezzeg antibébit lehet szedni évtizedekik... Néhàny nàlunk orvostusomànyban jàratosabb orszàgban simàn elérhető a terhességmegszakìtàs ezen módja. Itt meg mindenféle ideológiàt gyàrtunk, hogy miért ne vezessük be. Le van tojva az összes eddigi tanulmàny meg tapasztalat, mi ezt megint jobban tudjuk.
2015. aug. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Igen egyetértek. Tényleg nem lehet hozzájutni.
2015. aug. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
8%

Ha leirom a velemenyem miert a lepont??

Es amilyen felelotlen a tarsadalom igenis elkepzelheto hogy olyan esetben alkalmazzak ami felelossegteljes nemi elettel vagy 72 oras tabival elkerulheto lett volna.felelotlen emberekrol hogyan is lehet olyat feltetelezni hogy felelossegteljesen alkalmazzak es a korabban megprobaljak elkerulni.ahhoz kepest hogy a gyogyszeriparunk viragzik bizto

s nyomos indokkal nem engedelyezik

2015. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
73%

"Es amilyen felelotlen a tarsadalom igenis elkepzelheto hogy olyan esetben alkalmazzak ami felelossegteljes nemi elettel vagy 72 oras tabival elkerulheto lett volna."


És akkor mi van? Mi közöd van hozzá? Ez csak arról szól, hogy milyen módon végezzék az abortuszt: ez sem sokkal könnyebb vagy fájdalommentesebb, mint a műtéti út. Nem kell attól tartani, hogy majd valaki azért nem védekezik, mert majd a 72 órás, ahogy attól sem kell félni, hogy azért nem vesz be 72 órást, mert majd az abortusztabletta. Aki így csinálja, műtéttel is így csinálná. Aki nem, azzal meg egyszer megtörténik, utána térde közé szorított Algopirynnel védekezik.

2015. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
80%
Én igazán ellenzem az abortuszt, de sajnos egyet kell értenem a 18-assal (amellett, hogy értem a másik oldal kételyeit is). Az abortusz tabletta bevezetésével nem hinném, hogy drasztikusan emelkedne az abortuszok száma, mivel ugyanúgy kórházi bennfekvést igényel ez is és arról sincsen szó, hogy a hivatalos procedúrán változtatnának (védőnő, családsegítő) ezzel egy időben. Aki pedig felelőtlenül védekezik és tesz mindenre, annak a hozzáállása nem fog ettől változni. Aki pedig eddig is felelősségteljesen élt nemi életet, nem fog védekezés nélkül összebújni fűvel-fával ezután sem, hiába ott a műtét helyett az abortusz tabletta. Az okokat fenn leírtam.
2015. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
11%
Normal esetben igen csak az abortusz modjarol szolna de eleg a gyk t olvasni a szellemi szinthez .. .
2015. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!