Egyetértesz azzal, hogy itthon még mindig nem lehet hoozájutni az abortusztablettához?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 19:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
10%
Es kb annyi kozom van hozza mint egy wc be szult gyerekhez. Itt csak velemenyt kertek.
2015. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
19%

Ezt érdemes elolvasni:

[link]

2015. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
63%
10-es, ki a fene írta, hogy a 72 órás ugyanaz? Ostoba...
2015. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem teljesen mindegy, ez sem egy leányálom, nem hiszem hogy sokkal kellemesebb lenne az abortusztól.még több hormont és kemikált nyomnak bele a nőknek, hiszen ha 2 tabletta ilyet okoz, nem semmi anyagok lehetnek benne....

"A tablettát csak orvos írhatja fel, s ennek használata ellenőrzött kórházi körülmények között történik! A nőnek ekkor előbb be kell vennie egy tablettát. Ez blokkolja a terhesség megmaradásához szükséges hormon hatását, azaz tulajdonképpen megszakítja a terhességet. Két nap múlva a nő egy újabb tablettát kap, ami megnyitja a méhszájat, és erős vérzéssel kiüríti a méh teljes tartalmát, a vetélés erős görcsökkel jár, nagy szükség lehet fájdalomcsillapítóra is. A vérzés ezután napokig, sőt hetekig is eltarthat.A második tabletta bevétele után ultrahanggal ellenőrzik, hogy a méh teljesen kiürült-e. Ha nem akkor szükség van a méh falának kaparására."

2015. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
82%
nem két tablettát adnak. nekem vasárnap reggel kellett bevennem 2 szemet, ami leállitja a magzat novekedését (elhalasztja a terhességet), majd kedden reggel kellett a korházba mennem, ahol adtak a kovetkezo 2 szemet ,- ami beinditja a méhszáj nyilását és a vérzést, azaz kiloki az embriot. 11orakor adtak megint 2 szem gyogyszert, a szobatársam kapott még morfiumot is, mert olyan gorcsei lettek. (nekem, mint irtam egyáltalán nem volt gorcsom, de én elotte 8 honappal szultem) délben engedtek ki, kozben végeztek ultrahangot és vettek vért. délután még be kellett vennem 2 szem gyogyszert, mert nem urult ki teljesen, ahogy itt mondják -még "kavicsok" maradtak bent és este is még 2, de az már vérzéscsillapito volt. egy hét mulva vissza kellett mennem, még mindig voltak darabok, azt mondták az elso menstruácio majd kiviszi. igyis volt. azota már spirál van fent. ( Franciaországrol van szo)
2015. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
77%
a szulésutáni vérzés meg semmi ehhez képest...és ez is eltartott 3-4 hétig.
2015. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!