Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 3 császros szülés után hogy...

3 császros szülés után hogy zajlik egy abortusz?

Figyelt kérdés
A lelki és testi része is érdekel. Mit kell vinni a kórházba?
2015. szept. 27. 21:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Csak az toroltet egy valaszt aki erzi hogy a valasz talalt sulyedt....
2015. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%

Szégyelljétek el magatokat, undorítóak vagytok!


Kérdező, kitartás! Előttem már leírták hogyan zajlik.

2015. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Talált süllyedt? Nem bogaram, tévedsz. Értelmetlen, provokatív választ adtál. Menj aludd ki magad, hátha álmodsz magadnak egy kis emberséget és észt. Amúgy igen, egy undorító féreg vagy, nem is csodálom hogy ilyen kevés a százalékod, kb annyit is érsz :)


Aki a kérdésre érdemben válaszolt, annak köszönöm szépen.

2015. szept. 28. 20:21
 14/18 anonim ***** válasza:
60%

Nekem egy császár után volt abortuszom.

Aznap reggel kellett befeküdni, bár sok helyen előző este kell.

Laminária, várakozás, altatás műtét, várakozás és mehetsz haza.

Nekem utána másfél hétig volt vérzésem, sokszor éreztem, hogy a heg mentén is fáj, mikor görcsöltem.

Lelkileg nem egyszerű, de ahogy írta egy másik válaszadó is, ha jól megfontoltan döntöttél így talán könnyebb. Mondjuk az ilyen nagy megmondók, mint aki itt is előadta magát nem sokat segítenek ebben az egyébként sem könnyű helyzetben.

A kórházba az előzőleg felsoroltakon kívül még nedves törlő kendőt vittem, nagy hasznát vettem.

Kitartás!!!

2015. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
16%

A kérdező torkoll le mindenkit, gusztustalan hangnemben, és ír privát üzeneteket, idézem amit nekem küldött:


"Undorító, gusztustalan, mocskos szemétláda vagy!! Sajnálom, hogy anyád megszült, te szerencsétlen szar."


Igen, ez vall egy értelmes nőre.

De nekem aztán teljesen mindegy, a Te életed.

2015. okt. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hát el kell szomorítsalak, én senkinek semmilyen formában nem írtam privát üzenetet. Egy kicsit nézz magadba légyszives. Hogy megnyugodj, most valóban küldök neked egy privátot hogy lásd, nem én voltam.
2015. okt. 1. 06:25
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

En is ua kaptam valalito

Biztos egy felelotlen abortuszon atesett no probal igy buntudatan enyhiteni

Ne foglalkozz vele az elpusztitott magzat eletet minden non szamonkerik majd aki ilyen dontest hozott.

2015. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nemtudom ki szórakozik, de én nem küldtem senkinek. Egyébként ha valakit érdekel, tegnap voltam orvosnál és azt mondta hogy valószínű nem bírná a méhem a terhességet. A műtét pedig 15._én lesz. Köszi a válaszokat!
2015. okt. 1. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!