Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az abortuszt kéne választanom?

Az abortuszt kéne választanom?

Figyelt kérdés

Eléggé durva terhességi tüneteim vannak, pedig szedek gyógyszert..pont azért, mert most nem tudnék felnevelni egy gyereket.

Nincs munkahelyem, ezáltal nincs anyagi hátterem. Szüleim nem tudnának támogatni.

Barátomnak pedig olyan vállalkozása van, ami még friss, ezért elég komolyan ki kell vennie a részét belőle, így nem sok ideje lenne semmi ilyesmire.

Van két kutyám, akikkel rehabra járok, mert amúgy gyilkolnak..és semmi pénzért (illetve semmi ok miatt) nem adnám oda senkinek, se nem altatnám el őket, nekem ők a mindeneim, a páromon kívül. Viszont ők csak velem és párommal jönnek ki, gyerekeket is megtámadják, mert ci.gányoktól lettek elhozva, óriási pszichés-lelki gondokkal. (Folyamatban a rehabjuk, haladunk!)


Saját ház nincs. Én 25 éves vagyok, barátom 30.


Ezekkel a tényezőkkel ti mit tennétek?


2015. okt. 2. 10:50
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
57%
Kutyát másra bíznám. Ha gyereked lesz, honnan tudod, hogy elviselik őt? akár évek múlva?
2015. okt. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
75%
Orvoshoz mennék. Munkát keresnék. A kutyákat meg lehet udvaron is tartani nem csak a babaágy mellett.
2015. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
24%
A védekezést kéne választanod. A kutyáid meg jó lenne ha téged gyilkolnának le.
2015. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem egész pontosan. Terhességi tüneteid vannak vagy ténylegesen terhes vagy? Milyen gyógyszert szedsz? Fogamzásgátlót? Vagy valami "enyhítőt" a tünetekre?
2015. okt. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
59%
Én egyértelműen az abortuszt választanám. Ha ennyire szereted a kutyáidat és sok törődést igényelnek, akkor ott nincs idő még egy gyerekre is. :)
2015. okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
43%

"A kutyákat meg lehet udvaron is tartani nem csak a babaágy mellett."


Szerinted a gyerek 20 éves koráig a babaágyban lesz? Sose fog kimenni az udvarra?

2015. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Ácsi, honnan veszed, hogy terhes vagy? Azért abortusz előtt csinálj már egy tesztet azért :))) A tönetek semmit nem jelentenek, sokminden mástól is lehet. GYógyszer mellett elég kicsi az esélye, hogy terhes lennél.
2015. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
33%
Létezik kerítés is. Amúgy gyilkos kutyákat miért kell otthon tartani???
2015. okt. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
58%
Ha választanom kéne 2 kutya vagy a gyerekem élete között, a gyereket választanám. Ha el tudtok tartani két kutyát rehabbal együtt, akkor helyettük a baba is belefér. De persze állatbarát vagy. Kit érdekel a gyerek, kaparjuk ki, csak a sérült kutyák lelkének ne ártsunk! Remek értékrend.
2015. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagy ?
2015. okt. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!