Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az abortuszt kéne választanom?

Az abortuszt kéne választanom?

Figyelt kérdés

Eléggé durva terhességi tüneteim vannak, pedig szedek gyógyszert..pont azért, mert most nem tudnék felnevelni egy gyereket.

Nincs munkahelyem, ezáltal nincs anyagi hátterem. Szüleim nem tudnának támogatni.

Barátomnak pedig olyan vállalkozása van, ami még friss, ezért elég komolyan ki kell vennie a részét belőle, így nem sok ideje lenne semmi ilyesmire.

Van két kutyám, akikkel rehabra járok, mert amúgy gyilkolnak..és semmi pénzért (illetve semmi ok miatt) nem adnám oda senkinek, se nem altatnám el őket, nekem ők a mindeneim, a páromon kívül. Viszont ők csak velem és párommal jönnek ki, gyerekeket is megtámadják, mert ci.gányoktól lettek elhozva, óriási pszichés-lelki gondokkal. (Folyamatban a rehabjuk, haladunk!)


Saját ház nincs. Én 25 éves vagyok, barátom 30.


Ezekkel a tényezőkkel ti mit tennétek?


2015. okt. 2. 10:50
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
3%

A kutya nem ember

Az embryol magzatbol ember lesz

Az ember elete ertekesebb mint a kutyae remelem

Aki hulye a gyerekvallalashoz az legyen okos a vedekezeshez.

2015. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Csináltál már tesztet?
2015. okt. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
47%
Kedves 42-es! Mielőtt okoskodsz, nyiss ki egy biológia könyvet! Olvasd el mit írnak az embrióról! Ugyanis, az embrió, ha esetleg nem tudnád, biológiailag, genetikailag ugyanolyan ember, mint te vagy én.Nem ember lesz, hanem MÁR EMBER! Szóval nem mindegy érted ugye, ha az okos hülyéskedik, vagy, ha a hülye okoskodik :D Tanulj! Tanulj! Mert a jelek szerint nem árt meg! :D
2015. okt. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Jah és nem kell sem a gyereket, sem a kutyákat meggyilkolni. Van azért középút, amit fel is vázoltak a kérdezőnek. Ha nem tudsz mást csinálni, csak a butaságot hajszolni, akkor inkább menj el!
2015. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!