Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az abortuszt kéne választanom?

Az abortuszt kéne választanom?

Figyelt kérdés

Eléggé durva terhességi tüneteim vannak, pedig szedek gyógyszert..pont azért, mert most nem tudnék felnevelni egy gyereket.

Nincs munkahelyem, ezáltal nincs anyagi hátterem. Szüleim nem tudnának támogatni.

Barátomnak pedig olyan vállalkozása van, ami még friss, ezért elég komolyan ki kell vennie a részét belőle, így nem sok ideje lenne semmi ilyesmire.

Van két kutyám, akikkel rehabra járok, mert amúgy gyilkolnak..és semmi pénzért (illetve semmi ok miatt) nem adnám oda senkinek, se nem altatnám el őket, nekem ők a mindeneim, a páromon kívül. Viszont ők csak velem és párommal jönnek ki, gyerekeket is megtámadják, mert ci.gányoktól lettek elhozva, óriási pszichés-lelki gondokkal. (Folyamatban a rehabjuk, haladunk!)


Saját ház nincs. Én 25 éves vagyok, barátom 30.


Ezekkel a tényezőkkel ti mit tennétek?


2015. okt. 2. 10:50
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Először is csinálnék egy terhességi tesztet,mert a terhességi tünet nem jelenti feltétlenül,hogy terhes vagy, milyen tüneteid vannak? csak hányinger,mert az lehet egy sima vírustól is.
2015. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
56%
Akik azt mondják, hogy van kerítés, meg hogy nem kell a kutyát a babaágy mellé engedni, azok komolyan nyugodt szívvel játszatnák kint a 2-3-4 akárhány éves gyereküket, tudva, h 2 m-re tőle a kerítés mögött két gyilkos kutya várja, mikor hagyja már végre valaki nyitva az ajtót vagy mikor merészkedik közel a gyerek a kerítéshez...Ti belegondoltatok abba, h mi van, ha a gyerek benyúl a kerítésen valamiért? És abba, hogy egy kutya elfogadhatja a gazdáját falkavezérként, de két kutya esetén nem biztos, hogy a gazda a vezér? Két kutya falkaként viselkedik, ha az egyik ráveti magát a gyerekre, a másik is rá fogja és nincs az az ember, aki két vérengző-gyilkoló kutyát le tud állítani ilyenkor.
2015. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
17%
...ezek beteg kutyák, ne feledjétek!
2015. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
17%
12, igazad van akkor vetesse el a gyereket, ez ilyen könnyen megy. Ha megint terhes lesz akkor megint menjen abortuszra, nem nagy dolog. Egyébként meg gyilkos kutyákat aki tart, az nem normális. Már rég el kellett volna őket altatni. Egyébként ez a sztori kitalált, mert azt a kutyát amelyik már gyilkolt, egyből elaltatják. Úgyhogy ez csak szintiszta provokáció.
2015. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
76%
lehet, úgy értette, hogy gyilkolnának...
2015. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
7%
Teljesen mindegy. Vad, bolond kutyát egyszerre altatnak, mert veszélyes.
2015. okt. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

istenem, olyan jó hogy ezen az oldalon mindig másba kötnek bele, és a kérdésre nem bírnak normálisan válaszolni.

tehát, adott, hogy ha terhes az ember, vagy teherbe akar esni, akkor nem vesz magához problémás kutyát. De én SOHA az életemben nem szeretnék gyereket, főleg nem ilyen fiatalon. Ezért vettem magamhoz két kutyát, hogy ne legyenek elaltatva. Mert amúgy velünk normálisak. Még nem gyilkoltak TÉNYLEGESEN (bár az előéletük ISMERETLEN), de rehabon látom, hogy mire lennének képesek, ha nem szedném le a másik kutyáról, és nem lenne rajtuk szájkosár. Pont.

Nevelem őket, mert ezt vállaltam.

Nőgyógyászhoz járok 3 havonta, ugyanis attól, hogy nemi életet élek, még nem akarok egyből gyereket szülni, ezért fogamzásgátló tablettát szedek.

Amit minden áldott nap, este 9kor veszek be, már 3 éve, és ha eddig volt is hasmenés vagy hányás ezután az időszak után, mindig a következő levél kezdéséig óvszert használtunk mellé. Ennyire parázok a terhességtől.


De az elmúlt 5 hónapban kéz nélkül meg tudom számolni, hogy hányszor ment a hasam, hányszor hánytam, esetleg voltam beteg, bármi ami befolyásolná a tabletta hatását.


Nem dohányzok, nem iszok, nem drogozok, normális életet élek, azt leszámítva, hogy az eddigi munkahelyeimen kapott fizetés (minimálbér) egyből elment a kötelező dolgokra, olyannyira, hogy nem is tudok nagyon félretenni.

Jelenleg 2 hónapja nem találok munkát, de hát Borsodban ez normális, mert itt a cigányoknak jut minden..Egy barátnőm, aki diplomával, 2 nyelvvizsgával rendelkezik, szintén ugyanolyan suttyó munkákat vállal el, és jelenleg ő is, 3 hónapja (kb.) munkanélküli.

Onnan gondolom, hogy terhes vagyok, hogy nagyon érdekes tüneteim vannak, plusz ha jobban megnézem, én látom a hasamon is, hogy növekszik..

Ezt a kérdést tettem ma fel, ezek a tüneteim: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__7246..

2015. okt. 2. 12:04
 18/44 anonim ***** válasza:
95%
ok, és mi akadályoz meg abban, hogy vegyél egy 300 forintos terhességi tesztet?
2015. okt. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
32%

"De én SOHA az életemben nem szeretnék gyereket, főleg nem ilyen fiatalon. "


"Nevelem őket, mert ezt vállaltam.

Nőgyógyászhoz járok 3 havonta, ugyanis attól, hogy nemi életet élek, még nem akarok egyből gyereket szülni, ezért fogamzásgátló tablettát szedek. "


Most egyből vagy soha? :)


de ha soha nem akarsz, akkor nem midnegy, hányszor mész abortuszra?

sőt, akkor miért nem veteted ki petefészkeidet?

2015. okt. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
76%

tudd meg hogy egyáltalán terhes vagy-e!!!


én is szeretem a kutyáimat,de azért a gyerek mégiscsak előrébbvaló...de ha nem is akarsz gyereket,és ezt te eldöntötted,mi itt a kérdés???


Vegyél tesztet,mert a végén kifutsz az időből és abortuszra sem lesz lehetőség!

2015. okt. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!