Mekkora az esélye, hogy abortusz után nem lehet többé gyermekem?

Figyelt kérdés
Valami friss statisztika esetleg?
2015. okt. 13. 17:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
45%
az egyik ismerősöm 20 év alatt 2x ment abortuszra, kb 3 éven belül, és most újra terhes. most úgy döntött, hogy megtartja, pedig ő tényleg nem érdemli meg, kb úgy beszélt az abortuszról, mintha csak boltba ment volna le elintézni egy kisebb bevásárlást. szóval nyugi, simán lehet:)
2015. okt. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Erre azt szoktam válaszolni hogy 50-50, vagy lehet vagy nem. Tesómnak az abortusz után 2 egészséges gyermeke született, de olyan ismim is van aki próbálkozik de nem jön össze.
2015. okt. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Hát azért az ötven százalékos esély elég kemény lenne.

Amúgy nem vagyok terhes, de ha az elkövetkezendő 2-3 évben az lennék, nem tartanám meg.

Viszont később szeretnék még egyet.

2015. okt. 14. 14:46
 14/24 anonim ***** válasza:
21%
Esetleg védekezésen nem gondolkodsz? Ugyanis az abortusz nem védekezés.
2015. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Persze, tudom utolsó!

Csak száz százalékos védekezés nincs.

És amúgy is bonyolult kombinálni, ha nem lehet se hormon, se spirál, se latex.

Elköttetném magam, de sem a korom, sem pedig a "letermelt utódok száma" nem stimmel.

Szóval maradt a latexmentes óvszer, kombinálva a naptár módszerrel.

2015. okt. 14. 18:32
 16/24 anonim ***** válasza:
33%
Nuvaring sen fer bele?
2015. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Két okból nem.

Volt már trombózisom, ráadásul három terhesség jött össze hormonális fogamzásgátló közben.

Ebből egy vetéléssel végződött körülbelül 16 hetes terhesen (az orvosi vetkőzőben fedeztem fel a magzatot a betétemben, mert a szüleim bevittek a fájdalmaim miatt)

A második egy immáron öt éves kislány.

A harmadik egy 8 hetes magzat volt, mikor az első gyerekem pár hónapos volt. Őt orvosi javaslatra elvetettem.

Az első gyerek után mániákusan szedtem a gyógyszert.

Volt eü naplóm is, amibe minden nap leírtam milyen volt a székletem (általában szorulás).

Az abortuszom után jártam vérvételre, ahol kiderült, hogy a szervezetem nem jól fogadja a mesterséges hormont. Ekkor jött össze egy finom kis trombózis a bal vádlimban.

Szóval inkább nem kísérletezem, főleg nem az egészségemen.

2015. okt. 14. 19:26
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
abortusz után milyen mesterséges hormonra gondolsz? A fog. gátlóra? Mmint attól lett a trombózisod szerinted?
2015. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Nyilván nem csak attól.

Állómunkát végeztem, viszeresek a lábaim, emellett örökletes véralvadási mutációm van. (Most nem jut eszembe a neve, de tudom, hogy elég gyakori, asszem Magyarországon 6-7%).

A fogamzásgátló is kivette a részét az orvosom szerint. A kórházban az első kérdésük volt, hogy szedek-e.

Nálam tiltólistás, sok egyébbel együtt.

Nincs az a frenetikus szex, amiért még egyszer átélném azt a fájdalmat.

Meg, ha nem használ, minek.

2015. dec. 12. 10:22
 20/24 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdem, mert volt abortuszom meg viszérműtétem is anno, nekem is elég szarok úgymond az ereim sajnos..fog. gátlót én sem szedek emiatt is.
2015. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!