Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Most felnőttfejjel már felfogo...

Most felnőttfejjel már felfogom és bánom amit tettem. Hogy lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés
Középiskolában egy barátnőmmel azon versenyeztünk, melyikünk esik előbb teherbe. Én nyertem, de persze elvetettem. Akkor semmiségnek tűnt, nemtudtam hogy az ott egy élet, és hogy hogyan zajlik egy abortusz. Mostanában azon kapom magam hogy abortusz videókat nézegetek és sírok. Pedig azóta eltelt 6 év. Most, amikor már lehetne gyerekem, úgy gondolom hogy nem lesz soha mert nem érdemlem meg.

2015. okt. 10. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Butaság. Jó, igaz belementél egy teljesen értelmetlen versenybe, ami egy gyerek életen múlt. Nem te vagy az egyetlen. Nem álltál még készen rá. Érthető. Gyerek fejjel meg nem igazán érhető, hogy mi is az az abortusz.

Mindeki megerdemel egy második esélyt. Te is!

Sok boldogságot kívánok, ha gondolod írj privit! :)

2015. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Keress szakszerű segítséget.

Nagyon sajnálom!

Lehet még gyermeked!

2015. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Hát ez bármilyen szomorú, kínomba elröhögtem magam.
2015. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

úgy, hogy ügyelsz arra, hogy ne ismétlődhessen meg.

talán élet ment életet ha így közvetett formában is de remélem érted mit akartam ezzel.

2015. okt. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Miért gondolom,hogy ez kamu?Győzz meg,hogy nem az?A szüleid gondolom nagyot csalódtak benned,illetve magukban.Mit szóltak?Hiszen nyilván tudták mi történt,mert középiskolában volt,18 év alatt,kellett az ő véleményük is.
2015. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Kamaszként sokan teszünk olyan dolgokat, amiket később megbánunk. Ezen változtatni már nem lehet. Ne ostorozd magad emiatt, inkább fel a fejjel nézz előre! Anya pedig lehetsz! Megérdemled! A sok semmirekellő aki a nyomorba szüli sorra a gyerekeket az utánuk járó juttatásokért, a sorsukkal mit sem törődve.. ha ők megérdemlik hogy legyen nekik, akkor pont te nem?
2015. okt. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Hülyeséget csináltál, de visszacsinálni nem tudod, bocsáss meg magadnak, a pszichológus lehet, hogy tud segíteni.
2015. okt. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
nem hiszem el, hogy valaki ilyen gyökér, hogy szórakozásból egy pici lény életével játszik. Hát csak gratulálni tudok neked...szegény szüleid, gondolom sokat sírtak amiért ilyen lányuk van mint te.
2015. okt. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Remélem kamu.


Hogy lehet ennyi esze egy középiskolàsnak?

Az ilyenek megérdemelnék hogy ne is legyen gyerekük,amúgy nekem van olyan ismerösöm akinek nem lehet gyereke egy koràbbi abortusz miatt.

2015. okt. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%

Te jó ég.. Nem vagyok egyébként abortusz ellenes, nem harcolok foggal körömmel minden itt említett magzatért, de ez azért durva.


15-18 éves fejjel nem fogtad fel, hogy mit jelent, ha teherbe esel? Ez elég durva..

Egyébként pszichológus.

2015. okt. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!