Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az abortusszal miért foglalkoz...

Az abortusszal miért foglalkoznak ennyien?

Figyelt kérdés
Elvégre ez legtöbbször egy pár döntése. Sokszor egy várt terhesség is megszakad, ezért sokan nem is mondják el az első időben hogy terhesek. Az ő fájdalmukat sokszor komolyan sem veszik. Arròl nem is beszélve hogy a terhesség során sajnos bármi történhet.Akkor miért foglalkoznak ennyire az abortusszal?
2015. okt. 27. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Nehogy már összehasonlítsd azt, hogy valaki szeretne babát de valamiért elmegy azzal, hogy valaki szándékosan megöli a saját gyerekét.. azért foglalkoznak sokan az abortusszal, mert nem értenek egyet vele, és gyilkosságnak tartják.
2015. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem hasonlítottam össze érthetően leìrtam. Az egyik esetben a szülők szeretnék a babát, a másik esetben nem.
2015. okt. 27. 16:15
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Hol? Ezen az oldalon? Mondjuk azért mert ide kiírják hogy gyilkolni készülnek?!
2015. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
én nem tartom gyilkosságnak/bűnnek, sőt még helytelennek sem az abortuszt, de elég hülyén írtad le a kérdést. mintha azt kérdeznéd, ha minden nap halnak meg emberek, miért olyan akadnak ki a gyilkosságon? vannak, akik szerint az abortusz=emberölés. ezek az emberek inkább fröcsögni és sárt dobálni szeretnek, egyáltalán nem a gyerek érdekeit tartják szem előtt.
2015. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
A gyereknek dobog a szíve és menekül a megölése elől, szerinted az nem gyilkosság?
2015. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Éppen ezt ìrtam, hogy az első trimeszterben semmi nem biztos.
2015. okt. 27. 16:40
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Igen, de nem mindegy, hogy te ölöd meg vagy pedig elmegy..
2015. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mindkét esetben az orvos végzi. Valóban nem mindegy mert az egyik esetben egy tervezett, várt babáról van szó.
2015. okt. 27. 16:54
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
Az egyik esetben szeretnék a babát, és szomorúak, hogy a baba meghal, valamilyen rendellenesség miatt, amúgy nem mindig a doki végzi, van hogy elmegy magától, és nincs szükség utána beavatkozásra, ha még nagyon pici volt. A második esetben pedig megöleted a saját gyerekedet.
2015. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem magánügy, épp úgy, mint a gyerekvállalás. Sosem értettem, hogy veszi bárki is a bátorságot ahhoz, hogy legtöbbször teljesen ismeretlenül mások felett ítélkezik. Mindenki foglalkozzon a saját dolgával. Persze könnyű ezt mondta, sok ember inkább abba öl időt és energiát, hogy más életét minősítse, minthogy a sajátját jobbá tegye.


(Nem, nekem nem volt még soha abortuszom, sőt, küzdenünk kell azért, hogy legyen babánk, mégsem fogom azt elítélni, akinek kéretlenül jött, de bizonyos okokból nem tartja meg.)

2015. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!