Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Köteles vagyok megmondani,...

Köteles vagyok megmondani, hogy volt már abortuszom?

Figyelt kérdés
5 évvel ezelőtt teherbe estem , akkor nem védekeztünk , azóta van gyermekem , most viszont ismét teherbe estem , antibébi mellett . Nem tarthatom meg , egyedülálló lettem másfél hónapja - még mielőtt kiderült volna , hogy teherbe estem - a kérdésem az , hogy köteles vagyok az orvosnak megmondani , hogy volt már abortuszom ?!

2015. nov. 13. 09:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

Én sem értem miért nem akarod elmondani.. Félsz az ítélkezéstől, megvető pillantásoktól, megaláztatásoktól.


Hidd el, ha az orvos ennyire látványosan verné magát a földhöz, akkor emiatt az abortuszod miatt is ezt fogja tenni. Ha meg nem, akkor az előző miatt sem. Ezt már leírta valaki előttem.


Mondd el neki, mert orvosi szempontból fontos lehet.


A véleményével pedig mint írtuk, ne foglalkozz.

2015. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
Persze, nem azért kérdezi, mert unatkozik. Sőt ha volt bármilyen más műtéted altatásban azt is mond meg. Nem játék ez, a saját életeddel meg biztonságoddal nem éri meg szórakozni, mert "jajj mi lesz ha a doktorbácsi csúnyán néz rám".
2015. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%

Ha nem mondod el és ez miatt lesz valami gond, akkor nem tudod az orvost elővenni ha utólag derül csak ki.

Illetve abba is gondolj bele, hogyha nem mondod el és ez miatt lesz valami szövődmény aminek köszönhetően hetekre kórházba kerülsz, a már meglévő gyerekeddel saját magad szúrsz ki.

Nem tök mindegy mit gondol az orvos?

Ráadásul ha már második abortusz lesz, érdemes lenne vele elbészélgetni a fogamzásgátlási módszered megváltoztatásáról, mert nyilván a meglévő nem megfelelő, ha véletlen gyerek meg 2 abortusz is összejött mellette.

2015. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%
nekem is volt abortuszom, majd egy nagyon vart, tervezett babaval elveteltem, de minden esetrol tajekoztattam, most 10 hetes terhes vagyok, 2 hetente jarok dokihoz, mert azt mondta az elozmenyek miatt jobb ha tobbszor lat, tehat fontos, hogy elmond, sajat magadert, en mar voltam tobb dokinal is, de oszinten elmodtam, mi volt eddig, es egyik sem szidott, itelkezett, meg csak fura pillantast sem tettek
2015. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha elmondod, durvák es bunkók. Első abortuszomnal is olyan lekezelőek voltak, jobb hallgatni
2020. jan. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!