Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ilyen esetben mennyibe kerülne...

Ilyen esetben mennyibe kerülne az abortusz?

Figyelt kérdés
Két hónapos a kislányom és lehet, hogy újra terhes vagyok. Az lenne a kérdésem, hogy egyedülálló anyuka esetén mennyibe kerül az abortusz? Vagy milyen megoldás van még?
2016. febr. 25. 06:59
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

25én irtad ki a kérdét,és akkor irtad h egy hete voltatok együtt,szoval 18án.

azt is irtad h hétfőn azaz 22én volt vérzésed.Most akkor miért is várod h megjöjjön???ha 22 én volt meg utoljára akkor normál esetben egy honap mulva fog ujra megjönni..ráadásul ha igy van nem is pé környékén voltatok együtt....kamu az egész kérdés.

2016. febr. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Csak egy napig volt meg! Szerinted ez normális?????
2016. febr. 29. 21:29
 33/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem menj el dokihoz, mert ilyenkor egyedül a hüvelyi ultrahang ad biztos eredményt, a hormonális tesztek ilyen röviddel a szülés után nem igazán megbízhatóak.

Persze, nem gyakori, de magam is ismerek testvéreket 10,5 hónap különbséggel... szóval messze nem is kizárt...

2016. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
na de 18án voltatok együtt,25én hiába tesztelsz vagy mész dokihoz,nem látna semmit....
2016. márc. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
56%

"Csak egy napig volt meg! Szerinted ez normális?????"


Igen, normális. Most vagy szülés után nem sokkal. Majd beáll a ciklusod egy idő után. A teszt sem mutatna még ki semmit, ahhoz kellene még legalább pár nap.


Egyébként ha ennyire aggódsz, menj el nőgyógyászhoz, hogy vizsgáljon meg.

2016. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Kérdező remélem észrevetted hogy hülye vagy,ha már ennyien neked támadtak!!!


Bármit írsz én tudom hogy belőled egy közmunkás csöves lesz!!


Legalább a kapubejáróról eltakarítod a leveleket

2016. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!