Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem birom tovabb a rosszullete...

Nem birom tovabb a rosszulleteket, holnap megyek vissza a dokihoz,8+4 hetes leszek, ma annyira megvisel, hogy boltba se tudok lemenni, mi lesz velem holnap munkaban? Megfordult a fejemben az elvetetes.

Figyelt kérdés
En nm vagyok kepes kihordani egy gyereket... Ez nekem sok. Volt mas is igy? Nem tudom, h szoljek e holnap, h inditsuk el az abortusz procedurat is, tudom, hogy akartam a babat, de nem birom tovabb a hanyast/hanyingert elviselni, 5 hete tart mar... Dolgoznom is muszaj, nm tudom h legyen... Feladom.
2016. márc. 29. 14:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
66%
Végszükség esetén vegyél be B6 vitamint. Az elnyomja a hányingert.
2016. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
48%

18hetes vagyok es allandoan hanyok...nincs erom se elet kedvem...de képzeld angyalom,MEG DOLGOZOM IS MINDEN NAP! eszembe ...eszembe NEM jutna SOHA,hogy ezek miatt a kis szar "problémák"pffff milyen problémák?!miatt elvetessem!

De te vetesd csak el b*ssza meg ,mert mar Uristen nem bírod a hányást.

Aztan kívánom h többe ne is jöjjön ossze a gyerek!!!! Ha ennyi agyad van...hogy micsoda? Ja olyanod nincs...! lesz*rom h nem a kérdésedre válaszoltam ...

Uristen mástól meg elnézést...de hat ilyenek MIERT LÉTEZNEK?! Az agyam eldobom......

2016. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
78%

Anyám borogass! És ez már a második ilyen kérdés ma: az egyik azért nem akarja a gyerekét mert nem lány, a másik meg abortuszra készül a hányinger miatt...

Szerintem se akarj gyereket, az élet sokkal több és komolyabb nehézségeket tartogat egy anyuka számára, mint a terhességi hányás...Bocs.

2016. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
91%
Több mint 9 évig próbálkoztunk, mire sikerült a terhességem. 10+1 hetes vagyok most, és egész nap szédülök és émelygek, reggel az az első, hogy kekszet rágcsálok, mert különben összeesnék. Nem bírom a szagokat, a testápolómat, tusfürdőmet, öblítőt le kellett cserélni, mert majdnem magamra okádtam saját magamtól mikor éreztem magamon. Továbbá a cigifüst és a kv illat is az őrületbe kerget, pedig van dohányos a családban, így nem könnyű, de megoldottuk ezt is valahogy. De az első pillanattól imádom azt a kis csomagot, aki a pocakomban növekszik, járjon bármivel, hiszen nagyon nagyon szerettünk volna már, és több mint 9 évig küzdöttünk érte.
2016. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%
Az első babával végig hánytam a terhességet,plusz 1x még a szülőágyon is "sikeült".A 2.-nál "csak" félidőig,igazi felüdülés volt,hogy vége lett.Soha egyiknél se jutott eszembe,hogy ezért elvetessem....a 3.-nál egy fél rosszullétem se volt,én úgy fogom fel,ez volt az ajándék az előző kettőnél hősiesen viselt rosszullétekért.Természetesen minden terhességem alatt végig dolgoztam,a munkámból kifolyólag külföldre is utaztam,a saját magam által vezetett autóval(1-2 napokra).Szerintem nemigen fordult meg senki fejében,hogy ezért elvetesse.Számomra döbbenet,még csak a gondolata is.
2016. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
69%
3 om gyerekem van a fiammal reggel,ugy ebredtem hanytam este ugy fekudtem hanytam, eszembe nem jutott volna nekem sem elvetetni, a lanyommal ugy oltoztettem a nagyot az iskolaba hogy kozbe hanytam,a melletem levo vodorben mert a wc ig nem birtam kimenni olyan szarul voltam... mielott teherbe estel nem olvasgattal, a terheseg tuneteirol ?? (google) soot a szules sem lesz egy leany alom mert ott lehet hanyni,sz*rni fogsz egyszetrre, anyukam nem szep latvany a szules,a terhesegi tunetek sem egy leany almok, de a tudat hogy anya leszel es a te gyermeked novekszik, fejlodik a szived alatt aztan vilagra hozod azt a szeretetet amit iranta fogsz erezni minden tunetedert karpotolni fog!!
2016. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon rosszul voltam a kisfiammal masfel heten keresztul infuziot is kaptam a korhazba mert egyszeruen nem maradt meg bennem semmi. A sima vizet is kihanytam. Barhova mentunk az autoban ott volt a labamnal a vodor. Az uzletben a ferjem jart mert barmi kaja illatot megereztem oklendeztem. Nem birtam elviselni az oblito szagat, nem tudtam mosogatni mert a mosogatoszer illatatol is rosszul voltam. Hanytam ha megereztem a lenyurt fu illatot a kertben. A parnamon sem tudtam aludni mert akkor annak is fura szaga volt. Es meg sorolhatnam. Szornyu volt. :( 13 het utan lett jobb a helyzet. 16 hetesen teljesen megszunt a hanyinger mintha elvagtak volna. 3 hetig nem tudtam dolgozni pont a 8-11 het kozott. Utanna bejartam dolgozni es hat sajnos volt olyan, hogy ki kellett szaladnom a vecere. :( De 16 hetesen mar annyira jol voltam, hogy egesz 36 hetig dolgoztam gond nelkul. Azota 6 eves a kisfiam es hidd el kerdezo ujbol vegigcsinalnam az egeszet. Tudom, hogy nagyon nehez de hidd el megeri. Veget fognak erni a rosszulletek. Lehet sokan itt megkoveznek ezert de nekem a kola sokat segitett a hanyingerre. Kis kortyonkent ittam amikor ereztem, hogy nagyon hanyingerem van.
2016. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
38%

és ilyennek lesz gyereke!!

szánalmas!

az ilyet miért nem veri meg az ég!!

2016. márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
65%
Írtad,hogy muszáj dolgoznod. Ha a pénz miatt,akkor kérd meg a dokidat,hogy csak most,pár hétig írjon ki,és maradj otthon. Remélhetőleg a 12 hét után már jobban leszel. Akkor vissza tudsz menni dolgozni is. Emiatt szerintem nagyon megbánnád,ha megszakítanád a terhességet,mert arra sincs garancia,hogy egy következő terhességet jobban bírnál. Kitartás!!!
2016. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%
++Én hetekig olyan rosszul voltam, hogy a wc-re is csak segítséggel tudtam kitámolyogni. Nem mondom, nekem is megfordult a fejemben, hogy bár ne lennék terhes, de utólag már nagyon jó, hogy van gyerekem. Megérte az a sok kínlódás, sőt, a szülést is végigcsinálnám újra érte.
2016. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!