Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem birom tovabb a rosszullete...

Nem birom tovabb a rosszulleteket, holnap megyek vissza a dokihoz,8+4 hetes leszek, ma annyira megvisel, hogy boltba se tudok lemenni, mi lesz velem holnap munkaban? Megfordult a fejemben az elvetetes.

Figyelt kérdés
En nm vagyok kepes kihordani egy gyereket... Ez nekem sok. Volt mas is igy? Nem tudom, h szoljek e holnap, h inditsuk el az abortusz procedurat is, tudom, hogy akartam a babat, de nem birom tovabb a hanyast/hanyingert elviselni, 5 hete tart mar... Dolgoznom is muszaj, nm tudom h legyen... Feladom.
2016. márc. 29. 14:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
43%
Nekem 7-12 hetes koromig, mindent kihanytam, meg fogytam is. Reggel az volt az elso, ahogy kinyitottam a szemem, h szaladtam a wc-re . Volt h sajnos nem ertem ki. A viztol kezdve, a konbyu kajakon at, a kekszig, mindent kihanytam. Szinte a gyomromba se ert le. A parom egyik parfumetol amit tolemkapott, attol is hanyingerem volt, pedig elotte imadtam😑 Aztan egyszer csak elmult. Neha heti 1x ramtor a hanyas. Fokeppen most h kicsit sok a savam. De hogy ezert elvetessem a gyerekem? Te nagyon eretlen vagy. Ha ezt nem birod h fogod birni a szulest. Az elottem szolo holgy aki irta h meg lehet be is sz.arsz kozbe, igaza van. Ez egy kicsi akadaly. Kesobb ez javulni fog, majd a vege fele meg a hatad, derekad fog leszakadni. Ezert hivjak terhessegnek, mert egy teher a noi testre. De csodas dolog kismamanak lenni. Majd mikor mar erzed h mozog, akkor maskeppen gondolod. Meg az elso uh, nagyon sokat valtoztat a velemenyeden! Erte mindent megtennel.
2016. márc. 31. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én is a tàppénzt javaslom.

Ha muszaj akkor muszàj s lehet pàr hét és vissza tudsz menni ha akarsz.Sokan a középįdőben a legaktívabbak.

Nézd tudom hogy rossz lehet de ha szeretted volna a babàt nem adhatod fel egy kis hànyinger miatt.

Nekem feküdnöm kell .Nézem ahogy anyukàm féloldala béna bottal jar és vasal meg mosogat.

Nézem ahogy a parom munka utân rohan a boltba.

A lànyom megtanult egyedül iskolàbi menni mert nem kísérgethetem.

Muszàj nagy úr.

Tudom sovàny vígasz de lehetne rosszabb is.

Tarts ki.Àllomàny.Ne úgy tekints erre mint egy teherre hanem hogy elmúlik.

Beszélj az orvosoddal .

2016. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az első lányommal végig hánytam a terhességet. Meg a szülő szoban is. Meg fogadtam soha tobbet nem szülők. Kiabaltam az orvossal h vegye mar ki mert megőrülök a rosszul léttől. Na azóta 5 lányom van.
2016. ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Hogy vagy azóta?

Hogy döntöttél?

2016. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kicsit?????? eltűnt a kérdező.Ennek két oka lehet:vagy KAMU,vagy meglepődött,hogy senki nem ért egyet Vele.....
2016. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!