Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerinted önző nő az aki nem...

Szerinted önző nő az aki nem tervezett gyereket nem szülne meg?

Figyelt kérdés
Egyàltalán hol van a határ ameddig egy nő az első lehet magának? Hol önfeláldozás már?
2016. ápr. 30. 15:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%

Nézd, az ember önző.


Az ember azért dolgozik egy életen keresztül, hogy abban a kis időben, amikor nem dolgozik, úgy élhessen, ahogy neki jól esik.


Ha az a gyerek kicsit korábban jönne, mint terveztem, nyilván megszülném. Az ember alkalmazkodik, átcsoportosítja a priorításait.


Na de mi van, ha én gyerek nélkül szeretném leélni az életem? Vagy csak eggyel, vagy kettővel?


Akkor a terven felülit bizony nem szülném meg. Mégha a magzatvédők szerint az én életem, az én élet-terveim nem érnek annyit, mint egy 1-2 centis embrió.


Persze vannak Teréz anyák. Ők viszont sosem szültek gyereket.

2016. máj. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
A terveim elé helyeztem a babát, nem akartunk gyereket a párommal. Nem vagyok Teréz anya, mert tudok neki örülni... Szóval nem kell lehurrogni másokat, csak mert nem az abortuszt választják, én se szólok bele más életébe.
2016. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem, nem önző és még csak nem is gyilkos.

Az én anyukám is fog.gátló mellett lett terhes és a baráti körben is tudok még egy ilyen lányról, illetve ahol gumi mellett lett terhes a csaj. Ha pedig nem akarja a gyereket, mert nem vágyik rá, nincs megfelelő anyagi háttér stb, akkor miért ne vetethetné el? Elvégre az Ő teste, az Ő élete, úgy dönt, ahogy akar, ehhez senkinek semmi köze.

2016. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Persze, húzzunk le minden választ, aki nem velünk ért egyet. Már őszinte véleményt sem lehet írni, anélkül hogy lepontozzák az embert?!

Kíváncsi lennék, hogy aki lehúzza a válaszokat, az mire föl..? csak mert ő nem úgy gondolja? Mint az oviban..

2016. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem

Nem tudhatod / tudhatjuk ki mit miert tesz

Hibázni meg emberi dolog

Nekem senki ne mondja h o maga meg nem hibázott :)

2016. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%

Érettségi előtt lettem terhes, akkor a párommal kb. 5 hónapja voltunk együtt. Az érettségit még feszülő nadrágban végigcsináltam, majd jött, amit őszintén megmondok vártam. Mert nem voltam felkészülve, mert nem akartam, mert nem volt olyan a hátterem, mert dolgozni szerettem volna és kialakítani az életem. Megtudni,hogy van-e jövője a kapcsolatnak,hogy kitart-e a döntésem és mellettem.... stb


9 év telt el. Azóta férj és feleség vagyunk és most vagyok úgy, hogy "jöhet", és az első alkalomra, amikor minden klappolt (ovu és a többi) össze is jött.


Nulla rágörcsöléssel...


Mindenkinek egyéni joga eldönteni,hogy mit kezd a testével. A vélemény gyakorta olyan, mint a segg. Mindenkinek van,de senki nem kíváncsi a másikéra.

2016. máj. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%

Kérdéssel válaszolok

Szerinted önző nő az ilyen?

Szerintem az önzőnek dolog ha te meg nem állsz készen es nem akarod a párod meg rad erőlteti :/

2016. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!