Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi tortenik a mai vilagban?...

Mi tortenik a mai vilagban? Az ovszer mindenkinek kiszakad. Az esemyn utani tabletta bevetele utan pozitivat tesztel. A fogamzasgatlo nem hat. A spiral mellett meg marad a baba. Regen ilyen nem volt. Mi a hiba?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 13:57
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
35%

Régen azért nem volt ilyen, mert az emberek nem feküdtek össze fűvel-fával! Nem egyértelmű? Régen voltak ERKÖLCSÖK és ELVEK.

Én ezért élek régimódi életet :) Mert az egyszerűen szuper :) Nem kell felVETKŐZNÖM ahhoz, hogy csinos legyek, nem festek magamnak minden reggel teljesen más arcot, mint amim van, és nem fekszem össze mindenféle jött-menttel. És az életem bizony csodálatos!

2016. jún. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
19%
Használj Malwarebytes terméket vagy valami jobb vírusirtót. az távol tartja a rendszertől a kártevőket.
2016. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
40%
Persze, régen voltak erkölcsök, ezen jót nevettem. Ugyanúgy összefeküdtek az emberek fűvel fával, csak azzal a különbséggel hogy nem reklámozták, mert akkoriban szigorúbb politikai irányzatok voltak, amik korlátozták az embereket. Régen közszeméremsértés miatt birságoltak olyan nőket akik a strandon épp hogy a bokájukat kivillantották. Ma meg mi van? csoda ha nem látod a nő lyukát.
2016. okt. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Attól hogy több emberrel fekszel le még nem lesz nagyobb az esélye, ha én heti 2x lefekszem a párommal, de mindig csak vele, vagy ha minden héten két vadidegennel megyek ágyba, védekezés mellett ugyanannyi az esélye a terhességnek mindkét esetben
2016. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
ez az pontozzatok le.... ti tényleg elhisztek mindent ami a tévében megy és a facebookon? Emberek ébredjetek már! Manipulatív barmok vagytok.
2016. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
65%

" ti tényleg elhisztek mindent ami a tévében megy és a facebookon?"

A szomorú hogy igen.

2016. okt. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
20%
Velem és a párommal megtörtént, hogy kiszakadt a gumi és még csak pár hónapja voltunk együtt, de 24 órán belül bevettem az esemény utánit és nem lettem terhes. Lehet vannak csodák, de szerintem a mostani fiatalokkal van gond mintsem a védekesési módszerekkel.
2016. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!