Van egy majdnem 5hónapos kisfiam és teherbe estem ismét nem szeretném megtartani körübelül 3hetes terhes lehetek hogy fogják az abortuszt megcsinálni? Kiszivják a magzatot vagy mütenek?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 13:27
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
28%

Gumiról még nem hallottál?

Minden műtétnél kiszívják a magzatot.

2016. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
85%
Ha császárral szültél akkor egy éjszakára befektetnek és tágítót kapsz éjszakára. Na az fájni fog. De a műtét nem.
2016. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
81%

Befekszel, felraknak egy tágítót, ami lehet, hogy fájni fog - ez egyéni dolog, kinek mennyire. Aztán altatásban vákuummal kiszívják a magzatot.

Utána már nem fog fájni, max picit görcsölgetsz, meg vérzés lesz egy ideig.

2016. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy vègzik az egèsz műveletről nincs fogalmam se igy nem tudok semmit rola azèrt irtam ide hogy megtudjak valamit is..!!!
2016. jún. 22. 15:09
 15/60 A kérdező kommentje:
Védekeztünk is ès nem csak a sajàt fàjdalmammal törödök ha tudni akkarod egy hete csak sirok meg nem alszok örülök hogy a kisfiam eltudom mèg latni anyira vagyok nem akkarom ezt az egèszet de musszàj..!
2016. jún. 22. 15:51
 16/60 anonim ***** válasza:
30%

Miért lenne muszáj?

A férjed is akarja az abortuszt?

Biztos van segítség, ha kerestek.

Két gyerekkel kis korkülönbséggel az első év nehéz, utána szuper játszópartnerek, nincs testvér féltékenység szinte, mert természetes lesz mindkettőnek.

Nézz a meglévő gyerekedre, egy "ilyet" akarsz eltaszítani.


A Ti döntésetek, tehát van választási lehetőséged, ne mondd, hogy nincs.


Ráadásul a szülés is könnyebb ilyenkor, a szervezet nagyon tudja még, mit kell csinálnia.

Kell egy testvérbabakocsi, megy egy kiságy, a többi gyakorlatilag megvan. Ruhát is kap a nagytól, az első évek anyagilag sem megterelőbbek, és mire mennek oviba, Te is mehetsz dolgozni.


Nem hiszel abban, hogy nincs véletlen?

Az a baba jönni akart valamiért, ha azt mondod, még védekeztetek is...

2016. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:
A pàrom is akkarja az abortuszt mivel tudja hogy sokk lenne nekem mivel ő nem sokmindent tud nekem segiteni sajnos ès nem lesz ki segitsen nekem..!! :(
2016. jún. 22. 16:05
 18/60 anonim ***** válasza:
27%
normálisan kellett volna védekezni és a saját hülyeségetek miatt nem a gyereketek büntetni. Megcsinálni könnyű, az megy, de hogy felelősséget is vállaljatok a tettetekért, na az már nem....
2016. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 Betu ***** válasza:
48%
Szàlljatok màr le róla! Igen sajnos ez most így sikerült. Védekezés mellett is teherbe lehet esni. Nem szeretnék megtartani és kész. Én még a 15 hónapos fiam mellett sem vâllalnàm be. Mindenki maga dönti el hogy mit szeretne. A kérdésre vâlaszoljatok normàlisan. Én is abortusz ellenes vagyok de sajnos vannak ilyen helyzetek. Lehet lepontozni!!!!😂
2016. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
32%
DE könyörgöm, ha valakinek nincs annyi esze, hogy ha kiszakad a gumi vegyen be esemény utánit, az a saját életképtelensége miatt ne a gyereket büntesse.
2016. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!