Van egy majdnem 5hónapos kisfiam és teherbe estem ismét nem szeretném megtartani körübelül 3hetes terhes lehetek hogy fogják az abortuszt megcsinálni? Kiszivják a magzatot vagy mütenek?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 13:27
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
79%

Egyeseknek olyan berögzött csőlátásuk van, hogy az már no comment, kár bármit mondani, mert támadáson és a sok fröcsögésen kívül mást nem tudnak felmutatni...

Meg lett beszélve, szerintetek legyen főben járó bűn és gyilkosság, a kutyát nem érdekli, de mást ne kezdjetek el minősíteni és támadni, csak mert szerinte az abortusz olyan messze van a gyilkosságtól, mint ide Kína. Páran olyan lazán kijelentik, hogy ez márpedig gyilkosság, mintha ez az egész világra kiterjedő igazság lenne és minden egyes ember így gondolkodna. Csak azért, mert nem értünk egyet meg felesleges tépni a szánkat, úgy se fogunk dűlőre jutni.

Nem mellesleg senki nem játszotta itt a hattyúk halálát az abortusz miatt, úgyhogy nem kell még több baromságot összehordani. Csak azt nem értem, aki ennyire betegesen abortuszellenes, hogy még egy nemi erőszakból származó gyereket is megszülne, az mi a jó francot keres itt? Minek olvassa a Terhesség MEGSZAKÍTÁSA c. topicot? Ez számomra örök rejtély.


#47: Képzeld csak nem járok abortálni, soha nem volt abortuszom, de ha úgy adná a helyzet, hogy például védekezés mellett estem teherbe, akkor igen is elvetetném, mert nem akarok gyereket! Ez ilyen egyszerű. És nálam meg a hozzád hasonlók egy szinten vannak egy elborult elméjű fogyatékossal, akik csak ítélkezni és sárral dobálózni tudnak, de persze hangsúlyozom: NÁLAM. :)

2016. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
34%
oké, utolsó, nálam meg a hozzád hasonlók vannak egy szinten egy gyilkossal. Nem fogyatékost mondok, mert még azok is szeretik a gyerekeiket, vagy a családtagjaikat.
2016. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
37%
49es, még hogy senki se játszotta a hattyú halálát? Akkor olvasgass csak, mennyi ilyen írja ki hogy abortusza volt jajj de rossz neki, hogy szenved, mindenki legyen szíves sajnálni őt. De azt egyik se említi hogy szegény magzatának mennyire fájhatott amit vele tettek...érdekes.
2016. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
73%

#52: Még hányszor fogjátok ezt a fárasztó dumát benyomni? Magas ívből lesz*arom, hogy szerinted ez gyilkosság-e vagy sem, de ilyen dolgokkal vádaskodni undorító, hogy embereket csak úgy gyilkosnak nevezel, semmi alap nélkül, ez csakis téged minősít. Azért elítélni és gyilkosnak nevezni egy embert, mert pl nem tartott meg egy gyereket, aki nemi erőszakból fogant vagy elvettetett egy olyant, aki védekezés mellett, az az önhibáján kívül (!!) esett teherbe és a háta közepére sem kívánja a gyereket, az egyenesen szánalmas, de mint mondottam, ez a te saját szegénységi bizonyítványod.

Lovagolj nyugodtan tovább ezen a "mocskosgyilkosok" témán tovább, ha ettől jobban alszol este, akkor mindenképp folytasd a hadjáratodat, ettől független én is nyugodtan fogok aludni és azok a nők is, akik volt abortuszok, mert senkinek nincs joga ítélkezni.

2016. jún. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 A kérdező kommentje:
Na mindenről enyi ma voltam orvosnál ès igen is megtartjuk mert nem birtam a lelkiismeretemmel elszamolni
2016. jún. 28. 15:35
 56/60 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, szerintem jól döntöttél. Később lehet, hogy megbánnád, ha most elvetetnéd. Én is megtartanám a babát. A körülmények megvannak hozzá, és az is jó, hogy a gyerekek között kicsi lesz a korkülönbség. Nem véletlenül alakult ez így, az a baba jönni akart.
2016. jún. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
68%

Sok boldogságot!

(A gyakorlati dolgokra meg még bő fél évetek van előre felkészülni!)

2016. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim válasza:
13%
54-es, nem attól lesz valami bűn, hogy a te országodban vagy akármelyikben azt szabadságvesztéssel büntetik-e vagy sem. Jesszusom. Az abortusz nem jogilag bűn, hanem erkölcsileg. Ajánlom figyelmedbe a Néma sikoly című filmet. Ha azután is ugyanez a véleményed, akkor sajnos menthetetlen vagy, és beléd tényleg nem szorult egy cseppnyi jóérzés sem. Nem hajtogatsz mást, csak hogy az abortusz azert nem bűn, mert nem ülnek az abortáló orvosok börtönben. Mi van? Tényleg ennyire korlátolt vagy? Itt nem arról van szó, hogy jogilag megengedett-e az abortusz, hanem hogy egy 12 hetes magzat már egy érző ember, fájdalmat érez. Tényleg nézd meg azt a filmet, a hozzászólásaid alapján végig fogod tudni nézni.. Bemutatja egy egy magzat haláltusáját és küzdelmét az életben maradásért a vákuummal szemben. Borzasztó, ahogy menekül szerencsétlen a szívó elől. Az abortusz régen is gyilkosság volt, ma is az, és mindig az is marad, ha börtön jár érte, ha nem.
2016. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
68%

És nem is attól lesz bűn, mert szerinted erkölcsileg az. Más szerint meg sem erkölcsileg, sem más formában nem bűn és soha nem is lesz az.

Itt különben egy sokkal erősebb és undorítóbb kifejezést használt a drága hozzászóló: "gyilkos".

Ne is haragudj, de gyilkos az, aki szánt szándékkal megöl egy már élő személyt és amiért bizony börtön jár. Nem kell jönni itt az erkölcsi maszlaggal, a gyilkosság most nem erkölcsi kérdés. És a lehető legszánalmasabb egy másik embert ismeretlenül, mit sem tudva a hátteréről gyilkosnak nevezni, csak mert abortáltat.

Amúgy meg ne gyertek nekem ezzel a Néma sikoly bullshittel, egy manipulatív kamu az egész, ami csak azért készült, hogy némi bűntudatot keltsen a nőkben, de ebbe most nem mennék bele, számomra egy cseppet sem mérvadó. Nyilván menekül a műszerek elől, mikor kifejlett mozgásszerve sincs, nem tud mozogni, nincs idegrendszere stb stb. Egy olyan ember, aki biológiailag tanult, az tépné a haját attól a sok kamutól, amit a film el akar hitetni az emberekkel... Sokan meg még el is hiszik, de mindegy, az ő magánügyük.

Sokkal inkább menthetetlenek azok, akik képesek addig süllyedni, hogy nulla okkal gyilkosnak neveznek egy másik embert, akik csak ítélkezni és észt osztani tudnak, ahelyett hogy néha magukba néznének.

Ja és mint korábban is említettem, mindenki nyilatkozzon csak a saját maga nevében, mert speciel számomra az abortusz soha nem volt gyilkosság, most sem az és soha nem is lesz. Ennyi.

2016. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
68%
De jó, hogy megtartjátok, gratulálok!
2016. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!