Van egy majdnem 5hónapos kisfiam és teherbe estem ismét nem szeretném megtartani körübelül 3hetes terhes lehetek hogy fogják az abortuszt megcsinálni? Kiszivják a magzatot vagy mütenek?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 13:27
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
24%

NEM védekeztetek, különben nem lennél terhes!

Ha tudod, hogy már nem szedhetsz gyógyszert az újig - míg hatni nem kezd - minimum gumiztok, nem időben kiveszi, meg úgyis szoptatok!

2016. jún. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
49%
A lanyom 6 honapos volt amikor kiderult hogy 12 hetes kismama vagyok. Lakas epites kertgondozas stb stb stb. Nem vetettem el pedig a parom csak hetvegente volt otthon mert egy 2 eves iskolab jart nagyon kessze volt. Utana pedig allandoan dolgozott. Mindent megoldottam. Azota 5 lanyunk van. Nem nyafogtam hanem megoldast kerestem. Nem oltem meg oket. Jaaaa es nem vedekezes mellett maradtam terhes. Mert amikor vedekeztunk akkor nem is maradt meg a baba. Mert VEDEKEZTUNK!!!!!
2016. jún. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:
Nem csak 8àltalànosom van elvègeztem a közèpiskolat növènytermesztő ès gèpèsz szakmàm van ha tudni akkarod igen 15èves korom otta traktorozok ès mivel azotta minden èvben 12hektàr dinnyènk van igy azt kel kapalni szedni locsolni elvini a megrendelőknek a piacra elvinni tavaly ugyan ugy terhesen is mind megcsinàltam mert ebből èlünk ketten csinaljuk a parommal ès sok..!
2016. jún. 23. 09:55
 24/60 Betu ***** válasza:
36%
28! Képzeld igen van gyerekem és az életemet odaadnàm érte! Ne hasonlíts màr össze egy màr létező gyereket egy sejtcsomóval! Még jó, hogy itt mindenki ennyire okos. Ja ès jó anyànak tartom magam. Mi köze a kettőnek egymàshoz. Magaddal foglalkozz te biztosan tökéletes vagy ugye!?😁😁😁
2016. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó, hát igen..legalább te tartsd magad jó anyának... én egy gyerek halálát se kívánom, főleg nem úgy hogy anyának mondom magam...
2016. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 Betu ***** válasza:
58%

Pl. Te megtartanàl úgy egy babàt, hogy mondjuk erőszak àldozata lettél volna?

Mert én biztos nem, vagy ha az élettel összeegyeztethetetlen betegsége van? Ne ez alapjàn legyen màr jó vagy rossz anya valaki!

2016. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
11%
Erőszakból fogantat igen, van ilyen kicsi a családunkban, beteget meg ugye attól függ, mennyire súlyos. Egy végtag anomáliásat megtartanék, de mondjuk egy Edwards vagy Patau kórosat már nem, mivel neki esélye se lenne az életre.
2016. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem sikerült védekezni, akkor talán tartsd meg! Máskor meg jobban figyelj oda! Létezik óvszer is a világon.
2016. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
37%

És hogy fogsz tudni utána ránézni a kisbabádra? Akár ő is lehetne a tesója helyében, ha épp fordítva dobja a gép. Hasonlít rá, belőletek van ő is.

Hidd el, megoldható, jobban mint gondolnád. 3 gyerekem van kis korkülönbséggel, tudom, miről beszélek. És nem vagyok szupermami, a férjem meg nekem is sokat dolgozik.

A lakás puccosítása fontosabb neki mint a gyereke vagy a gyereknevelésben való segítés? Nem gondolnám, csak őt is sokkolta a korai kistesó.

2016. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:
De hogy fontosab neki csak mivel sok a munka a dinnyèvel meg a saját földek müvelèse meg jár bèrbe is bàlázni kaszálni stb igy nem tud velem lenni van 300hektar földünk amit ő csinàl
2016. jún. 24. 09:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!