Van egy majdnem 5hónapos kisfiam és teherbe estem ismét nem szeretném megtartani körübelül 3hetes terhes lehetek hogy fogják az abortuszt megcsinálni? Kiszivják a magzatot vagy mütenek?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 13:27
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
63%

Annyi ostobaságot összehordanak egyesek, hogy az már-már fájdalmas.. Természetes, hogy erőszakból fogant gyereket megszülünk, ha beteg az se baj, meg kell szülni és kész, mert hát mit sem számít, ha az egész élete egy szenvedés lesz...

Az abortusz pedig SOHA nem volt gyilkosság és nem is lesz, mint ahogy most sem az. Ha jól tudom, de javítsanak ki az okostojások ha nem, a gyilkosságért börtön jár. Kérdem én hány orvos csücsül börtönben, mert elvégzett egy műtétet? Ja, hogy egy se? Az más. Ne beszéljünk hülyeségeket, ha annyi hetesen szülnéd meg, ahány hetesen elveteted, koránt sem 1 kifejlett gyereket hoznál a világra, csak egy életképtelen embriót.

Fel kéne dolgozni végre és belevésni az agyba, hogy egy már ÉLŐ, létező felnőtt nő döntése és akarata mindig (!!) előrevalóbb és fontosabb lesz, mint egy ki nem fejlett embrióé!! Ez egyedül egy nő döntése, senkinek nincs joga se beleszólni, se ítélkezni. Az Ő teste, azt csinál vele, amit Ő akar.

Egyébként akkor szerintetek egy férfi önkielégítés közben gyilkosságot követ el?? Hisz azokból az apró kis spermiumokból egy gyerek születhetett volna, ha akarjuk akkor az élet "képviselői", és a pasik csúnya, gonosz módon megölik őket.. Ez azért már beteges.

Nem minden a gyerekszülés és családalapítás körül forog, nem csak ezért vagyunk a Földön, szóval jó lenne nem mindenbe belemagyarázni a hülyeségeket és győzködni a másikat, hogy úgy helyes, ha teherbe esik, akkor megszüli, ha van rá ingerenciája, ha nem..

2016. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
33%
Igazad van, sokan hülyeségeket beszélnek, de az abortusz akkor is gyilkosság.
2016. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
46%
#42: Szerinted! Sokak szerint meg nem, szóval mások nevében ne nyilatkozz. Különben is egyszerű: ha gyilkosság lenne, börtön járna érte. Nem is engedélyeznék. És ez csak a szimpla logikai oldala a dolognak, de lényegtelen.
2016. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
37%
Van olyan ország ahol nem engedélyezik. Csak kivételes esetekben , pl. ha erőszakból fogant.
2016. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ahogy máshol semmi gond ha lányokat csonkítanak. Itthon meg más a helyzet.
2016. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
38%
#44: De most nem más országról van szó! Ha gyilkosság lenne, nem csak bizonyos országokban lenne betiltva, hanem mindenhol..
2016. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
25%
73%-os, ennyi erővel pl ha egy kisebbség öl meg téged, akkor fele annyi börtönbüntetést kap mintha egy magyar tenné. Tehát akkor, ennyi erővel az nem problémás ha ő öl meg, hisz nem büntetik annyira mintha én tenném? Jó tudjuk, te járj abortáltani amikor csak jól esik, de én nem fogok, mert a szememben gyilkosság, és egy ilyen nő egy szinten van egy csecsemőgyilkossal. Ismétlem, NÁLAM.
2016. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
15%
36-os, én meg 35össel értek egyet. Ahogy vagyunk még egy páran...Vetesse el aki akarja, csak utána ne játssza a hattyú halálát, ne szenvedjen látványosan hogy jajj de rossz neki... saját maga döntött így én nem tudnom sajnálni.
2016. jún. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
72%
Senki nem játszotta a hattyú halálát. Neked meg nem kell végig hallgatni ezeket a nőket, ha nem tetszik. Például takarodj ebből a topicból. Ilyen egyszerű. Oké, de hát te az összes kérdést egyszerre nézed...és? Nincs kiíva alá, hogy melyik téma? Tudsz olvasni? Nem kell megnyitni a kérdést és kész.
2016. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
32%
46. válaszoló:hogy Te milyen egyszerű vagy!Az USA-ban 30,meg 30 valahány hetes magzatot is "abortálnak",ha Te úgy döntesz.Ott ez nem gond,itthon bizony ülnél érte,mint varjú az ágon!Szóval az egy hülyeség,amit írtál.
2016. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!