Van egy majdnem 5hónapos kisfiam és teherbe estem ismét nem szeretném megtartani körübelül 3hetes terhes lehetek hogy fogják az abortuszt megcsinálni? Kiszivják a magzatot vagy mütenek?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 13:27
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
65%

Nekünk egy gyerekünk van, nem is lesz több. Mert ennyit bírunk.

Tisztelem akik fizikailag és mentálisan bírnak többet, mi nem.

Védekezünk, de ha véletlen becsúszna, valószínűleg nem vállalnánk. Mert nem akarjuk. És ő csak egy "felesleges 4." lenne a családunkban. Akkor minek???


Szóval megértem itt a többgyerekesek véleményét, hogy ne vetesse el a kérdező, de megértem a kérdezőt is. Szerintem mindenki annyit vállaljon, amennyit bír.

Mivel lenne jobb, ha megszületne a kérdező 2. gyereke, lenne egy újszülött, meg egy 14 hónapos picúr, meg egy mentálisan kimerült, idegbeteg anya??? Az aztán szuper lenne.

Én inkább tisztelem, hogy egy gyerek jó anyja akar lenni, mint 2 gyerek roncs anyja...

Gondolom nehéz döntés neki, tudja mit csinál. Ne keltsetek benne bűntudatot, így is nehéz lehet neki.


Sok erőt kívánok kérdező! És kitartást!

2016. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
8%
Utolsó, ez mind szép és jó. De képtelen volt normálisan védekezni. Aki nem akar gyereket az tesz ellene. Tudták hogy kiszakadt a gumi. Ha van annyi esze hogy elballag esemény utániért, akkor nem kéne most megölnie a gyerekét. Ez csakis az ő hibájuk, és mégis a gyereket büntetik.
2016. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
Kösszönöm szèpen a megèrtèst 31-es..!
2016. jún. 24. 10:39
 34/60 anonim ***** válasza:
45%

Szóval mert egyszer hibázott 2 ember, ezért szenvedjen 4 15-20 évig???


És ne nevezzetek egy embriót gyereknek, mert még nem az!!!

2016. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
29%
Az embrió az GYEREK!!!! Hiába nem dobog még a szíve és picike.. Akkor is már ott van és létezik!!!!!!!!!!
2016. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
61%
#35 Te így gondolod. Én meg nem, ahogy vagyunk még páran.
2016. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
54%

Egy gyerek nem "hiba", hanem a szexuális együttlét természetes következménye.

Csak az utóbbi pártíz évben jött ez divatba, hogy a szexuális örömöket megpróbáljuk szétválasztani a gyermekáldástól.

Ez teljesen természetellenes, és mindamellett nem is működik igazán, mint a mellékelt ábra is mutatja.

2016. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
47%

Nem a gyereket neveztem hibának, hanem a védekezés hanyagságát.

És nem új keletű dolog az abortusz sem, csak régen nem volt ekkora nyilvánossága. Meg hát anno nem volt gond a 10-15 gyerek, mert úgyis csak a fele/harmada érte meg a felnőttkort...

2016. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
50%
Az abortusz nem új, én a fogamzásgátlásra gondolok, a "tökéletesre".
2016. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
29%

Az abortusz régen is gyilkosság volt és most is az. Ezen nincs mit megmagyarázni meg szépíteni. Abortusz ellenes vagyok,de mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy "éli" az életét és, hogy cselekszik.

Csak hát akár, hogy is döntesz valamiért nem tudlak sajnálni. így is úgy is sz*r lesz neked.

2016. jún. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!