Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kérlek valaki adjon tanácsot?!...

Kérlek valaki adjon tanácsot?! Nem bírom ki!

Figyelt kérdés
Tehát van már 2 gyönyörű gyermekünk, albérletben élünk, nem vagyunk gazdagok, de megvagyunk. Pár hónapja terhes lettem a harmadik picurral, akit sajnos elveszítettünk. Rögtön akkor házvásárlásba kezdtünk. Minden sínen volt, azt mondta az ügyintézőnk(aki ismerős), hogy simán megvan a hitel! Mi felújítottuk a házat közben, erre egy hete kiderült, hogy a bank adóstárs bevonása nélkül mégsem adja meg. Anyám elvállalta. De két napja kiderült, hogy terhes lettem. Valahogy a ciklus végén, már a várt mensi idejében jött össze, pedig "nem bennem fejezte be"(bocsánat a kifejezésért) a párom. Mivel egyenes ember vagyok, egyből elmondtam anyámnéknak, aki azt mondta, nem lesz adóstárs, ha megtartjuk. Mi természetesen nem akarjuk elvetetni, úgy érzem vége az életemnek. :( Választanom kell magyarul, a ház vagy a pici. Anyukámék rengeteget segítenek nekünk, félnek hogy nem fogunk boldogulni 3 gyerekkel. Mivel felvettük a csok-ot is 3 gyerkőcre, 3 éven múlva kb teherbe kéne esnem, mert 4 éven belül meg kell születnie. A kisebbik gyermekünk most fog bölcsődébe menni, valameddig visszamennék dolgozni, de gyedem nem lenne! Mit tennétek a helyemben?? Kérlek ne bántsatok, mert így is belehalok a fájdalomba! :((
2016. júl. 1. 08:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
67%
Megtartanám a gyereket és boldogulnék, ahogy tudok. Nyilvánvalóan anya nélkül további életemben, mert aki arra kér, hogy öljem meg a gyerekem, az nem lesz a baráti körömben sem, nemhogy a családom közelében.
2016. júl. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim ***** válasza:
67%
hát szerintem anyukád nagyon gáz... én is megtartanám a babát, még jó hogy!
2016. júl. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 A kérdező kommentje:
Anyukám egy nagyon jó ember, de így is sok esetben a segítségükre szorolunk.
2016. júl. 1. 08:52
 4/104 anonim ***** válasza:
63%

nem is értem anyukádat,hogy hogy zsarolhatja ezzel a saját lányát..!


meg ha amúgy is felvettétek a csok-ot a 3gyerekre akkor meg miért zavarja ennyire..?

2016. júl. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 anonim ***** válasza:
67%

Anyád jó nagy fazekas edény!

Így is,úgyis lenne 3. gyerek,nem?? Tuti nem vetetném el,csak azért,mert az anyám gyökér!

2016. júl. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 anonim ***** válasza:
56%
Ha visszamész dolgozni miért nem.lesz gyeded??? Nem értem!
2016. júl. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/104 anonim ***** válasza:
63%
Anyukád jah, nagyon jó ember... épp most zsarolt meg, hogy csak akkor támogat, ha elveteted a gyereked. Milyen lenne, ha rossz lenne?
2016. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 anonim ***** válasza:
57%
Megtartanám és minél előbb visszamennék dolgozni, akár otthonról végezhető munkában is lehet gondolkodni ha olyan a végzettséged, egy-másfél éves gyereket már be tudsz adni bölcsibe. Jobb mint anyádra szorulni és pöccre kiszámolva lenni. Hogy választhatnál egy házat a gyerekedért cserébe? Abszurd.
2016. júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/104 anonim ***** válasza:
58%
Első válaszolóval érték egyet. A gyerekem sokkal fontosabb mint bármi más. Anyukád meg...hagyjuk :)
2016. júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 anonim ***** válasza:
45%

ráadásul 3 gyerekre már más támogatások is járnak.pl ingyen étkezés az oviban.


tényleg nem értem anyukádat..

2016. júl. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!