Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kérlek valaki adjon tanácsot?!...

Kérlek valaki adjon tanácsot?! Nem bírom ki!

Figyelt kérdés
Tehát van már 2 gyönyörű gyermekünk, albérletben élünk, nem vagyunk gazdagok, de megvagyunk. Pár hónapja terhes lettem a harmadik picurral, akit sajnos elveszítettünk. Rögtön akkor házvásárlásba kezdtünk. Minden sínen volt, azt mondta az ügyintézőnk(aki ismerős), hogy simán megvan a hitel! Mi felújítottuk a házat közben, erre egy hete kiderült, hogy a bank adóstárs bevonása nélkül mégsem adja meg. Anyám elvállalta. De két napja kiderült, hogy terhes lettem. Valahogy a ciklus végén, már a várt mensi idejében jött össze, pedig "nem bennem fejezte be"(bocsánat a kifejezésért) a párom. Mivel egyenes ember vagyok, egyből elmondtam anyámnéknak, aki azt mondta, nem lesz adóstárs, ha megtartjuk. Mi természetesen nem akarjuk elvetetni, úgy érzem vége az életemnek. :( Választanom kell magyarul, a ház vagy a pici. Anyukámék rengeteget segítenek nekünk, félnek hogy nem fogunk boldogulni 3 gyerekkel. Mivel felvettük a csok-ot is 3 gyerkőcre, 3 éven múlva kb teherbe kéne esnem, mert 4 éven belül meg kell születnie. A kisebbik gyermekünk most fog bölcsődébe menni, valameddig visszamennék dolgozni, de gyedem nem lenne! Mit tennétek a helyemben?? Kérlek ne bántsatok, mert így is belehalok a fájdalomba! :((
2016. júl. 1. 08:45
 61/104 anonim ***** válasza:
70%

Mert élvezed????


1, tény: a legtöbb bank 6 hónap munkaviszonyt kér

2, tény: tulajdonjog nélkül nem folyósìtanak csokot,plàne nem felújìtàsra

2016. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/104 anonim ***** válasza:
És mennyi az önerőtök?
2016. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/104 A kérdező kommentje:
Nem folyósítottak még semmit. Megvan a pozitív bírálat, és még nincs megkötve a hitelszerződés. Én csak azt mondtam, amit az igazgató nekünk mondott. Nem elég "stabil" még a munkaviszonya.
2016. júl. 1. 13:06
 64/104 A kérdező kommentje:
1 M-val lett lefoglalózva.
2016. júl. 1. 13:07
 65/104 A kérdező kommentje:
Ja, és a tulajdonjog még széljegyként van bejegyezve.
2016. júl. 1. 13:08
 66/104 anonim ***** válasza:
27%
Menjetek be más bankokba és próbálkozzatok. Persze, hogy az adott bankigazgato azt mondja, hogy máshol nem fogtok kapni, mert neki az az érdeke, hogy ott vegyétek fel. Lehet, hogy máshol sem jártok sikerrel, de legalább megpróbáltátok. Takarékok pl rugalmasabbak sok esetben. De én biztos, hogy adnék magunknak esélyt mielőtt abortuszra megyek. Fél éves munkaviszony már nem rossz. Az meg, hogy máshol mások a feltételek esetleg kicsit magasabb a kamat, nah bumm. Havi pár ezerrel nagyobb törlesztőt talán megér, hogy nem kell abortuszra menned.
2016. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/104 anonim ***** válasza:
76%
Ha meglenne a pozitìv bìràlat akkor megkaptàtok volna a hitelt. Munkaviszony "instabilitàs" miatt nem kell adóstàrs. Az fedezthiàny miatt kell.
2016. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/104 A kérdező kommentje:
De megkaptuk a pozitív birálatot adóstárssal. Már csak meg kellene kötni a szerződést, és várni a folyósítást. A takaréknál vesszük fel pont. Nem ő mondta, hogy máshol nem kapunk, hanem voltunk előtte más helyeken, ez volt az utolsó.
2016. júl. 1. 13:22
 69/104 anonim ***** válasza:
66%
de amúgy most mi a kérdés? kezdem elveszteni a fonalat, mert most tul.képpen te győzködaz minket, miért kellene mégis csak elvetetni a babát.
2016. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/104 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, egyszerűen próbálom érthetően leírni a helyzetet.
2016. júl. 1. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!