Számodra elfogadható az abortusz vagy nem?

Figyelt kérdés
Szerinted egy nő mindenképpen megszeretné a magzatát, akkor is ha abortuszra készül? Vagy elhanyagolná, bántaná a gyerekét a későbbiekben?
2016. júl. 7. 11:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
60%

Van az az eset amikor elfogadhatonak tartom.


Nem mindenki valik osanyava szules utan,igy siman elkepzelhetonek tartom h akivel akarata ellenere megtartatjak a babat,az kesobb lelkileg vagy fizikailag is arthat a gyerekenek.Ezt viszont elore ritkan lehet tudni.

2016. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
8%
10-es !Hogy lehetsz te ekkora ordas rosszindulatú varangy,hogyan lehet ilyet kívánni valakinek.Te balga igen is vannak olyan emberek akik vállalják a beteg gyermek gondozását is és sok esetben volt hogy kiderült semmi gond nem volt csak túl korán vizsgálták és amikor megszületett egy egészséges gyermeket hozott világra az anyuka na ehez mit szólsz te szégyentelen .Az a valaki örülhet magának mert nem olyan szánalmas mint te.
2016. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Mivel már nagyipari dologról van szó nem!Pénzért már sajnos mindent lehet.
2016. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
47%
ordas 12 válaszló :D ! Életképtelenről írtam! Olvasd el a hatos választ Ő kinek mit kíván!!!!!!
2016. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
67%
Igen, szerintem elfogadható. A nőnek joga van dönteni a testéről.
2016. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
22%

14.

-es hát tényleg nem egy korrekt ez az egész téma de úgy gondolom annyi nyűge baja van már az embereknek miért kell a tüzet szítani?Miért kell ilyen kérdéseket kifüggeszteni ?Igen is vannak nők akik az abortuszt sosem heverik ki ,vannak akik igen de nem beszél róla és kész.Ennek semmi értelme mert ha valaki nem akar valamit az nem lehet erőszakoni.Ez az egész szörnyű ,borzasztó és nem tudom micsoda.Ennyi erővel kipusztulhatna az emberiség .Egyébként beteg gyereket generálhat éppen egy abortusz is majd a jövöben amikor meg mindent megtenne ,hogy legyen.Sajnos .

2016. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
UH jaj BRRRRRRRRR ÍÍÍJJJ PUKÍÍÍÍ kik vagytok?
2016. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
67%

Számomra elfogadható, úgy gondolom egy nőnek igen is megvan a joga dönteni a saját teste felett és az égvilágon senkinek nincs ehhez semmi köze.

Rengeteg példát soroltak fel, akik szintén elfogadhatónak tartják az abortuszt, úgyhogy ezt nem kezdem el tovább boncolgatni, viszont amit iszonyat gyomorforgatónak tartok az az, hogy akik itt verik a mellüket, hogy milyen dolog az abortusz és neki is joga van élni blabla, azok olyan undorító és mocskos, alpári módon beszélnek és alpári stílusban nyilvánulnak meg más, számukra ismeretlen emberekkel szemben, hogy szóhoz sem jutok. Nekem az ilyen ne törjön pálcát sem felettem, sem más felett, mert a szememben pont az ilyen emberek nem érnek semmit sem. Ítélkeznek, mocskolódnak, ítélkeznek és mocskolódnak. Ja és persze ítélkeznek.. Mert mást nem is tudnak.

Aki szerint egy fejletlen embrió és egy már megszületett, élő felnőtt ember egy és ugyanaz, annak komoly problémái lehetnek fejben. Méghozzá nagyon komolyak.


Mindenkinek a magánügye és egyben a saját döntése, hogy megszül-e egy beteg gyereket például, akivel aztán egy egész életet végigszenved, csak hogy elmondhassa: ő nem abortált.. Mint ahogy az is, hogy nemi erőszakból fogant gyereket megtart-e valaki vagy sem. Nem is értem mire fel osztja néhány ember azonnal az észt és oktatja a másikat, miközben kőkeményen ítélkezik. Ha te megtartanál egy beteg gyereket, az egyéni szoc.problémád, de abszolút semmi közöd nincs ahhoz, ha más meg elveteti.

Én sem pampogok, hogy minek fogyatékos gyereket világra hozni, akkor nekem se műsorozzon senki, amiért az abortuszt választanám. És ez csak egy példa a sok közül. Kicsit magunkba kéne nézni, a heves ítélkezés helyett...

2016. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
20%
Na itt egy körmönfont aki szintén ítélkezik.Ügyes csak a soraid között ott lapul az ítélkezés mint a többinél .E sem különmb a deákné vásznánál.Akkor inkább azon párti vagyok ami szívemen a számon.Az embrióból lesz az ember igen!Nem hiszem hogy arról van itt szó hogy a megerőszakolt nők vagy a beteg gyerek életéről döntsenek .És igen a nők tehetnek bármit a testükkel ,ez egyértelmű hiszen sokuk mocskosabb bármelyik férfinál ,gondolom ezek azok akik dugnak mint a nyulak 15 éves koruktól és már a 4.-6. ab.-nál tartanak.A muffjukba meg még a fejem is beleférne .Na ennyit erről.Férfi vagyok de esküszöm a hányinger kerülget a süketelésektől és az efféléktől.
2016. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
61%
Ne keverj össze se magaddal, se más megrögzött abortuszellenessel, mert épp hogy TI vagytok, akik ítélkeztek megállás nélkül azok felett, akik abortuszra mennek!! Észt azt tudjátok osztani. Érdekes módon én soha nem szóltam bele más magánéletébe, abba hogy mit kezdjen a testével, amikor épp becsúszott egy nem kívánt gyerek pl. védekezés mellett. Nem osztottam az észt, hogy minek tartja meg, ha nem is vágyik rá igazán. Nem hozakodtam elő, hogy én nem tartanám meg, akkor ő miért teszi. Ti viszont folyamatosan ezt csináljátok. Azt hiszitek jogotok van egy nő teste felett dönteni, legalábbis jogotokban kéne álljon, hogy eldönthessétek helyette, amit el kell dönteni. Gyilkosnak és minden más undorító és gusztustalan jelzővel illetitek ezeket a nőket. És akkor még én ítélkezek?? Nézz már előbb kicsit magadba.
2016. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!