Komolyan nem értem, nem teljesen mindegy, hogy egy ismeretlen nő megszüli vagy elveteti a gyerekét?

Figyelt kérdés
Nem értem a sok abortuszellenes fröcsögést, mikor abszurd dolgokat írnak, és magukból kikelve ítélkeznek. De miért? Mégis kinek mi köze hozzá?
2016. júl. 8. 12:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
8%
Hát neked ezek szerint nem mindegy ,mert lovagolsz rajta aztán röhögsz amiket írnak gondolom ez van .Te mellette állsz ezek szerint igen !Akkor meg mit fröcsögsz?Minden nap be biggyesztesz egy ilyen kérdést ?Hát nagyon poénos vagy.
2016. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
78%

Persze, majd még pénzbírságot szabnának ki, amiért rendelkezem a SAJÁT testem felett.. Így is fizetni kell az abortuszért, de az hogy még büntetést is szabjanak ki rá vagy valami hasonlót.. Na mindegy, nem mondok semmit inkább.

És persze azt se mondom, hogy normális, aki az abortuszt használja fogamzásgátlóként és már számos műtéte volt.. De kétlem, hogy 1x nem csúszhat bele az ember ilyesmibe, vagyis hogy nem kerülhet olyan helyzetbe, mikor elgondolkozik az abortuszon.

2016. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező gondolom az is a te kérdésed ahol a csaj teherbe esett gyógyszer mellet, meg olyan embereket keresel aki hasonló cipőbe jár, meg kíváncsi vagy, hogy hogyan megy az abortusz.


De most komolyan, te ezt élvezed? Amikor tudod te is, h az abortusz téma nagyon megoszlott kérdés.


Ezt a kérdést otthon anyukáddal beszéld meg. köszönjük.

2016. júl. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
39%
Miért fröcsögünk,mert ebben a rohadt modern világban ahol a pitsánkból lóg az iphone,nem képesek az emberek még egy ilyen egyszerü dologra sem mint a védekezés! Örülök hogy van aki szót emel az abortusz ellen akár nyilvánosan akár itt anonim módon! Köszönöm!
2016. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
48%

Az abortusz rossz,de néha mégis ez a legjobb döntés.Nem minden esetben elítélendő.


Például képzeljük el,hogy egy 18 éves lány teherbe esik,mert kiszakadt a gumi.Nem tervezte és védekezett is,de így alakult.Mit kéne tennie?Feladnia az álmait,pl továbbtanulás,hogy álmai hivatását kitanulja és majd abban dolgozhasson,beutazni a világot és sok más dolog van még,amit gyerek mellett nem vagy nagyon nehezen tudna kivitelezni...szóval ilyenkor dobja el ezeket és dolgozzon a mcdonaldsban vagy valami gyárban szalagsoron?Azzal mégis milyen jövője lenne a gyerekének(és önmagának)?Szüljön a szülei nyakára?Vagy függjön egész életében a pasijától,mert az önálló keresete még magára sem lenne elég,nemhogy felnevelni egy gyereket?Már amennyiben a pasija elég idős már és dolgozik egyáltalán...én ebben az esetben teljesen megértem,hogy az abortusz mellett dönt,hiszen ez a legfelelősségteljesebb döntés.Nyilván érzelmileg ez minden ép eszű embert megvisel :(


Vannak olyan esetek is,amikor elítélendő az abortusz,pl ha valaki szándékosan nem védekezik,mert könnyelműen úgy áll hozzá,hogy majd úgyis elveteti...szóval aki az abortuszt használja védekezésképp,az elítélendő.

2016. júl. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
42%
Az emberek mindenben olyan okosak. Szeretik megmondani másoknak, mikor mit kell csinálni. Nem kell velük foglalkozni.
2016. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
69%

Mind a két "oldalon" vannak fanatikusok. Volt, hogy a beteg magzat elhajtására is gyilkosozott itt egy nagyeszű, de volt olyan is, ahol az anyuka örömmel írta a kérdés végén, hogy átbeszélték, és már boldogan várják a babát, mire még vagy ketten beírták, hogy de egy barom, menjen inkább abortuszra.


Amíg az emberek ilyenek, addig tök mindegy, melyik oldalon állnak, lesznek parttalan, értelmetlen veszekedések.

2016. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
45%

En ennyit fuznek hozza:

"Az abortusz gyilkossag"

Na ez hulyeseg nem hiaba van egy hatar (12.het) ahonnan mar nem vehetik el, na 12.utan az mar gyilkossag lenne, ha 12.het elott csinaljak es gyilkossag lenne, akkor buntetnek..

2016. júl. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
40%
13-as de valószínű hogy igen.Én is észrevettem.
2016. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
55%
#13: Nem, nem jól gondolod, ugyanis én vagyok az, aki kiírta a szóban forgó kérdést, aki gyógyszer mellett esett teherbe, és nagyon megköszönném, ha összeesküvés elméletek gyártása helyett és alaptalan vádaskodás helyett mással kötnéd le magad! Rágalmazzál mást, én nem vagyok rá kíváncsi és szerintem a többiek sem.
2016. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!