Komolyan nem értem, nem teljesen mindegy, hogy egy ismeretlen nő megszüli vagy elveteti a gyerekét?

Figyelt kérdés
Nem értem a sok abortuszellenes fröcsögést, mikor abszurd dolgokat írnak, és magukból kikelve ítélkeznek. De miért? Mégis kinek mi köze hozzá?
2016. júl. 8. 12:50
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Én csak ezt az egy kérdést írtam ki. Nem a vélemény nyilvánítással,sokkal inkább annak módjával a hangnemmel van problémám. Persze, hogy tudom, hogy ez egy ilyen oldal. Az is természetes, hogy nem mindig értünk egyet egymás döntéseivel, de véleményem szerint ezt normális emberi módon is lehetne közölni. Elvégre nem tudhassuk hogy ki miért dönt így, és hogy az illető milyen nehézségeken megy keresztül. Nem vagyok abortusz párti, és rendesen védekezem ha nem akarok gyereket. De volt időszak mikor ha be csúszott volna akkor nem tarthattam volna meg. Egyszerűen azért mert meghaltam volna ha megszülöm, és mert anyagilag mélyponton voltunk.Az meg hogy azt gondolják egyesek szórakozásból írogatok ki egymás után ilyen kérdéseket. Bocs hogy csalódást kellett okoznom.
2016. júl. 9. 20:26
 22/26 anonim ***** válasza:
42%
Azért csinálják mert rohadtul irigyek azzal vannak elfoglalva hogy másokkat fikázzák hogy a saját hibájuk ne derüljön ki. Ha elveti a gyereket akkor a szülő anyai megérzésből tudja állitolag (mint a kutyáknál hogy feleszik a kölyküket) hogy ez a gyerek életképtelen lesz. Ne foglalkozz velük.
2016. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
38%
Nem mert más f**zával szeretik verni a csalánt, de a legtöbb abortusz ellenes lelki terroral belekényszeríti a szülésbe aztán ha segítség kéne mert mondjuk egy pénztárosnő fizetésből kell fizetni a rezsit, lakbért, vidéken a 20+ ezres felnőtt bérletet és mondjuk éhenhalni sem szeretne és segítséget kér akkor meg ráb**szák az ajtót hogy "úgy kell neked minek szültél, oldd meg, nem az én dolgom" hát akkor az se az ő dolguk hogy megszüli-e vagy nem.
2016. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mégegyszer hangsúlyoznám hogy nem mind, akinek nem inge....
2016. júl. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
22-es "mint a kutyáknál akik feleszik a kölyküket"igen ez a hasonlat negyon fekszik annak aki pártolja.
2016. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
23-mas. Teljesen igazad van.
2016. júl. 10. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!