14. Hétben vagyok, most derült ki down szindrómás a babám. Más megtartaná?

Figyelt kérdés
A férjem ellenzi hogy, megtartsuk, szüleinksem támogatják. Nem tudom mi legyen, úgy szeretném őt
2016. júl. 27. 18:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
97%
nagyon sajnálom :( én nem tartanám meg, nem érzem magam elég erősnek egy beteg baba nevelésére. de minden tiszteletem annak, aki beteg gyereket nevel, én nem lennék rá képes.
2016. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartanám meg.
2016. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tartanám meg 😕
2016. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
98%
nem tudok arról tanácsot adni,megtarsd-e de vannak akik igen, szerintem mielőtt döntesz lépj be olyan fb csoportokba,vagy védőnőn keresztül próbáld olyanokkal felvenni a kapcsolatot,akik hasonló helyzetben voltak hátha segít :-(
2016. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
91%
Én is 14 hetes vagyok,megkérdezhetem hogy nektrk ez a plusz fizetős vizsgálatból derült ki? A rokonságban van down szindrómás nálatok? Bocsi,hogy kérdezősködök. Én nem tartanám meg , nagyon nagyon sajnálnám de sem a családnak nem tenne jót,sem a gyermeknek egy olyan élet.
2016. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
95%
Nem tartanám meg pontosan azért mert tanultam gyógypedagógiát. Középsúlyos értelmi fogyatékossággal és más betegségekkel. Pl. Szív szembetegségekkel jár legtöbbször. Az ilyen betegek felnőve is olyanok mint egy nagy gyerek.
2016. júl. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
98%
Olvass utána, mivel jár, és hogy tudnál-e mellette a többi (esetleg jövőbeli) gyerekeddel is foglalkozni.
2016. júl. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
100%
Ha 100%, hogy down-os, nem tartanám meg. De mondom ezt úgy, hogy nem tudom, hogy konkrétan mit tennék, ha az én hasamban lenne, mert olyankor teljesen felülírnak mindent az anyai érzések.
2016. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:

Fizetős vizsgálat volt, az orvosom javasoltára, szerinte ez megbízhatóbb.

Első babánál is amit lehetett megcsináltattunk, nem az első esett a családban.

Unokatestvéremnek első babája is down szindrómás volt :(

2016. júl. 27. 18:15
 10/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Beteg babát nevelek, de nála meg van az esély, hogy meggyógyul, kinövi, behozza (többféle egymásra épülő probléma), míg egy Down szindrómásnál nem és még így rettenetesen nehéz a sok kezelés, fejlesztés. Megterhelő lelkileg és anyagilag is.
2016. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!