Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért nem érti meg senki,...

Miért nem érti meg senki, hogy nem akarok szülni?

Figyelt kérdés

Szóval 25 éves vagyok,elég jól keresek,a párom is. 6 éve Skociaban elunk,szoval van sajat lakas is,auto es stabil munkahelyunk. Viszont most teherbe estem es kivagyok keszulve idegileg! Mindenki azt akarja,hogy megtartsam a gyereket,nekem viszont eszem agaban sincs! Nem tudnek felnevelni egy gyereket,nem erzem magam erettnek hozza. Ezt miert nem lehet megerteni? En kesobbre terveztem a gyereket,es most raadasul meg egyetemre is jarok :(.


egyebkent fogamzasgatlot is szedtem.



2016. aug. 4. 00:15
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
33%

Ez csak a Te döntések!

Rád tartozik még az apára. De mivel ő szeretné így ràmehet a kapcsolatotok.

Ha te nem érzed magad rà késznek, akkor ezt mond el neki, beszélhetek meg!

2016. aug. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
49%

És a hat év alatt azt már megérdeklődted, hogy mennyire könnyű ott elintézni egy abortuszt? Mert nem mindenhol úgy megy, mint Magyarországon, hogy nincs kedved szülni, kifizeted a csekket, és megcsinálják.

Sok országban szigorúan veszik, hogy CSAK akkor, ha a komoly oka van, az hogy te nem akarsz szülni, nem komoly ok. Minimum pszichológusnak kell igazolnia, hogy komoly lelki károsodást fog számodra okozni egy nem kívánt gyermek kihordása.

Egyébként oltári mákod van, mert pl. Írországban akkor is meg kéne szülnöd, ha fejre állsz. Skóciában kis szerencsével engedélyezik, legalább nem szaporodnak a bevándorlók.

2016. aug. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
46%

oltári mákja van? akkor felül egy repülőre elmegy Ausztriába,bemegy az első klinikára kifizet 400 eurot kap két tablettát és kész.mit paráztatjátok?

ezzel együtt én sem vetetném el.

arra gondoltál már,hogy ez végül is (félve írom le,de) gyilkosság? tudom,hogy nem mindenki szerint,de mi van ha azoknak van igaza,akik szerint az?

2016. aug. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
44%

tény hogy az, kedves utolsó, még akkor is ha mások azzal takaróznak, hogy "de még meg sem született" stb.

De mondjuk ettől én elvetetném ha mondjuk 16 éves lennék, vagy 25 nulla egzisztenciával..de csak azért nem vetetném el mert későbbre terveztem a gyereket...

2016. aug. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
46%

Mikor teherbe estem én is hasonló helyzetben voltam, mint te. Ráadásul ugyanannyi idős is.

A pozitív teszt után egész éjszaka nem aludtam, azon gondolkoztam, hogy innentől megváltozna az egész életem és én nem lennék képes rá.

Aztán rá pár napra már hihetetlen örömnek éreztem az egészet, ami azóta is tart. Ennek már több, mint 7 éve. A legjobb dolog, ami történhetett velem, hogy van egy csodálatos gyermekem.

A te döntésed, de gondolkozz rajta még el. Ne csak úgy, hogy miért lenne rossz, hanem úgy is, hogy miért lenne jó. Mert bizony van egy ilyen oldala is, ami sokkal erősebb, mint a "rossz" oldal.

2016. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
52%

A szüleidnek sem kellett volna elmondani ha nem akarod a babát, akkor nem szólnának bele.

Ha párod szeretné a babát és te elveteted, akkor rámehet a kapcsolatotok is, ezt biztos te is tudod. Nektek kettőtöknek kell dönteni. Ha te a hátad közepére se kívánsz most egy gyereket, a te döntésed, de mérlegeld a kockázatokat is, és hogy lelkileg meg tudsz-e bírkózni a ténnyel hogy elvetetted a babát pedig biztos körülmények közé jöhetett volna. De te tudod.

Szerintem tök érthető a szülők reakciója. Ők azt látják hogy ideális pár vagytok, ideális körülmények között, a korod is pont jó egy babához, nem értik hogy mért kell abortusz ha már terhes vagy. Számukra az lenne a természetes hogy megtartod a babát, nem kényelemből elveteted.

2016. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
52%
Még azóta sem dőlt el a kérdés? Pedig elég rég döntöttetek úgy, hogy megtartjátok és örökbe adjátok, majd úgy, hogy elvetetitek. Lassan kifuttok az időből... Bár mi akkor is leírtuk, hogy ha a körülmények adottak, akkor nagy butaság elvetetni. Kifogást persze mindig lehet találni, hogy miért nem jó most az időzítés...
2016. aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
24%
Utolso, be tudnad linkelni azt a kerdest?
2016. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
2016. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
27%
Istenem. Mar megint ez a buta liba? Tudnek mit ajanlani.... De inkabb nem irnam le...
2016. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!