Hogy lehet feldolgozni egy abortuszt?

Figyelt kérdés

Sosem gondoltam, hogy erre kerul sor, de akarhogy akarom nem tudom vallalni. Harom pici gyerekem van, egymas utan jottek mind csaszaros. Gerincem megsínylette...magas vernyomasos vagyok, túlsúlyos es 35 eves... soroljam meg?

Szeretnem ezt a harmat felnevelni...nem szeretnem vssarra vinni a boromet.

Vedekezes ovszerrel. Baleset tortent. Nem biztam a veletlenre, elmentem esemeny utani tablettaert a nogyogyaszatra. Ott megmertek a vernyomasomat es 170/110 volt. Amugy nem magas, szedek gyogyszert csak ott extran felidegesitettem magam. Azt mondtak, ha nem akarok agyverzest kapni akkor inkabb ne vegyem be a gyogyszert. Hallgattam rajuk, mert inkabb egy ab. Mint egy agyverzes. De megis hogy lehet ezt feldolgozni? Nagyon erzekeny vagyok. Nekem ez gyilkossag. Megbelyegzi az egesz eletemet.


2016. szept. 20. 11:34
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ne aggódj nem vagy terhes csak ideges vagy.
2016. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ma sajnos pozitiv lett a tesztem...
2016. szept. 24. 09:44
 13/16 Vilcsianyuja ***** válasza:

Szia! Sajnálom nagyon a helyzetet. Akkor innentől tényleg muszáj lesz az abortusz kérdésével foglalkozni :(

Kérj segítséget a helyzet feldolgozásához orvostól, védőnőtől, családodtól.

És nem mintha nem gondolnám, hogy három gyerek után el tudod dönteni egy tesztről, hogy pozitív vagy negatív, de azért esetleg csinálhatsz még egyet pár napon belül. Így elsőre még biztos elég halvány volt a második csík.

2016. szept. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Igen nagyon halvány, de ott van.

Nem első gondolatom a megszakítás. Orvos véleményét ki fogom kérni. Nem a kényelmemről döntök, hanem arról, hogy a gyerekeknek megmaradjon az anyjuk, hogy fel tudjam nevelni őket.ha az orvos azt mondja, hogy ne vállaljam akkor elgondolkodom a kerdesen meg azert most is orlodok folyamatosan.

2016. szept. 24. 16:25
 15/16 anonim válasza:
Sajnálom. Kitartást.
2016. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy magatoknak a legjobb döntést fogjátok meghozni, legyen az bármelyik is, és nem roppansz bele. Kitartás!
2016. szept. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!