Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 18 eves lany vagyok. 6 hetes...

Lili9999 kérdése:

18 eves lany vagyok. 6 hetes terhes vagyok. Sajnos elkel vetetnem, mert nem fejlodik, nincs sziv dobogasa, meghalt. Ha el altatnak abortusz kozben, erezni fogok valamit? mi fog velem torteni? Vagy mit fogok erezni? aki mar ilyet tapasztalt, az irjon

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 20:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen a legtöbb terhes nőnél még nem detektálható szívhang, így kétlem, hogy igaz a sztori.
2017. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%

4 hetesen mentem az első uh-ra, akkor még csak annyit láttak, hogy valószínűleg terhesség, 2 hét múlva kellett visszamennem, amikor megállapították, hogy egy 6 hetes élő magzatról van szó. Ha egy 6 hetes magzatról megállapítható, hogy él, akkor gondolom, az ellenkezője is.

De a kérdésre válaszolva: elaltatnak, ha minden jól megy, semmit nem fogsz érezni. Nekem a legnagyobb fájdalom az volt, hogy csak sokadszorra találták meg a vénámat, szóval ne számíts nagy dologra, ilyen tekintetben.

2017. jan. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

jajjj bocsanat en irtam el, meg most olvastam el... 7 hetesen derult ki hogy a baba nem fejlodik most leszek hetfon 9 hetes.

Egyepkent meg ami csaladunkban ilyen sokszor fordul elo, hogy nem fejlodik tovabb a gyerek.

Utolso menstruaciom november 14en volt.

Mikor nem jott meg a menstruaciom,

Masnap mentunk az orvosnal aznap semmi baja nem volt. mikor 7 hetbe leptem volna, akkor kelett menni az ultrahangra es ott mondtak h nem fejlodik 6hetes meg mindig (azert irtam oda hogy 6 hetes vagyok) bocsanat.

2017. jan. 10. 22:31
 14/23 anonim ***** válasza:
86%
Jaj, hagyd már ezt a kamut, könyörgöm
2017. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%

Édesem,én 19 vagyok,de még én is rájöttem,hogy kamuzol.

Itt a törzs fórumozók felnőtt nők,akik túl vannak 1-2-vagy több szülésen és sajnos egy részük pár vetélésen,missed abortuszon is.Előbb kell felkelned ahhoz,hogy a történetedet elhitesd velük.


Egyébként az abortuszból nem fogsz érezni semmit.

A tágítás lesz fájdalmas,de sokan túlélték már.

18 éves vagy,vállalj felelősséget a döntéseidért.

Komolyan mondom sokkal jobb,ha valaki felvállalja,hogy hibázott,ebben az élethelyzetben nem tudja felvállalni a gyereket,ezért a jogaival élve az abortuszt választja,mint ez a mesélősdi.

2017. jan. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
77%
Ha így van, akkor miért azabortusz témakörbe írtad és miért nem a missed ab-ba?
2017. jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
70%
Kamugép
2017. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%
Nekem 6 hetesen pont volt szívhang.
2017. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

6 hetesen kell jelentkezni a sziv hangnak!

Ne okoskodjon itt mindenki mert mikor elsonek mentem akkor nem voltak benne biztosak h az vagyok azert kelett vissza menni 6 hetesen....

2017. jan. 11. 20:19
 20/23 anonim ***** válasza:
7 hetes vagyok ès mèg nincs szivhang. Epp nem reg tettem fel kerdest. Többen azt mondjak varjak nyugodjak meg mert meg lehet. Mert volt akinek csak 8 hetesen lett szivhang. Azt meg tudom sajnos gogy addig nincs műtet amig nem indul leg a kikilöködès....valld be hogy nem kivant terhessegröl van itt szo...jobban jàrsz...es ha elhalt akkor missed ab....nem abortio...
2017. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!