Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 18 eves lany vagyok. 6 hetes...

Lili9999 kérdése:

18 eves lany vagyok. 6 hetes terhes vagyok. Sajnos elkel vetetnem, mert nem fejlodik, nincs sziv dobogasa, meghalt. Ha el altatnak abortusz kozben, erezni fogok valamit? mi fog velem torteni? Vagy mit fogok erezni? aki mar ilyet tapasztalt, az irjon

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 20:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
32%
Nem is értem, miért kell ilyen sztorit költeni mellé. Az érdekelt, hogy fáj-e az abortusz, akkor miért nem elég ennyit megkérdezni? Nem kell a mese mellé, mint ahogy az sem, hogy hány éves vagy. Így, hogy lényegtelen, és/vagy kamu dolgokat is írtál, pont a kérdésedre nem kapsz választ igazán.
2017. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
32%

Nem ertek egyes embereket .. Akkor az en torteneten is kitalalt !!!

Babat szerettunk volna hetente tobb alkalommal mentem nogyogyaszhoz (magan) peteeres figyelesre ! Eleg koran eszleltek a terhesseget kb a 4.heten onnantol megkezdodott a hcg vervetel minden masodik nap hogy novekedik e mivel uhn nem latszott fejlodes .. A petezsak se nott !!! 5.heten egyertelmu hogy nem volt szivhangja !! De az orvosom kozolte hogy itt valami nemesz jo levettek a vert holnapra meglesz az eredmeny .. Sajnos a masnapi eredmenyeket mar nem tudtam megvarni mivel elkezdtem verezni vissza a dokihoz megultrahangozott es kozolte hogy elveteltem DE nem teljesen .. Igy kaptam korhazba beutalot a mutetre .. Fel2kor delutan mar a korhazban fekudtem megvizsgaltak kitoltottek a papiromat este 7kor elaltattak !! Ennek mar 2 eve ...

Valaszthattam vagy varok 3-4 napot mig esetleg magamtol elvetelek teljesen vagy ez nem kovetkezik be es akar vermergezest is kaphatok az elhalt terhesseg vegett (mivel a baba mar nem volr igy nem szorakoztam a sajat eletemmel is ezert a mutetet valasztottam !!)

Nem ertem miert szol bele valaki olyanba amin nem ment keresztul es nem tudja hogy mukodnek a dolgok !..

2 ev utan nehezen de sikerult a baba ma mar 24hetes terhes vagyok egy egeszseges kisfiuval a pocakban :)))

2017. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kedves Utolso válaszadó!

Ne sertodj meg, de NORMÁLIS esetben nem nèzegetik a hcg-t es a fejlodest negyedik héttől! Sem 5.héten, mivel általában 6.hetesen van szivhang, de legkesobb 7hetesen , szoval ha 5 hetesen nincs szivhang , akkor nem arra mondta a dokid, hogy gond van. Maximum mast láthatott..

2017. jan. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!