Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akik abortuszellenesek azok...

Akik abortuszellenesek azok egyben munkanélküliek is?

Figyelt kérdés
Meg vagyok lepődve ha fellépek ide. Hogy van ennyi embernek ideje egész nap osztani a tutit család, munka mellett?
2017. jan. 20. 12:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
64%

Közlöd, hogy te minden k*urvnak elhordod azt a nőt, aki még élne és elveteti a gyereket. Ez már eleve téged minősít


Mint ahogy az meg a nőt minősíti, ha azért veteti el a gyerekét mert ő még élni akar és lusta felelősséget vállalni a tettéért. Van, mikor az abortusz a jobb döntés, de az hogy valaki önző és a bulin jár az esze, az nem ez a kategória. Ebben a helyzetben én igazat adok a 72%-os válaszolónak.

2017. jan. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
63%

"Mint ahogy az meg a nőt minősíti, ha azért veteti el a gyerekét mert ő még élni akar és lusta felelősséget vállalni a tettéért. Van, mikor az abortusz a jobb döntés, de az hogy valaki önző és a bulin jár az esze, az nem ez a kategória. Ebben a helyzetben én igazat adok a 72%-os válaszolónak."


Én csak azt nem értem neked vagy a kedves 72%-osnak vagy bárkinek mégis mi a fene köze van, ahhoz hogy ki hogy éli az életét? És hogy neki belefér-e 1 gyerek vagy sem. Ha nem, akkor nem, az ő élete, nem a tietek! Miért lesz önző csak azért valaki, mert a saját életét úgy irányítja, hogy az neki a legmegfelelőbb legyen?! Amúgy meg hagyjuk az álszenteskedést, a nagy magzatvédők túlnyomó többsége MINDENKIT elítél, aki ab mellett dönt, független a helyzetétől és a körülményektől. Lásd itt is van egy kérdés, ahol a kérdező leírta, hogy védekeztek és meglennének az anyagiak is egy gyerekhez, DE nem szereti őket, így elveteti. Mindenféle gyilkosnak, rossz és undorító embernek el lett hordva! Ennyit erről, ti minden abortuszt igénybe vevő nő éltébe bele akartok pofátlanul szólni. Sokan még akkor is fújják a "Tartsd meg" szövegeket, mikor a gyerek beteg lenne vagy erőszakból fogant. Szánalmas!

Ja és az még mindig magas miért lesz egy nő k*urva, attól h abra megy??! Ezt képesek lennétek elmagyarázni? Súlyos fogalmi zavarban szenvedtek.

2017. jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
14%
Én egy szóval se mondtam hogy k-lesz. Felelőtlen, önző, gyenge és a szememben rossz ember igen, de az amit te emlegettél nem. És ha annyira a ti életetek kedves 75%-os, mint ahogy hangsúlyozod, akkor miért fáj neked hogy ki mit gondol rólatok? Hisz a ti életetek, úgy élitek ahogy ti akarjátok, hisz nektek ehhez jogotok van. Nos, nekünk meg jogunk van ahhoz, hogy meglegyen rólatok a véleményünk. Erről ennyit.
2017. jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
72%

"Én egy szóval se mondtam hogy k-lesz."


Te nem, de a 72%-os igen, tudod az a 72%-os, akivel az előző kommentedben leírtad mennyire nagy bőszen egyetértesz.. Elnézést, ha azt gondoltam, hogy abban is egyetértesz, hogy az ilyen nő k*urva, ugyanis ez is benne van a hsz-ében.

Igen am i életünk, bár nekem soha nem volt abortuszom és remélem nem is lesz, ettől független nem kell minősíthetetlen stílusban minden kérdéshez, ahol amúgy nem is ez a kérdés (!!) odaírni, hogy fújj gyilkos, szarszemét ember vagy és társai. Mert mint mondottam ez csak is rólatok fest le egy képet. Normális hangnemben is lehet kommunikálni, de ez az abellenesek 99%-ának nem megy!

2017. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
14%
75%-os, csak annyit javaslok, hogy vedd be a gyógyszeredet és vegyél mély levegőt! Leírtam egy példát, amivel kapcsolatban továbbra is az a véleményem, hogy igenis az ember gondolkodjon előre, mert az nem megoldás, hogy b***unk össze-vissza felelőtlenül, aztán ha gáz van, akkor majd gyomlálunk utólag. Nehéz a felfogásod, mert fújod itt nekem a magadét, hogy én tipikus abortusz ellenes vagyok, holott feketén-fehéren leírtam, hogy nem így van. Egy abortusz ellenes hol állít magáról olyat, hogy nem az?! De mindegy, nem tartozok neked vallomással arra vonatkozóan, hogy melyik táborba tartozom, szóval hagyjuk is (meg, ahogy a mellékelt ábra mutatja, egyébként sem sikerül felfognod). Az, hogy szerinted abban semmi baj nincs, ha valaki felelőtlenül, védekezés nélkül csinál egy gyereket, aztán somfordál az abortuszra, az bizony TÉGED MINŐSÍT, de nagyon csúnyán! Ebből adódóan feltételezem, te is olyan vagy, mint aki azt gondolja, hogy a nem kívánt gyerek olyan, mint egy gennyes pattanás, amit kinyomunk, aztán szevasz. És még mellette az idegeiddel is baj van, mert ilyen hisztit én még nem láttam itt, pedig vita gyakran van az emberek között...
2017. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Az ebédszünet nem ismerős? Egyébként olvasgattam a kategóriát máskor és meglepődtem, hogy mennyi ember ráér válaszolni munkaidőben, és sokszor napokig megy a vita. Ezért érdeklődtem a munkanélküliségről. Kisbaba mellett az ember nem ér rá itt ülni napokat.
2017. jan. 20. 16:17
 27/30 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem sem tiszta agyilag akit annyira érdekel egy idegen nő abortusza mint itt néhány válaszolót. Tényleg nem bántásból de ezeknek az embereknek valami súlyos bajuk van,hogy egy idegen nő magzatán aggódnak.
2017. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
91%

Nem olvastam végig a válaszokat.

Nem mindenki 8-16-ig dolgozik ám. Vannak ápolónők, buszsofőrök, kalaúzok, orvosok, akik éjjel vagy hétvégén dolgoznak, és emiatt pont ráérnek gyakorizni mondjuk kedden 10.00-kor.

2017. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, de hogy tobbsegunk vhol megallt a fejlodesben az tuti. Szerintem ok inkabb azok az emberek, akik elvezettel szidnak , szolnak be akarkinek a valo eletben is aprobb dolgokert(legyen az egy bolt,munkahely barmi) vagy pedig pont az ellentete, hogy arcodba hazudik, mosollyal a szajan, az az igazi "jo ember de kicsit furi" kategoria, itt meg az osszes frusztraciojat kiadja. En soha nem tudnek igy megnyilvanulni, ennyire vehemensen. Ha ideges vagyok vagy vmi nem tetszik elrendezem magamban es futok egy kort, nem pedig k**vazok es pocskondiazok.
2017. jan. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
És ez alól a gyilkosságra buzdító abortusz pártiak se kivételek ugye?
2017. febr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!