Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyire fáj abortusz előtt a...

Mennyire fáj abortusz előtt a tagítás?

Figyelt kérdés

2017. febr. 14. 23:11
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ne te mondd már meg h én mit akarok es mit nem semmi közöd hozzá de igenis akarom a babát de inkább ez mint hogy beteg legyen és egy életen át szenvedjen ha nem tudsz értelmesen hozzá szólni inkább maradj csendben. Elég szar nekem így is nemhogy még te kioktassal.
2017. febr. 15. 11:56
 32/61 anonim ***** válasza:
41%
Igen, nem kell a kérdezőről rosszat feltételezni. Én azért írtam h orvossal beszélj erről, mert az ember teljesen természetes aggódásában és félelmében sokszor nagyobbnak látja a bajt, mint amekkora az valójában. Ezt csak szakember tudja megmondani, felelőtlenség itt előadni a mindentudót pár sor alapján.
2017. febr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
28%
Ha akarod a babát, akkor menj utána, az antidepresszánsok nem feltétlenül okoznak bármi bajt. Az, hogy most ki támogat és ki támogat a szülés után az bizony változni szokott. Apuka nem dolgozik? Keressen munkát! HA meg nem számíthatsz rá, ezelőtt sem számíthattál rá? Senkid sincs, aki mellédálljon? A baba meg a pocakodban. Nem buli menned abortuszra tudom, mégis bulibb megszülni még akkor is ha a világ ellened van. De ezt így most nem tudod meg, ha homokba dugod a fejed. Könnyebb. Egyébként pedig Te kértél tanácsot, bár nem a megtartás/elvetetés témában, de mégis, vannak, akik megtették és minden módon próbálják visítani, hogy NE TEDD, mert az esetek nagy többségében fáj utána, nem maga a művelet, hanem a tartalom! Akárhogy is van, a testedben az a gyermek a tiéd! Eldobhatod, de később neked kell együtt élned vele. Lehet magyarázni, hogy így, meg úgy, de minden csak kifogás.. 5 gyermekem van, bár az édesapjukkal neveljük őket szereteben, de engem anyukám egyedül nevelt két tesómmal, nehezen, de szeretetben. Állnak glédában a társasok, akönyvek, a labdák, különórák, stb. Valóban minden pénzbe kerül, de az időd, a törődésed, a karjaid számára a legfontosabbak, az pedig ugye meg van. Még 10 évesen is ezek lesznek legfontosabbak, nem a kacatok. Majd aztán leválunk a szülőről. Valóban annyira elkeserítőnek tűnik az életed, hogy ezt ne tudd bevállalni? A pillanatnyi helyzetben lehet ez tűnik a legkönnyebbnek, de később át fogod értékelni. Vagy nem, sokan vannak, akik itt máshogy gondolják, habzó szájjal kiáltják, hogy jól teszed, menj csak nem fog fájni sehogy sem, de lelkileg biztos nem. Szerintem nem így van. De bárhogy is döntesz, még az utolsó pillanatban is van hátraút, amíg el nem kezdik a tágítást...
2017. febr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
26%
Azért írtam, hogy nem akarod, mert az írásodból az jön le. Te azt mondod, hogy a baba LEHET beteg. Nem tudhatod biztosan, de inkább belemész egy "lehet"- be minthogy orvossal beszélj erről! Éppen azért mert írtam, ezzel nyugtatod magad, hogy "valószínűleg úgyis beteg lett volna...". Na ezért mondom,hogy igazán nem akarod! Meg azért mert megcsináltatod az abortuszt! Biztos vagyok benne hogy nálad rosszabb helyzetben levő nő is szült már, én is ismerek hasonlót. Csak kezdetben volt kilátástalan a helyzet, de ő VALÓBAN akarta a babát. Ezzel nincsen baj, csak akkor ne csodálkozz, ha megkérdőjelezzük azt, hogy te valóban akarod-e! Ennyi! Nem rólam van szó, de így látatlanban is szánalmat érzek, mert ez a döntés még lehet hogy iszonyúan fog neked fájni, a babáról meg már nem is beszélve! Dönts úgy ahogy jónak látod, és bízz benne hogy a későbbiekben sem fogod magad érte hibáztatni, mert gyereked lehet még, de az már sosem Ő lesz! Sok sikert és jobbulást testi és lelki téren is!
2017. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
1%
63%-os remélem te se nevelsz gyereket ilyen erkölcsi érzékkel...
2017. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
62%
Biztos nem kellemes, nekem szüléskor próbálta a doki kézzel elsimítani a méhszájat, mondtam is, hogy sürgősen hagyja abba...Lelkileg sem biztos, hogy megvisel, attól függ miért jutottál erre a döntésre. Nekem is volt pár éve abortuszom, védekezés mellett lettem terhes, se munkám se párom nem volt. Műtét előtti és utáni este sírtam, persze szar volt a tudat. Örökbeadás meg se fordult a fejemben, azzal a tudattal nem tudnék élni, hogy van egy gyerekem akivel nem foglalkozok. Így senkinek nem okoztam fájdalmat, az embrió amit még abortálhatnak egy képződmény. Fogd fel így, nem lesz baj, inkább megnyugszol utána!
2017. febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim válasza:
41%

kb 7 éve volt egy abortuszom és nem fájt a tágitás,picit kellemetlen érzés volt de nem vészes.Aztán nem rég volt még egy abortuszom és nagyon fájt a tágitás.A doki azt mondta olyan mint a szülési fájdalom csak enyhébb.Mielött a "kedves hölgyek" elkezdenének okoskodni elmondom hogy miért volt:az elsőnél családi okoból a másodiknál sajnos nem dobogott a pici szive.Amikor felébredtem a műtét után olyan volt mintha semmi problémám nem lenne az életbe.Természetesen ez nem igaz.Valószínüleg az altató hatása volt.Másnap idegbeteg voltam,nem lehetet hozzám szólni,mindenkivel összevesztem pitiáner dolgokon.Aztán jött a lelki fájdalom...Hetekig sírtam vigasztalhatatlan voltam .Már jobban vagyok és újra próbálkozunk.Nem mondom hogy gondold át meg nem fogok okoskodni mint a többiek.Tégy úgy ahogy neked jó.Viszont vissza nézve az elmúlt 7évet úgy gondolom nem lett volna baj ha megtartom.Mindig lett volna valahogy.De ezt sajnos nem tudtam előre.Szóval csak azt kérem tanulj az én hibámból ne a magadéból!!!Mindig lesz valahogy...

A "kedves hölgyek" (remélem tudjátok kikre célzok) kiméljenek.

2017. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
43%
#38, ez a beteg, hazug marhaság, amit itt terjesztesz, honnan jön?
2017. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
65%

A valóság a Magyarországon végzett terhességmegszakítások módszertanáról:

[link]

na, pont ennyit a hazug "magzatvédő"-dumákról.

2017. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
70%
Jajj #38,40 menj már máshova hirdetni a hülyeségeidet és szánalmas dumadat.... Az abortusz NEM gyilkosság, hanem egy legális beavatkozás, amit hozzáértő orvosok végeznek, akik letették az esküt, miszerint az emberek életéért harcolnak és szánt szándékkal senki eletet nem oltják ki. Szóval nyomhatod a rizsádat, ha a tények és a törvény szöges elletetben van vele. Egy pár hetes sejt halmaz még csak fájdalmat sem érez, olyan messze van az embertől, mint ide Kína.
2017. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!