Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyi idő alatt zajlik le az...

Mennyi idő alatt zajlik le az abortusz, miután megállapították a terhességet?

Figyelt kérdés

Sajnos terhes vagyok... A dolog pár hete történt. Védekeztünk, de kiszakadt a gumi és hiába vettem be esemény utánit, úgy látszik nem használt, mert nem jött meg, a teszt pedig pozitív lett.. Jövőheten megyek nődokihoz.

Az a kérdésem, hogy akiknek már volt abortuszuk elmondanák, hogy ez hogyan fog működni, mennyi idő amíg lezajlik az egesz folyamat, minden vizsgálattal együtt stb. Utána meddig kell feküdni? Tudom, hogy ezt az orvos el fogja mondani, de teljesen kétségbe vagyok esve, gondoltam addig is érdeklődöm itt.

Maga a műtét, amúgy fájdalommal jár? Mármint altatasban végzik oké, de utána jelentkeznek kellemetlenségek?

Előre is köszönöm, aki megosztja a tapasztalatát. Ja és le szeretném szögezni, hogy már döntöttem, nem fogom megtartani, úgyhogy szépen kérem a fórumon tevékenykedő magzatvedőket, hogy ne kezdjenek el mocskolodni sem győzködni, a döntésem végleges, csak a kérdésemre szeretnek választ kapni, igyis épp elég szörnyű a helyzet, nem kell tetőzni!


2017. febr. 17. 08:33
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
16%
Kedves 11-es! Mint írva vagyon nem az én válaszommal kellene foglalkoznod ugye? Kiragadni és megsemmisíteni a másik véleményét! Nem bíróságon vagyunk. Az álláspontomat pedig tartom. Még akkor is, ha mindig vannak hideg tények és dolgok, ami egy baba felnevelése ellen szólnak. Minden nézőpont kérdése. Az, ha a kérdező utálja a gyerekeket elég nagy probléma, biztosan van oka, nekem valóban semmi közöm hozzá. De továbbra is sajnálom a picit, mert ő nem tehet erről az egészről, mégis ő lesz az elszenvedője. Azt meg, hogy nem sejtcsomó, már régen bebizonyították, nem kell nekem ezt bizonygatni, aki utánanéz elég csak Ceizel profot meghallgatni, akinek kicsit nagyobb híre van és ugye szakmailag elfogadott tudása és útmutatása, mint itt bármelyikünknek.
2017. febr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
27%
Kedves kérdező! Már leírták a választ többen. Nincs mit még hozzátenni. (15 perc, altatás vagy bódítás, van akinek fáj, van akinek nem, utána vérzés. 6 hétig elvileg szexmentes övezet, fogamzásgátlás rendezése) Fájdalomcsillapítót a doki is biztosan felír, de van a patikában is bőven tárháza. Bemész, délután hazamész és éled tovább az életed, viszont kérlek a fogamzásgátlásra jobban ügyelj, ha ennyire utálod a bébiket. Az abortusz nem fogamzásgátlás!
2017. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
77%

#18


Te nem vagy épeszű!

Volt abortuszod? Nyilván nem. Nekem volt. És SOHA NEM JUT ESZEMBE, NEM GONDOLOM AZT az elabortált magzatról, hogy "ő" és hogy "hány éves lenne". Sőt, össze sem törtem.


Ellenben a hozzászólásodtól hányok.


A FELELŐS családtervezés mindennél többet ér. Amíg pedig nem tudod, hogy mi késztet és kit abortuszra, addig jó lenne, ha mélyen hallgatnál. Nagyon mélyen. Szégyelld magad.

2017. febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem írtam, hogy utálom a gyerekeket! Azt mondtam, hogy nem szeretem őket, mert idegesítenek. Tehát nem utálom őket. Addig mondjuk aranyosak, amíg mosolyognak stb, ahogy már nyűglödnek és sírnak, inkább visszaadom az anyukájának.

Másrészt: mint leírtam VÉDEKEZTEM és miután a gumi kiszakadt, még esemenyutanit is vettem be. Én sem jókedvemből megyek abortuszra...

2017. febr. 20. 13:24
 25/39 anonim ***** válasza:
76%

#24

Ne foglalkozz velük, nem tartozol nekik elszámolással.

2017. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
14%

Igen, ne foglalkozz velünk, MI nem halunk bele. Ellenben lenne valaki, akivel foglalkozhatnál és akkor Ő sem halna bele...

(ja és fesleges leírni, hogy nem ez a kérdés, mivel többet nem fogom megnézni ezt a kérdést!)

2017. febr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

#26: Köszönöm a rendkívül hasznos válaszodat, rengeteget segítettél valóban.... A továbbiakban nyugodtan megtarthatod az ehhez hasonló 0 tartalmú válaszaidat saját magadnak, úgy lesz a legjobb mindenkinek.

Látom, hogy nehezen megy a szövegértés, de akaratom ellenére estem teherbe, NEM akarok gyereket, sem most, sem később. Nos elárulnád akkor mégis miért kéne alárendelnem az egesz hátralevő életemet ennek a gyereknek? Mert a fórumon nehány szemellenzős magzatvédő ezt mondta? Oke...

2017. febr. 21. 07:10
 28/39 anonim ***** válasza:
16%
Egy nő így nem beszél a magzatáról, még akkor sem, ha nem kívánt! Kamukérdés...
2017. febr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
87%

#28

Dehogynem.

2017. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Mert miért is ne beszélne így?! Mi olyat mondtam, ami ennyire mélységesen felháborított? Nincs ebben semmi kamu, nem szeretem a gyerekeket, nem is akarok soha. Épp ezért vedekeztem, esemenyutanit is bevettem, nem használt... Én mindent megtettem, én sem örülök neki, hogy abra kell mennem, csinálnék mást ez az egesz procedúra lezajlasa alatt, de ez van.
2017. febr. 21. 10:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!