Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hány hetesig van az abortuszta...

Hány hetesig van az abortusztabletta?

Figyelt kérdés

2017. febr. 17. 20:42
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
18%
Te ezen röhögni tudsz? Ez szerintem is új szint! Röhögni egy abrotuszon...
2017. febr. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
71%
Az egyik barátnőmnek volt angliában tablettás abortusza. Ő akkor 6 hetes volt és azt hiszem 8.hétig lehet ezt az opciót választani. Viszont megbánta,hogy nem inkább a műtétet választotta,iszonyatos görcsei voltak,nem beszélve a lelki oldaláról,mikor eljut a tudatodig,hogy épp mi zajlik a testedben,hogy elvetélsz önszántadból. Végül szerencséje volt abból a szempontból,hogy teljesen kiürült a gyógyszertől,de a legtöbb nőt műteni is kell utána ugyanúgy,mintha egyből a műtétet választaná...
2017. febr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
18%

Egy nő egy délután láthatóan fájdalmaktól gyötörve jött be hozzánk a klinikára. Egy közeli abortusz klinikán nem sokkal előtte egy óriási adag Misoprostol-t kapott a négyes ikrei abortálása céljából. Már a második trimeszterben járt.


Bekísértük a mosdóba, deréktól lefelé levetkőztettük, és megkértük, hogy üljön rá a vécére. Mindannyian sokkolódva asszisztáltuk végig az elkövetkező percek eseményeit. Az első baba a vécébe esett. A nővér gyorsan megragadott egy nedvszívó kendőt és a nő alá tartotta, ahogy rohamléptekben átkísértük a műtőbe. Eközben történt, hogy a következő két baba félig kiesett belőle, és ahogy ott lógtak kifelé, azt láttuk, hogy a két tökéletes szépségű, élettelen kisfiú karjai egymást ölelik.


Végül sikerült bejutnunk vele a műtőbe, és elkezdtük az intravénás szedálást, de még mindig rettenetes fájdalmai voltak. A negyedik babát ki kellett belőle szívni. Darabokban jött ki.


Emlékszem, ahogy én és egy kollégám szipogva vizsgáltuk át a negyedik kisfiú testének maradványait a laborban. Az icipici, sértetlen babákat pedig a karjainkban ringattuk és sirattuk őket. Ekkor már tudtam, hogy nem vagyok képes többé ezt a munkát végezni. Befejeztem.

2017. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
19%

Aa kisbabádnak már ver a kis szíve.


Téged szeret legjobban a világon.


Még megmentheted.

2017. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
21%

Kedves kérdező és kedves olyanok, akik mindig leoltják az élet-párti megszólalásokat!

TUDOM, hogy nem ez volt a kérdés, de...

Kedves kérdező!

Látom, Angliában élsz... Nem lehet könnyű Neked külföldön egy nem kívánt terhességgel. De nagyon kérlek, jól gondold meg, mit teszel! Akkora csoda egy picike baba megérkezése, ami rengeteg rossz dologért, körülményért stb. kárpótol, valahogy felül tud írni iszonyú sok mindent!

Azért is éreztem úgy, hogy írok Neked, mert én sajnos mindkét dolgot kipróbáltam: az abortuszt is, amit utólag úgy értékelek, hogy az akkori, nagyon erősnek és fontosnak és megoldhatatlannak tűnő problémák, ellenérvek semennyire nem hasonlíthatóak össze a fájdalommal, hogy Őt már soha nem lehet visszahozni.

És kipróbáltam az anyává válást is, 3 gyerekem lett, akik a legeslegnyagyobb örömeim és kincseim!

Kívánom Neked, hogy eljuss magadban oda, hogy be merd vállalni a kisbabádat - csoda lesz, az biztos! Igen, természetesen nehézségek is járnak az anyasággal (különösen, ha esetleg egyedül vagy...), nem azt akarom elhitetni, hogy csupa rózsaszín lesz minden, de semmi máshoz nem fogható öröm és élet-átalakító élmény!

2017. febr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 1Léna ***** válasza:
15%

Kedves Kérdező!


Ha terhes vagy az azt jelenti, hogy alkalmas vagy a gyermekvállalásra!

Ha Angliában élsz akkor már hoztál nehéz döntést. Arra gondolok, hogy itt hagytad Magyarországot és a családodat. Bátorság kellett ehhez. Bizonyára már ez előtt is kellet sok mindenben döntenéd, de ilyen még nem történt.

Fontold meg jól mit lépsz mert ennek a felelőssége téged terhel. Jó esetben szeretettel felneveled, rossz esetben, nagy eséllyel, mindig emlékezni fogsz rá hány éves lenne éppen ha megszületett volna.

Kérlek hallgass a szívedre és ne a körülményekre nézz, mert azokat meg tudod változtatni, képes vagy rá.

Szeretettel 1Léna

2017. febr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
88%

Tablettas abortus a legbiztpnsagosabb

A 9 hetig ill elhalt terhessegnel kihorditnal is ezzel inditjuk el a szulest vetelest.

Ha dontottel nagyon gyorsan keres egy klinikat ne keslekedj a baba minden nap egyre nagyobb.

Fajni fog ? Igen eszmeletlen gotcseid lesznek de hat a szules is fajna ugye?

A kovetkezmenyeket viselni kell.

Kaparas ugye kenyelmes altatas es problemad megszunt DE sok sok komplikacioval jarhat

2017. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
6%
Nem ismerlek, és nem tudom, mi vitt rá erre a gondolatra, de nagyon kérlek, ne tedd! Annyira rossz nem lehet a helyzet, hogy megérje annak a kis ártatlan életnek az elpusztítása - aki a Te életed egyik legfontosabb része! Akkor is az lesz, ha elpusztítod, és akkor is, ha felneveled. Előbbi esetben könnyen lehet, hogy egész életedre megnyomorítod magadat - igen, vannak olyan kőszívűek, akik azt állítják, hogy nem okozott nekik semmit, csak megkönnyebbülést a dolog, de azokban sem vagyok biztos, hogy életük végén is így gondolkoznak majd. Ha megtartod, akkor meglátod, annyi szeretetet fogsz Neki adni és Tőle kapni, amit el se tudsz most képzelni!
2017. febr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
15%
Igen, a szülés is fáj, de ahogy rád mosolyog a gyereked, az minden fájdalmat kárpótol. Ellenben az abortusz esetén a fájdalmas görcsök után jöhet a fájdalmas lelkiállapot.
2017. febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
15%
Miután bevetted már nincs visszaút. Sokszor művileg (értsd ezalatt küretkanál és társai) be kell fejezni, mert nem tökéletes. Nem tudom hányadik héten vagy, de 6 hetes magzatnak már dobog... Már van gyermekem, tudom miről beszélek. Az ember a széltől is óvná őket. Tök mindegy hogyan fogant, ki az apja, mellém áll vagy sem. De a TE gyermeked van a pocakodban. Lehet, most úgy gondolod, hogy csak a gyereket nézem, a te érzéseidet, helyzetedet nem. Sosincs katasztrófahelyzet. Csak egy kisbaba-nem atombomba, de neked a kincsed lesz, amint a kezedben tartod, ha mégis meggondolod a döntést. Az apák is, amíg nincs kézzelfoghatóan a gyermekük a kezükben, addig fel sem fogják sok esetben miről van szó.(Van, aki csak később...) Persze vannak kivételek, de ilyenkor mindenki krízisnek érzi a helyzetet. MÉg akkor is ha tervezett baba volt.Pláne, ha "becsúszott"! A munkahelyen mindenki pótolható, de édesanyának lenni nem pótolható semmivel!
2017. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!