Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hány hetesig van az abortuszta...

Hány hetesig van az abortusztabletta?

Figyelt kérdés

2017. febr. 17. 20:42
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%

#30 Most már mindent értek. Megnyugodtam. Neked a saját életeddel van bajod, és ezért másnak sem kívánod az életet.


Ez egy elfogadható (bár sérült) motiváció. Én meg szimplán azt hittem hülye vagy. De nem. Kösz, hogy ezt leírtad.

2017. febr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Bellatrix:3 ***** válasza:
76%
Én csak annyit tudok mondani, hogy nem ítélem el a kérdezőt. Ugyanis a legjobb barátnőm, majdnem hasonló helyzetbe került (a végén kiderült, hogy nem terhes), én voltam az első, akinek erről beszélt és a véleményemet kérte. Ami röviden annyi volt, hogy : "Életem ez a te tesded azt csinálsz vele amit akarsz. De ha neked nem kell akkor nem aztán ennyi. Tudd, hogy végig melletted vagyok és ha kell az orvoshoz is elkísérlek." Tulajdonképpen nem találom kegyetlenségnek, hiszen nem mindenki akar gyereket, ha pedig becsúszik, de rossz körülmények közé, erőszak stb. Akkor semmi értelme megtartani, hiszen csak a gyerek szenved árvaházba adni sem jobb, hiszen ki tudja örökbe fogadják-e vagy sem. Mindenkinek a saját döntése, hiszen a saját teste felett csak ő dönthet. Tarthat itt engem mindenki szívtelen embernek ugyanakkor ahogy a testem úgy a véleményem is az enyém. :) Kedves kérdező remélem megoldódott a dolog.
2017. febr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
2017. febr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Bécsben a 63. napig. Nekem bevált.Semmi sem fájt csak az ára:)
2019. jún. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!