Ha az anyagi helyzet nem megfelelő még egy gyereknek akkor is meg kell tartani?

Figyelt kérdés
Ha nincs elegendő pénz a felnevelésükre.
2017. febr. 24. 17:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%
akkor nem kell megcsinálni.
2017. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
42%
Egyetértek az elsővel!
2017. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
És ha baki csúszik a fogamzásgátlásba pl. Elmozdul a spirál,nem hatott a tabletta?
2017. febr. 24. 17:15
 4/30 anonim ***** válasza:
8%

Egy hormonos spiral 99% ved 5 evre egyszeri osszeg

Ill hormonos palcika 3 evre egyszeri osszeg

Aki ennyit nem tud kifizetni az ne szexeljen komolyan

A megfelelo biztos vedekezes pont annyiba kerul mint egy abortusz csak kevesebb kovetkezmenye van

2017. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
26%

Bocs, de akkor elég valószínű, hogy már arra az egyre sincs pénz. :(

Azt nem tudom elképzelni, hogy egy gyereknek minden szükségeset tud valaki biztosítani, de kettővel égetni fognak.


Egyébként nem kell megtartani senkinek. De más kérdés, hogy hogyan tud valaki elszámolni a lelkiismeretével. Szerintem az a legfontosabb kérdés, hogy tudnád-e úgy szeretni, ahogy egy tervezett gyereket?

Minden jobb, mint úgy felnőni, hogy a saját anyád se szeret.

2017. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
8%

Elmozdul a spiral urban legenda nem letezik ilyen max rosszul raktak fol es a hasuregben van de ezt egy UH lehet ellenorizni

nem hat a tabletta ? pontossan kell sedni es be kell tartani minden eloirast

2017. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
De most konkrétan nem a védekezésről kérdeztem. Az már eső után köpönyeg annak terhes lett. Félreértés ne essék nem rólam van szó.
2017. febr. 24. 17:20
 8/30 anonim ***** válasza:
32%

Nem értem, én 20 év alatt több védekezési mód mellett sem bírtam teherbeesni. Aztán mikor nem védekeztem,akkor meg 3 szor is sikerült,de védekezés mellett sose!

Itt meg csak így esnek teherbe a nők???

2017. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
Hülye a kérdés. Mi az, hogy meg kell tartani? Van aki azért nem tartja meg, mert semmi kedve hozzá, annak is megcsinálják. Ha valaki etikátlannak tartja az abortuszt, az meg akár az erőszakból fogant gyereket is megtartja.
2017. febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
85%
Nézd meg van itt egy kérdés ahol azt írják hogy a kérdezőnek kellene támogatni pénzzel,gyerek felügyelettel a terhes húgát. Aki már lop is a családtól. Én már nem lepődök meg semmin.
2017. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!