Terhes vagyok, a férjem abortuszra küld. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Harmadik baba lenne.

2017. febr. 28. 09:09
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/173 anonim ***** válasza:
39%

#61, Mifelénk a szex mindkettőnknek jó, és mindkettőnknek egyformán fontos, és így kezdeményezni is mindketten szoktunk, és mindketten az élvezetért... azzal, hogy a szexet úgy állítod be, hogy az a férfinak kell, a nő meg kvázi áldozat "egyujjas kesztyű", nos ezzel csak magadat égeted, nem mást.

"A nők édesanyának születtek és nem kesztyűnek" - szerintem meg a nők NŐNEK születtek... legalábbis engem kifejezetten a NŐK érdekelnek:) - tudod, akik a XXI. században élnek, akiknek a szex nem a "férfi használja a nőt" sötét középkori agybajról szól, hanem ugyanúgy az élvezetről... az általad képviselt gondolkodás léte viszont erős érv az abortusz mellett... ezerszer inkább az, mint hogy egy szerencsétlen gyerek egy ilyen gondolkodású családban nőjön fel.

2017. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/173 anonim ***** válasza:
19%
A 20. században is a család az alapja a társadalomnak, és később is így lesz. Így megy évezredek óta. Családban is lehet élvezni a szexet, én is megteszem nyugi. De a gyermekáldás része ennek a dolognak, aki viszont ezt szeretné kikerülni, az mégiscsak egyujjas kesztyűnek használja a nőt. Pláne, ha az a nő szereti a gyermekét. Nem kiskutyát, hanem gyermeket.
2017. márc. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/173 anonim ***** válasza:
44%
Én is a gyermeket választanám. A gyerek fontosabb, mint a párunk. Ez a normális gondolkodás. Ebihal...látom, nagyon ott voltatok biológia órán. Az 55%-os , önmagát férfiként aposztrofáló elkényezetett kisfiút pedig már nem is minősítem. Látom azért, van egy 63%-os regisztrációd is, azzal még nem sikerült ilyen hülyeségeket irogatnod?
2017. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/173 anonim ***** válasza:
38%
#63-#64, tudjátok, SZERENCSÉRE nem tartunk ott, hogy másoknak meg tudjátok szabni, hogy mi a célja a saját párkapcsolatában, mi fér bele neki és mi nem, mi a "normális" és mi nem. Nekem a hozzátok hasonló gondolkodásúak párkapcsolati téren a hátam közepére se kellenének púpnak... de szerencsére nem is vagyok rászorulva ... az én páromnak én vagyok az első, és viszont is, természetesen. Szóval úgy tűnik, az "elkényeztetett kisfiúknak" jutnak a társnak való nők, a ti értékrendetek szerinti "férfiaknak" meg marad az X-edik hely, meg a behódolás... - gonosz a világ, nem?:)))
2017. márc. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/173 anonim ***** válasza:
45%
Nyugi nekem sem kellenél... Sok nő megalkuszik, vagy éppen hasonlóan gondolkodik, ő dolguk. Kiskutyát is lehet dédelgetni. Nőként pontosan lehet tudni, hogy miben is választunk... A gyerekemmel nem viselkedem úgy, mintha a férjem lenne, ez is tuti. De ha a férjem választás elé állítana, tudja, hogy nem őt választanám, de nem is akar választás elé állítani, mivel világosak a szerepkörök előtte is. Tudja, hogy bár mondom a 14 hósomnak, hogy szerelmem, de pontosan tudja a férjem, hogy ő az, akit férjnek és mellesleg apának is tekintek, és számíthat rám bármiben és én őrá bármiben. Nem kisfiúként viselkedik, aki kizárólagos figyelmet követel a családunkban. Tudja, hogy számíthat rám az ágyban "szeretőként" és akkor ott csak ő létezik. Igyekszünk ezzel élni is, amikor lehet :) De azt is tudja, hogy van egy biztos háttere, ha dolgozni megy. (Értsd alatta étel, tiszta ruha, stb.) Azt is tudja, hogy a gyermekek "ellátásában nem rakom rá a terhet, csak ha feltétlen nem tudom egyedül megoldani, tudja, hogy a gyerekeknek rá is mint apára szükségük van és nem a pénzére, hanem unblock mint édesapára. Szerető édesapára. Én pedig tudom,hogy neki pihenésre, barátokra stb szüksége van, nem korlátozom benne. Ő sem az én dolgaimban. Persze, kiderülhet, hogy szeretője van, vagy beteg vagy bármi, ami ezt a stabilitást változtatja. De a gyermekemmel a státuszt, az érzelmeket nem befolyásolja. Vele kapcsolatban igen. Ezért más egy anya-gyermek kapcsolat, mint egy férj-feleség közötti. Ezért írták itt sokan, hogy a gyereket választanák. 10 év után is engedhet egy kívánalomnak egy férj és akkor majd toccsan a földön a nő, hogy micsoda szemét alak mellett tartott ki hűségesen és akár vetette el a gyermeküket, akit ugye a kedves elvetetett vele. Aztán félremegy és "csinál" egy fiatalabbnak egy gyerkőcöt. Volt már példa ilyenre nem is egy.
2017. márc. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/173 anonim ***** válasza:
44%

Nevetseges, mennyire besz@rnak itt paran, ha neadjisten gyereket csinalnak;)))

De meg ennel is szanalmasabb, amit itt muvelnek az abortusz mellett kardoskodva. Nincs jobb dolgotok? Valami ferfiasabb;)

2017. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/173 anonim ***** válasza:
35%
"De meg ennel is szanalmasabb, amit itt muvelnek az abortusz mellett kardoskodva. Nincs jobb dolgotok?" - miért, az abortusz ellen kardoskodóknak van jobb dolguk? Csak nem szálka-gerenda?
2017. márc. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/173 anonim ***** válasza:
43%
Akkor ajanlok: off road, horgaszat, vadaszat, maraton, foci. Esatobbi, esatobbi. Kotnyelesek:)
2017. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/173 anonim ***** válasza:
34%
#69, remélhetőleg megfogadják az ajánlatodat az összes itteni kérdésbe beleokoskodó, ásokat mindenféle jogalap nélkül számon kérni merészelő, a saját beteg erkölcsüket másokra erőszakolni akaró kedves "magzatvédőink":)))
2017. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/173 anonim ***** válasza:
21%
Akárhogy csűrjük-csavarjuk, van itt egy biológiai törvény, amely apának szánta a férfit és anyának a nőt. Ez a törvény a szerelem szent szertartásával rendelte, hogy ne a fülünk csúcsán vagy a könyökünkön élvezzük a nemiséget, hanem az arra rendeltetett nemi szervek közreműködésével, no meg az érzelmek központját jelentő szívvel és a tudatos szférát jelentő agy közreműködésével is. Ha ez a három helyén van a szerelem térképén, akkor nem kérdés, hogy a megfogant szerelemgyermek élete a fontosabb-e vagy netán valamelyik, őt nemző felnőtté. Ha mégis fölmerül ez a kérdés, akkor rossz a párkapcsolat akkor is, ha előzőleg "családtervezéssel" és "óvszerelemmel" akarták kijátszani a szaporodás és sokasodás négy milliárd éves alaptörvényét. Szóval valóban és rendkívül találóan csak egyújjas kesztyűvé aljasul a nő, ha csak "azt akarják" tőle, vagyis csak a kéj eszközeként használják, de ugyanígy csak beszélő szerszám lesz a férfi is, ha nem tisztelik az ő apaságát és akarata ellenére pusztítják el a megfogant gyermekét. Ha tehát ilyen férfival találkozol, aki csak beszélő szerszámként tekint rád, akitől azt is elvárhatja, hogy ölje meg a közös gyermeket, akkor fogd a gyermeket és menekülj el előle vagy zavard el, ha nem tér észhez. Az ilyen "férfinak" nem termékenységében tiszteld asszonyra van szüksége, hanem guminőre, amivel nem lehet "baj". Vegyél neki guminőt a gyerektartásból, amit a gyereke után kell fizetnie. Nagy nemzetközi kutatások igazolják, hogy abortusz után a kapcsolatos 80 %-a gallyra megy és válással végződik. Nem is csoda, hisz nem ölésre, hanem teremtésre rendeltetett az érett férfi és az érett nő. Ezt a biológiai törvényt fölöl lehet írni, meg lehet tagadni, téged anyaként le lehet nézni és zsarolni,de légy bátor és emeld föld fejed: te lehetsz a teremtés igazi koronája. Életre fel! Redivivus
2017. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!