Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Sürgős! Terhesség itthon...

Sürgős! Terhesség itthon gyógyszeresen vagy injekcióval megszakítható?

Figyelt kérdés
2017. márc. 9. 22:06
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, a terhesség sorsáról egy ember dönthet, a terhes nő.
2017. márc. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
82%
Igaza van az előzőnek.Csak is a nő dönthet a magzat sorsáról.Ha ő meg akarja tartani,akkor semmit sem.tehettek.
2017. márc. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
79%
Ha az akarata ellenére lenne gyógyszeres vagy injekciós terhesség megszakítás, az bűncselekmény. Magzat gyilkosságért nem biztos, hogy feljelenthetne, de a kismama veszélyeztetése már biztos lenne. Magyarországon szerencsére nem lehet igénybe venni ilyen gyógyszert. Sokan összekevernék a fogamzásgátló tablettával. Habár a kórházi abortuszt is. A kismamának joga van megtartani a babát, ha akarja. Nem kényszeríthetitek. Amúgy hány éves vagy ? Legalább 20-nak kellene lenned, de ilyen ötletei 10 évesnek vannak. Külföldön lehet kérni tablettát, de nagy fájdalommal jár és sokszor ígyis szükséges kapartatni.
2017. márc. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Ti valamit félreértetek.Nem akarja senki belekényszeríteni.Amúgy 26vagyok.De ez a tabletta nem az én ötletem volt hanem a csajszi mondta hogy hallott róla.Én utánanéztem és én is csak külföldön találtam hogy legális.
2017. márc. 10. 07:33
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Az abortusz tablettát sem lehet otthon bevenni, nem lehet patikában megvenni, csak szigorú felügyelet mellett használják, mert vannak veszélyei. Sok európai országban alkalmazzák, de Magyarországon nincs ilyen lehetöség.
2017. márc. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
52%

Vágjátok ki a fenébe a csajt a házatokból a gyerekével együtt. az én nyakamra biztos, h nem szülne senki. Ha megakarja tartani Hát menjen el a háztól és nevelje fel. Azt, h, h csinálja az ő dolga hiszen itt olyan sok okos ember van aki azt mondja, h a 19éves az nem gyerek. Ui: abortusz ellenes vagyok, de egy semmire kellő minek vállal gyereket. Ez ugyan úgy a tesód sara is ő is kapna tőlem, de nem köszönné meg.

Nem is értem kérdező, h mi a tökömnek adtatok ennek a lánynak akármit is amikor ő már "felnött nő" ha akar valamit menjen dolgozni. Annak a csajnak nincs szégyenérzete,h más tartja el más eteti? Én 18 éves korom óta dolgozom,( nem közmunkásként hanem ápolóként) mivel oda költöztem a barátomhoz aki most már a férjem és ha úgy mentem volna oda, h egy kanyi vassal se akkor elsüllyedtem volna a szégyenembe, sőt nem is költöztem volna oda.

A helyetekbe ezt csinálnám. Oldja meg a "felnött nő " a többi nem a ti, vagy te problémád.

2017. márc. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
56%
utolsó: 0%-ban volt hasznos a válaszod :D én zöld kezet nyomtam neked azért!
2017. márc. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
6%

Ha az öcsém gyereke lenne, én biztos harcolnék érte. Mindent megtennék az unokaöcsémért vagy unokahúgomért. Még akkor is, ha egy p*csa az anyja és rossz a viszony köztünk. Az én vérem is,lehet, hogy pont rám is fog hasonlítani valamiben.


#16-os! Már bocsánat, de ha Ön ilyet tenne az unokájával és annak édesanyjával, akkor Önnek nincs szíve.

2017. márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem miért a kérdező dolga lenne pl foggal-körömmel harcolni és mindent megtenni a felelőtlen öccse és a felelőtlen, agyatlan, semmirekellő barátnője gyerekéért.. Ha arra volt eszük, hogy megcsinálják, akkor legyen arra is, hogy felneveljék és ne más nyakába szüljék azt a gyereket.

A kérdező és az öccse édesanyja pedig meg már megszült és felnevelt 2 gyereket, gondolom épp elég volt neki az egészből és most, hogy már van 2 felnőtt gyereke pihenni szeretne, nem pedig egy újabb nyűgöt a nyakába venni, csak azért mert a drága kisfiának és nőjének derogált pl óvszert húzni és rendesen védekezni.

Nem is értem ilyenkor miért még a leendő "nagymamát" és a testvért (jelen esetben a kerdezot) titulálják a gonosznak.

Leírta, hogy ezt a semmirekellő leanyzot ráadásul ők tartják el, mert a meló is büdös volt, de azért persze szüljön csak a semmire még egy gyereket is, aztán majd azt is a kérdező meg az édesanyja tartaná el.

Én is kipenderíteném mindkettőt, ha gyerekcsináláshoz nagyok voltak, akkor most szépen álljanak a saját lábukra, menjenek külön lakásba, kezdjenek el dolgozni és tartsak el saját magukat, ne pedig más nyakán élősködjenek!

2017. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
78%

"Ha az öcsém gyereke lenne, én biztos harcolnék érte."


Rajta, harcolj.


De te nem vagy a kérdező, és úgy tűnik, ő nem igazán boldog attól, hogy a testvére ennyire felelőtlen.

2017. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!