Hogy zajlik az Abortusz?

Figyelt kérdés
van egy 1eves kislanyom..csaszarral szultem mert nem nyiltam ki..es most terhes lettem gondolkodom az abortuszon mert felek ujra felnyitni a sebet es hat nemis nagyon allok meg keszen..csaszarozottnak hogy zajlik az abortusz ss mennyibe kerul?
2017. márc. 14. 23:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valszokat es nem fogom elvetetni.:)
2017. márc. 15. 13:51
 12/20 anonim ***** válasza:
10%
Bőven elég egy év! NE VETESD EL! Nagyon bánni fogod később! Jó egészséget kívánok Nektek! Egy 2 császáros anyuka
2017. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
31%
A barátnőm kisfia császárral született és pont fél éves volt, amikor újra terhes lett és teljesen egészséges kislányt szült, és neki sem lett semmi baja. A doki is azt mondta neki, hogy nem lesz baj, nem, mintha bármi ilyesmin gondolkodott volna. De ha aggódsz, akkor inkább az orvosoddal konzultálj. Az orvos valószínűleg neked is ugyanazt mondja majd, mármint, hogy nem lesz semmi gond. Ha esetleg mégis óvna, érdemes mással is konzultálni, hogy valóban megalapozott-e a félelem, hisz a babád élete megér még ennél sokkal többet is, azt hiszem :) Kitartás - a kislányod is nagyon fog örülni a kistestvérnek, abban biztos vagyok!
2017. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
koszonom szepen..es igeen sokkal tobbet er a kisbabam mindennel..es megis tartom ot..:)
2017. márc. 15. 15:12
 15/20 anonim ***** válasza:
20%
9 eve vagyunk egy gyerekre ...egy pici babara aki a mindenunk lenne ...5 sikertelen inszeminacionk volt ez ido alatt ..mult honapban pedig lombík...3 gyonyoru pozitiv tesztem van el tudod kepzelni mennyire boldogok voltunk EGY HETIG !!!! egy het mulva ultrahangon az orvos (alkor voltam 5 hetes es 5 napos) egy 6mm petezsakot latott amire azt mondta nagyobbnak kellene lennie ...nem akar megijeszteni de megtortenhet hogy elhalt a terhesseg ....nagyon kiborultam es nagyon felek jovo heten kell visszamennem akkor kiderul hogy fejlodike ? ....szoval ha engem kerdezel nagyon szerencses vagy hogy ott van egy kis elet a szived alatt ...istenem mit nem adnek ha en is ezt mondhatnam ....en kerlek ra igy ismeretlenul is nagyon gondold meg !!!!!!!!!!
2017. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
szia nagyon sajnalom..:( atgondoltam enis a dolgokat es nem szeretnem megolni legyen barmi az utamba megoldom erte..:)
2017. márc. 15. 19:03
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Tartsd meg a babát!


Nekem 5 hónapos volt a nagyfiam, mikor fogant a testvére, és semmi baj nem volt, tök jól van mindenki :)


Ez a sebkinyílás amúgy csak a normál szülés esetén veszély, tehát ha simán császároznak, akkor semmi veszély.


Keress egy másik dokit, aki megcsászároz.


Egy beszari dokinál többet ér a babád élete!


Ő már ugyanolyan ember, mint a testvére.

2017. márc. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
5%
De jó, hogy megtartod! Komolyan mondom, könnybe lábadt a szemem, hogy ilyen jó ember vagy. Sok örömöt az életben! És hidd el, ők lesznek a legjobb testvérek és a legjobb barátok is egyben.
2017. márc. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
74%
Nevetseges,hogy asoj abortuszellenes "magzatvedo"mit le nem vag itt.:D
2017. márc. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
5%
Te vagy nevetséges, utolsó!
2017. márc. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!