Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Alkalmi kapcsolat, nem terveze...

Alkalmi kapcsolat, nem tervezett terhesség. Ti megmondanátok az abortuszt a férfinek?

Figyelt kérdés

Akkor persze más lenne, ha együtt lennénk rendesen. De ez nem így van, valószínűleg amúgy már nem is találkoztunk volna újra kettesben.

Viszont ettől függetlenül nap, mint nap összefutunk, szóval nem az van, hogy soha többet nem látom..


2017. ápr. 12. 21:18
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
26%

Valszeg ő sem akarja megtartani, és igen, joga van tudni. Azt meg pláne, hogy védekezés mellett ejtett tehetbe vkit. Lehet, hogy szeretne tanulni belőle!

És ismét egy védekezés mellett....

2017. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Ezekkel a "válaszokkal" mi a célotok?

Szerintem egyetlen nő sem egy anonim oldal felhasználói miatt fog amellett dönteni, hogy teljesen feláldozza az életét azzal, hogy egyedülálló anyává válik.

2017. ápr. 12. 22:10
 13/43 anonim ***** válasza:
86%
Nekem van már gyerekem, pont azért gondolom, hogy ilyen helyzetben én sem vállalnám. Lehet, hogy elmondanám, hiszen 2 ember kellett hizzá.
2017. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
22%
Közösen döntenék a pasassal, hiszen ez közös felelősség.
2017. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Igen, akkor lehetne szó közös döntésről, ha nem az én életem menne tönkre miatta...
2017. ápr. 12. 22:23
 16/43 anonim ***** válasza:
16%
Ennyi felelotlen not, ferfit! Miert nem kovetelted meg az ovszert?
2017. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ez volt a kérdésem.
2017. ápr. 12. 22:30
 18/43 anonim ***** válasza:
51%
#16-os vagyok és megértem az álláspontod, de a terhességhez ő is kellett, ő is jelen volt, szerintem joga van tudni. Szerintem korrekt lenne leülni, megbeszélni.. Nem szereted, nem akarod a gyerekét, megértettük, de ha becsületes szeretnél lenni, akkor ezt mondd a szemébe.
2017. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Utolsó, te tudod az "alkalmi kapcsolat" lényegét?

Nem vagyunk egy pár, soha nem is leszünk azokat. Két különálló emberről van szó, akik párszor elszórakoztak a másikkal, ennyi.


Én egyáltalán nem akarok gyereket, más céljaim vannak az életben. És nincs köztük az, hogy egyedülálló anyuka legyek.

2017. ápr. 12. 22:46
 20/43 anonim ***** válasza:
70%
Én nem mondanám meg neki, ez igazából az ő érdeke is. Te már eldöntötted, hogy nem tartod meg, nem is vagytok egy pár, tehát nem lenne egy olyan kapcsolat, ahol akár éveken keresztül hazugságban éltek. Viszont nem tennél rá egy olyan terhet, hogy azon gondolkozzon, hogy lehetett volna egy gyereke. Valószínűleg ő se akarna megtartani egy alkalmi kapcsolatból fogant gyereket, ha meg mégis, akkor miért kellene ennek kitenni? Ahogy írtad, te már döntöttél.
2017. ápr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!