Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Alkalmi kapcsolat, nem terveze...

Alkalmi kapcsolat, nem tervezett terhesség. Ti megmondanátok az abortuszt a férfinek?

Figyelt kérdés

Akkor persze más lenne, ha együtt lennénk rendesen. De ez nem így van, valószínűleg amúgy már nem is találkoztunk volna újra kettesben.

Viszont ettől függetlenül nap, mint nap összefutunk, szóval nem az van, hogy soha többet nem látom..


2017. ápr. 12. 21:18
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
81%

Elsőnek nekem is az ugrott be, hogy ha én lennék ebben a helyzetben, szerintem nem mondanám el, hisz ilyen futokalandból biztos nem tartanám meg, innentől kezdve lényegtelen, hogy mit mond, úgyis elvetetem. De aztan olyan érzésem lett, hogy ezt azért csak el kellene neki is mondani, márcsak a korrektség miatt is. Szerintem csináld te is ezt, elmondod neki, hogy teherbeestel, elveteted, kész. Legalább ennyit. Kötve hiszem, hogy ő meg akarná tartani, de ha mégis sem számít sokat, dönteni úgyis te fogsz.

Hiába hőbörögsz utolsó, mert igenis csak a kérdezőnek van joga döntenie, hogy megtartja-e vagy sem, akármennyire is nem tetszik. Az ő élete, az ő teste és amíg benne fejlődik az a magzat, ő az egyetlen aki dönthet, a férfi esetleg a véleményét mondhatja el, de a végső döntés egyértelműen a nőé. Ez van.

2017. ápr. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
11%
Hmm...ha pl a főnök úr "jól kezelt" titkárnője vagy akkor tutira nem szólnék 😆
2017. ápr. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
47%

9. Sztori ribizli kategoria nos gyerekes pasi felcsinaltatja magat mas ferjevel.

Meg is erdemli hogy sirjon orokre

2017. ápr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
75%

Jajj #34-es hagyjuk már ezeket a hittérítő kamu szentbeszedetek..!! Még hogy az a pár hetes embrió már most szereti őt meg ő neki a legfontosabb... Persze, hogyne. Ezek szimplán érzelmi zsaroláson alapuló HAZUGSÁGOK! Undorító, hogy miket be nem vetnek egyesek, csak hogy egy már megszületett, felnőtt nő akarata és érdeke elé helyezhessenek egy sejthalmazt.. A másik hazugság, amit minden magzatfanatikus bevet, hogy "így meg úgy depressziós leszel". Mivan nektek van otthon egy jósgömbötök, amiben látjátok a jövőt?! Vagy az lesz vagy nem. Én is ismerek olyan nőket, akiknek volt abjuk, egyik sem lett depressziós sem lelki sérült. Ja és meddő sem! Mára már annyira fejlett az orvostudomány, hogy nagyon minimális a kockázata és szövődménye az abortusznak. Talán az a nő nem lehet meddő, akinek nem volt abortusza? Neki is ugyanúgy megvan rá az esélye, hogy valamilyen betegség vagy betegség szövődménye miatt meddő lesz. Tehát ezekre semmire nem lehet alapozni. Képlékeny dolgok!

A kérdezo amúgy is világosan leírta, hogy nem is akar egyáltalán (!) gyereket, mert hihetetlen módon más céljai vannak az életében. És igenis egy ilyen nőnek tönkreteheti egy nem kívánt gyerek az eletet. Ismerek olyan nőt, aki megbánta hogy szült.

2017. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
66%

Na màr megint egy aki képtelen a kérdésre vàlaszolni és helyette szentbeszédet nyom, meg ökörségeket.

Egy pàr hetes embriónak nincs tudata, fogalma sincs ki ő és ki az anyja, szeretni sem tud. Alig van kifejlődve. Èletképtelen, aki hónapok múlva lenne életképes, ha a kérdező így döntene. Nem kell az érzelmi zsarolós szövegelés.

2017. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
81%
Én, amennyiben egyéjszakás kaland volt, és szándékomban áll elvetetni semmi szín alatt nem mondanám meg a pasinak. Joga van tudni? Miért? Hogy esetleg vita kerekedjék belőle, hogy meg kell-e tartani? Szerintem csak felesleges körök...plusz mit vár az ember ilyen helyzetben, hogyan reagáljon a másik? Feleslegesen gyötörnéd meg vele magad...
2017. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
22%
Felelősség vállalás nulla..ha arra volt esze akkor vállalja a következményekeit..nem most kell panaszkodni hogy más terve volt..
2017. ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
80%
37-es: Igen...mert ugye szexelni csak gyereknemzés céljából szokás...A kérdező egy szóval sem mondta, hogy nem védekeztek...Felnőtt emberek, mi az hogy "ha arra volt esze"? Ha belefulladsz a palacsintába megérdemled, mert ha arra volt eszed, hogy jóízűen egyél belőle, akkor viseld a következményeit? Át se gondolják akik dobálóznak itt a "ha erre meg arra volt esze" dumákkal...
2017. ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
77%

Minek mondanad el, hiszen nem gyereket akartatok, csak szexeltetek.

Ha én lennék a pasi helyébe, akkor abban sem lennék biztos, hogy tőlem van, hiszen ahogy vele " csak". szexelsz, úgy mással is csinálhatod.

Ergo, ha úgyis elveteted, akkor minek szólni róla?

2017. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
77%
Én nem is értem egyesek mégis milyen alapon merészelnek itt más életében vájkálni és megmondani, hogy mire hogyan vállaljon felelősséget...?!! Mi az, hogyha arra volt esze, akkor vállalja a felelősséget?! Nem hinnem, hogy abban a helyzetben vagy hogy megmond a kérdező miért vállaljon felelősséget vagy miért ne. Amúgy marhára felelős döntés lenne egy olyan nőnek gyerek szülni, aki alapból sem akar egyáltalán + alkalmi kapcsolatból lett terhes és jó eséllyel egyedülálló anya lenne.. Ez aztán a karrier.
2017. ápr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!